Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758554 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3060 -: Април 14, 2017, 10:46:56 pm »
И изобщо, призовавам публиката във форума да престане да храни спектаклите на Аделина,  че тя още повече се опиянява.

Вече се въздържам, само от време на време дежурно се включвам. 13 години търпях такава приятелка, Близначка с лъвска Луна. И спектаклите, и репертоарът са ми до болка познати. По едно време дори мислех да я приютявам и изхранвам в нас, заради подобни скандали с благоверния и бременни истории. Сега ми е изключително сърдита – спрях да съществувам, откакто не храня вампири.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовни хорари
« Отговор #3061 -: Април 14, 2017, 11:26:55 pm »
Вече се въздържам, само от време на време дежурно се включвам. 13 години търпях такава приятелка, Близначка с лъвска Луна. И спектаклите, и репертоарът са ми до болка познати. По едно време дори мислех да я приютявам и изхранвам в нас, заради подобни скандали с благоверния и бременни истории. Сега ми е изключително сърдита – спрях да съществувам, откакто не храня вампири.  :)

Някои хора са лакмус за енергинйте вампири .

И аз съм така. ??? Ама ти много време си търпяла. Или късно разбра?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3062 -: Април 14, 2017, 11:34:30 pm »
Или късно разбра?

Разбрах го от самото начало, просто направих поредния компромис с обкръжението. Тук повечето алтернативи са такива. Или ги търпиш, или хващаш гората и медитираш в усамотение. Впрочем, опитах от второто и не е чак толкова страшно да останеш сам със себе си.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовни хорари
« Отговор #3063 -: Април 15, 2017, 11:18:57 am »
Това пък с даването на познати е поредната показна истерия. Не мисля, че има вече такава правна възможност. Можело е в болницата мъжът на познатите да припознае детето за свое, а после съпругата му да го осинови. Това е схемата. Иначе - по служебен път се разпределя детето. И изобщо, призовавам публиката във форума да престане да храни спектаклите на Аделина,  че тя още повече се опиянява.

Да. Няма друга възможност.

Как умело използва детето , за да предизвика вниманието във форума ?
Как с лекота е готова да подпише? - сякаш ще положи подпис под фактура.
Как основния въпрос е свързан с мъжа ?

« Последна редакция: Април 15, 2017, 11:23:17 am от месалина »

thzveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #3064 -: Април 15, 2017, 12:11:48 pm »
Ще се събера ли с моето момче...Зодия скорпион е и се разселихме януари месец.Зададох си преди време въпроса но нямах приложена карта.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3065 -: Април 17, 2017, 04:13:04 pm »
тази тема ме кара да се запитам изобщо съществуват ли слънчеви козирози с леко/нормално детство/семейство?
//ще се разровя

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3066 -: Април 17, 2017, 04:30:20 pm »
тази тема ме кара да се запитам изобщо съществуват ли слънчеви козирози с леко/нормално детство/семейство?
//ще се разровя
да, братовчедка ми, слънчев козирог с Луна в телец, гледана като писано яйце от родителите, баба и дядо, материално обезпечена от тях

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #3067 -: Април 17, 2017, 04:42:26 pm »
тази тема ме кара да се запитам изобщо съществуват ли слънчеви козирози с леко/нормално детство/семейство?
//ще се разровя

да, моя брат - в детството е било трудно, но е имал пълна подкрепа на баба и дядо. Сега вече си има семейство, работа, деца .... живи и здрави да са.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3068 -: Април 17, 2017, 04:51:55 pm »
тази тема ме кара да се запитам изобщо съществуват ли слънчеви козирози с леко/нормално детство/семейство?
//ще се разровя

Не.
Най-вече тези от първата декада. Това се отнася и за Асцендент Козирог. По ведическата минават в накшатра Мула - в първите градуси на Стрелец, където се смята, че е Галактическият център и звездата Лезахт, лежаща на отровния шип на жилото на Скорпиона. Мула е дъното на дъното, корена.

