Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760060 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3090 -: Април 23, 2017, 07:58:01 pm »
"Не, ще си патка.", отвърнал й той.

За съжаление реалността е доста тривиална отвъд престорените пози.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3091 -: Април 23, 2017, 08:08:57 pm »
Ако можеш да се наслаждаваш, без после да те гризе съвестта, няма проблем.
По време на този ретро период имаше моменти , в който си мислех , че мога да тъка  на два стана. Това, което ми липсва при единия, да го получа при другия.Достатъчно умна и съобразителна съм да си прикрия следите. Освен това съм свободна жена и никой не може да ми държи сметка.
Еми, не стана . Постоянно се случваше нещо, което ме отказваше от решението ми.
Та, разбрах, че не мога да избягам от природата си. Все още държа на честността и откритостта в отношенията. Винаги ще има наранени и изоставени, предпочитам да го разберат по достоен начин.
В крайна сметка всеки има право да бъде щастлив.
Имах семейна приятелка с любовник. Изпраща с рев и постановки вечерта мъжа си , който тръгва да работи на морето за лятото. После се връща, сменя чаршафите, гримира, облича дантелено бельо и чака любовника. На вратата се звъни и тя става да отвори. Не знам как не е получила инфаркт, когато там вижда изпусналият влака съпруг. Набързо скалъпва обяснение за блестящия си вид и успява да звънне овреме на любовника от тоалетната.
Аз в такава ситуация бих признала всичко без бой. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #3092 -: Април 23, 2017, 08:30:14 pm »
 Благодаря, akruks,
Само като уточнение: И двамата в ми сегашната физическа връзка нямаме други партньори. Пробвахме като двойка, но не ни се получва да живеем заедно, за сметка на секса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3093 -: Април 23, 2017, 09:18:51 pm »
Aкрукс, усмихна ме. :) Колко мъки си докарах в този живот, очаквайки да се случва редното. Докато народът си щрака с пръсти, водейки паралелни връзки, развеждайки женени, особено ако са имотни и всевъзможни други сценарии.

После ще си изтрия спама.
  Не го казах това от морална гледна точка, не съм морализатор  :012:
от гледна точка на това на нея да е комфортно, сама се усеща, че нещо куца във връзката и има нужда от човек, който да я удовлетворява и емоционално, не само сексуално

Може не някой, а няколко да я харесват от обкръжението, но като знаят, че има ангажимент към друг и да не си разкриват мераците.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3094 -: Април 23, 2017, 09:31:35 pm »
Благодаря, akruks,
Само като уточнение: И двамата в ми сегашната физическа връзка нямаме други партньори. Пробвахме като двойка, но не ни се получва да живеем заедно, за сметка на секса.
Ама аз нищо не съм казала, нито те упреквам в нещо- ти попита дали ще срещнеш някой, с когото да имаш сериозна връзка, което предполага, че сегашната е несериозна, а след като е несериозна по-добре да не се хабиш.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3095 -: Април 25, 2017, 06:45:09 pm »
Здравейте отново,
Смятах да не питам повече за този човек но явно любопитството ми надделява. Въпросът ми е дали си има вече приятелка или нещо подобно. Просто дали има жена в живота си. Отговора няма как да го разбера от него или друг, а ми е нужно да го разбера, за да мога да го прежаля ако е така. Назован е по име. Благодаря предварително на отзовалите се  :-*

