Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758505 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3225 -: Юни 20, 2017, 02:57:51 pm »
Аз много обичам да гледам хорари за любов обаче възмутено и официално заявявам, че карти в подобен безобразен вид няма да гледам.
След като очаквате някой да отдели от времето си, за да се ангажира с вашите въпроси, поне положете минимални усилия да го улесните.
Влязох специално, за да ти видя картата и да ти отговоря. Но отварям и намирам едно нацвъкано и нашарено гомно. Е, ако някой иска да му изтичат очите - да заповяда.
Мързелът ти ме обижда.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

GeminiFromRuse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #3226 -: Юни 20, 2017, 03:06:30 pm »
На мен ми е по-лесно така. 9 е версията на  Зет
Ето от астро.ком тогава

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3227 -: Юни 20, 2017, 03:09:00 pm »
А, щом е важно на теб как ти е лесно - приятно разглеждане на картата. Сам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

GeminiFromRuse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #3228 -: Юни 20, 2017, 03:10:24 pm »
Качих карта от астроком, не знам защо продължавате с този тон.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3229 -: Юни 20, 2017, 03:13:39 pm »
Защото си нагъл.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

GeminiFromRuse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #3230 -: Юни 20, 2017, 03:20:20 pm »
Със сигурност. Упрял съм пистолет до главата Ви. Уважих Вашето негодувание и качих друга карта (още веднага след първия Ви коментар). И също така ще уважа решението да не разглеждате хорара. Не използвам ad hominem спрямо никого също така. Плюс това не виждам някъде да има изискване каква и откъде да е картата? Мързелът ми ако се състои в това програмата да е персонализирана - да, налице е.
« Последна редакция: Юни 20, 2017, 03:24:39 pm от GeminiFromRuse »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3231 -: Юни 20, 2017, 08:49:22 pm »
Какво мислите за тази карта - Жена пита дали Мъж е наистина влюбен в нея. Отстрани историятa им звучи зле, изглежда като да е игра заради секс. Но пък може и да се е повлюбил в нея, все пак се виждат от известно време, поопознал я е...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3232 -: Юни 20, 2017, 09:33:55 pm »
По картата той е представен като самовлюбен егоист - негов У1 на трон в първи дом, негов У5 отново в неговият първи дом. Интересува се от себе си. Жената е в неговият трети - приема я като част от обкръжението, иска комуникация, но до там.
Екзалтиралата Луна в съвпад с Венера в случая съм склонна да разбирам като показател за това, че жената е на любовна вълна и доста увлечена.
Луната прави минорен аспект с неговия У5 - Марс, при това разходящ. Станала му е симпатична, имали са интимни отношения, но друго не предстои. Малко е притеснителен сходящият съвпад на Луната с У5 на жената - Венера. Показва, че е склонна доста да хлътне. Втори фактор за това е предстоящият ингрес на неговият У1 Мерк в знак, където Юпитер се чувства супер. По картата виждам, че тя ще се увлича все повече, а той - не.
Не бих я съветвала да влага емоции. Мъжът изобщо не е на петодомна вълна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3233 -: Юни 20, 2017, 09:46:03 pm »
Много благодаря, The One! Не ми хареса и на мен това, което чух от нея. Той да й иска комуникация - добре, но той секс иска от нея. На всичко отгоре й прави любовни обяснения, което вече е доста мръсна игра, поне да каже, че за секс става дума и да се знае. А какво й предлага като отношение - едно голямо нищо. Дали има вероятност да работят заедно? Знам, че не е за това картата, но все пак да попитам.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3234 -: Юни 20, 2017, 09:58:09 pm »
Това, че се интересува предимно от секс е показано от неговия У8 - Сатурн, на нейния асцендент. А това, че засега му е отказала - от опозицията, която е направил нейният У8 - Слънцето с неговия У8.
По Меркурий са дребните тарикати и измамници. Индикации за работни отношения не виждам - погледнах 6-тите и 10-тите им домове.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3235 -: Юни 20, 2017, 10:08:56 pm »
Благодаря ти! Тя от няколко дни не разговаря с него, обаче аспектите, за които говориш, изглежда показват, че това е временно. Обидила се е от негова постъпка. Кой знае какви номера ще върти, че тя даже и да се увлича повече, сега е основно огорчена, не толкова влюбена. Аз си мислех, че може би ще престанат да общуват. Сега ме стана яд, като прочетох как виждаш картата. Така ли се казва на жена, че ти е "голямата любов"! Защо бе, мъже!? Aми кажете си, че е за секс цялата работа, и ние го правим, харесва ни, няма проблем!  ::)
« Последна редакция: Юни 21, 2017, 06:25:49 pm от Bobolina »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3236 -: Юни 20, 2017, 10:13:28 pm »
Не бих се доверила сляпо на една карта. Може да бъркам, може картата да отразява само моментното скарване.
Няма да забравя мой хорар за един изпит преди години. Аз, а и други хора във форума мислехме, че няма да го взема. Беше съвсем ясно показано в картата. А го взех с 5 и с комплименти от преподавателката за това колко съм талантлива. Писа ми петица само, защото не отговорих на теоретични въпроси - нямах време да се подготвя.
Та...не приемай така едно към едно хорарите - независимо кой и как ти ги тълкува.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3237 -: Юни 20, 2017, 10:22:59 pm »
А, благодаря, това беше наистина важно! Да не взема да й наговоря някакви гадости и да се тормози още повече. Помоли ме за астрологичен поглед и й обещах да кача картата, но ще й обясня как стоят нещата и че по един хорар няма да намери отговорите, които търси.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3238 -: Юни 21, 2017, 02:58:18 am »
Какво мислите за тази карта - Жена пита дали Мъж е наистина влюбен в нея. Отстрани историятa им звучи зле, изглежда като да е игра заради секс. Но пък може и да се е повлюбил в нея, все пак се виждат от известно време, поопознал я е...
Луната, неин втори сигнификатор, отива към тригон с Плутон У5 за него в неин 1-ви дом, Венера У5 за нея в сходящ тригон с Плутон У5 за него- любовта им предстои да стане по-дълбока и  споделена. За мен картата е положителна, що се отнася до връзката им. Според мен питащата не е много искрена в общуването, с този Нептун У3 на К3 може да послъгва, с което да го е разсърдила.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3239 -: Юни 21, 2017, 03:04:43 am »
На мен ми е по-лесно така. 9 е версията на  Зет
Ето от астро.ком тогава
тук ми мирише на търговия с любов- секс за пари и подаръци, и за издигане в кариерата