В западната астрология първите градуси на всеки знак са най-нерафинираните. Така че Козирозите от първата декада (също и Луна или Асцендент там) носят най-хладното и първично сатурново проявление - трудности, тежко съществуване.

Това е на теория. Личните ми впечатления я потвърждават. Познавам двама мъже Козирози със Слънца в началото на знака - пълна щета в семействата от които са и в семействата, които са се опитали да създадат. Жена с Луна в първите градуси на Козирог - фалш, огрооооооомен напън да се покаже като успешна и като лидер за пред хората. Но докато й гледаш превземките и слушаш високопарните приказки виждаш как вътре всичко е прогнило. Може би най-фалшивият човек, който съм срещала. Лъжи, фалш и проблеми в семейството й. Но генерирани от нея.

При мен Асцендентът е в началото на знака със Сатурн там. Фасадата на семейството ми е повече от добра. Но отвътре е друго. Само ще кажа, че от година не разговарям с баща ми. По никакъв повод. И преди е имало такива периоди, сега е окончателно.

П.П. До кога целият форум ще се занимава с глупашки проблеми? Жената живее точно животът, за който има капацитет. Вие искате да учите червеите да летят. Оставете го да си пълзи и не си губете времето с насилствена трансплантация на криле. То за друго е устроено, за друго са му умствените, душевни и емоционални потенциали. Каква е тази криворазбрана помощ?!
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #3069 -: Април 17, 2017, 07:14:49 pm »
Пу, разгеле, най-после спря нета в Карлуково. Честито на всички милосърдни сестрички и на вас ви спряха тока на пети километър   :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3070 -: Април 17, 2017, 07:35:54 pm »
Едва ли някой ви кара насила да й отговаряте на хорарите.
:)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

 :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3071 -: Април 17, 2017, 08:51:02 pm »
Моя приятелка пита Х има ли интимна връзка с Y?
Тя задава хорара, аз само пускам картата. Х е партньорът й по седми дом. Y е непозната за нея.
Според мен любовницата за мъжа се гледа по неговия 5-ти дом. В случая няма връзка между У7 и У11 - за мъжа това са У1 и У5. Мисля, че няма близки отношения с въпросната жена.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3072 -: Април 17, 2017, 08:59:26 pm »
И аз така направих в един друг хорар - с 5-тия дом и там проработи този подход. И аз мисля като теб, че отговорът е отрицателен - няма връзка с Y, даже и друга странична връзка не би трябвало да има. Неговият у1 Венера е добре есенциално поставен, в триплицит на Марс - не би трябвало да мами Марс. Венера излиза от квадратура със Сатурн. Струва ми се като още една предпоставка, че няма любовна връзка. Може да не е удовлетворен по принцип или по-конкретно от нещо - примерно работа, кариера или задгранични дейности (заради домовете, които управлява Сатурн за него).

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3073 -: Април 17, 2017, 09:05:10 pm »
Мерси, Мира. На мен ми изглежда като че ли жената има интерес към него. У5 е в знак на Венера, но пък Венера е екзалтирала и в знак, в който Меркурий е зле поставен. Дори и тя да прави опити да се сближи с него, той няма да поддаде.
У1 и У7 са в секстил. Това показва, че дори да не са блестящи отношенията (защото аспектът е само секстил), все пак Марс и Венера са заедно. Луната пренася светлина с тригон към Марс и секстил към Венера и също ги свързва.
И според мен квадратът на Сатурн към Венера не предполага авантюристична нагласа за него. А и Венера в Риби има други ценности.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #3074 -: Април 17, 2017, 09:18:50 pm »
А защо мъжът  има 3 планети в 12. Явно все пак нещо му мъти водата там, за да се съмнява и тя  :012: Ацто не е ли във виа комбуста?
« Последна редакция: Април 17, 2017, 09:21:03 pm от Ребека »