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3096 -: Април 25, 2017, 08:11:50 pm »
Корея, мерси за мнението ти по моя хорар. Той донякъде е обвързан с темата, която гледам, че сте подхванали, само че аз съм от "другата страна". Задавам си хорарните въпроси за обвързан човек, който ту е доста настъпателен и решителен, ту бяга. То затова и в хорарите явно веднъж излиза, че ме харесва, сега ето - че няма интерес.
Абе не си е работа да си част от триъгълник, особено ако е тъпоъгълен  :012:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3097 -: Април 25, 2017, 08:25:37 pm »
Един хорарен въпрос и от мен.Ще бъдем ли заедно и занапред с един господин назован по име.Появиха се търкания помежду ни и започнах да се съмнявам в общо бъдеще.
Няма сходящи аспекти между управителите на 1 и 7 дом.На Луната и престоят съвпад с Уран и Меркурий и тригон със Сатурн.Може да се подобри комуникацията помежду ни ,но друго нищо не ми говори картата.Ще се радвам,ако някой се включи с мнение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3098 -: Април 25, 2017, 09:06:47 pm »
Въпросът ми е дали си има вече приятелка или нещо подобно. Просто дали има жена в живота си. Отговора няма как да го разбера от него или друг, а ми е нужно да го разбера, за да мога да го прежаля ако е така.
Да, има жена в личния си живот и не разбирам защо не го попиташ, вместо да се терзаеш.
Колкото по-рано разбереш истината, толкова по-бързо ще го прежалиш и продължиш напред.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3099 -: Април 25, 2017, 09:14:22 pm »
Да, има жена в личния си живот и не разбирам защо не го попиташ, вместо да се терзаеш.
Колкото по-рано разбереш истината, толкова по-бързо ще го прежалиш и продължиш напред.
Не мога да го питам, понеже не си говорим :(. Мерси за отговора.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3100 -: Април 25, 2017, 10:02:16 pm »
Един хорарен въпрос и от мен.Ще бъдем ли заедно и занапред с един господин назован по име.Появиха се търкания помежду ни и започнах да се съмнявам в общо бъдеще.
Няма сходящи аспекти между управителите на 1 и 7 дом.На Луната и престоят съвпад с Уран и Меркурий и тригон със Сатурн.Може да се подобри комуникацията помежду ни ,но друго нищо не ми говори картата.Ще се радвам,ако някой се включи с мнение

Възможно е да си го засегнала по някакъв начин. Комуникацията може да се подобри, но не ми изглежда на този етап да има някакво силно затопляне на взаимоотношенията

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3101 -: Април 25, 2017, 10:10:39 pm »
Един хорарен въпрос и от мен.Ще бъдем ли заедно и занапред с един господин назован по име.Появиха се търкания помежду ни и започнах да се съмнявам в общо бъдеще.
Няма сходящи аспекти между управителите на 1 и 7 дом.На Луната и престоят съвпад с Уран и Меркурий и тригон със Сатурн.Може да се подобри комуникацията помежду ни ,но друго нищо не ми говори картата.Ще се радвам,ако някой се включи с мнение
Поне засега - едва ли.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3102 -: Април 25, 2017, 10:13:14 pm »
Един хорарен въпрос и от мен.Ще бъдем ли заедно и занапред с един господин назован по име.Появиха се търкания помежду ни и започнах да се съмнявам в общо бъдеще.
Няма сходящи аспекти между управителите на 1 и 7 дом.На Луната и престоят съвпад с Уран и Меркурий и тригон със Сатурн.Може да се подобри комуникацията помежду ни ,но друго нищо не ми говори картата.Ще се радвам,ако някой се включи с мнение
Венера У7 е в разходящ хармоничен аспект с Плутон У1, което показва, че сте във връзка и не е нужно да има сходящ аспект- не питаш дали ще имаш връзка, а дали ще продължи връзката ви и да, ще продължи, като ще изгладите търканията покрай хармоничния сходящ аспект на Луната У3 за него със Сатурн У3 за теб.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3103 -: Април 26, 2017, 07:56:26 am »
Akruks,Satin и Veselin много ви благодаря за мненията :58:.Ако постигнем единомислие по един въпрос ,ще дам обратна връзка.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #3104 -: Април 27, 2017, 09:20:01 am »
Здравейте, ако някой има възможност, моля, да помогне. Ще продължи ли връзката ни? с ХХХХ - много дълга 9 год, емоционална, приятелска, интимна, колегиална, любовна ... всякаква, красива и не толкова, с възходи и падове и всичко в нея. През всичко минахме - работа , любов, изневери ... и МАЙ? не можем един без друг, опитвахме и да се разделим като разумни хора , опитвахме да живеем заедно и все нещо не го усещаме правилно - навярно. Още сме заедно, но зациклено някак.

Благодаря