Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759230 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3240 -: Юни 21, 2017, 07:57:22 pm »
Луната, неин втори сигнификатор, отива към тригон с Плутон У5 за него в неин 1-ви дом, Венера У5 за нея в сходящ тригон с Плутон У5 за него- любовта им предстои да стане по-дълбока и  споделена. За мен картата е положителна, що се отнася до връзката им. Според мен питащата не е много искрена в общуването, с този Нептун У3 на К3 може да послъгва, с което да го е разсърдила.

Много благодаря, Акрукс! Би било дбре да се развият така нещата. В момента изглежда и двамата са сърдити - тя заради негова некоректна постъпка и той заради нежеланието й да му даде прошка при посредствените му (според нея) опити да получи такава. За послъгване - казва не, а и наистина като характер е доста пряма, чак нетактична за тези, на които истината не им понася. Но все пак бих казала, че има нещо Нептуново в общуването й, след като при срещите им успява да се измъкне от това, което той очаква, защото смята, че не му е дошло времето. Сега са в ледена епоха, тя намира за нужно той да си посипва главата с пепел в по-големи количества. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Любовни хорари
« Отговор #3241 -: Юни 22, 2017, 03:07:14 pm »
Тя обича ли ме?
Назовах я по име

не,не те,по скоро е враждебно настроена,студена , пресметлива , лични интереси я мотивират да продължи да играе роли
неин У1 Марс в изгнаниe в знака на твоя У1Венера
а ти се вкарваш в едни и същи ситуации ,привличаш фалшиви,неискрени и некоректни партньори
« Последна редакция: Юни 22, 2017, 03:13:49 pm от strelicka »

GeminiFromRuse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #3242 -: Юни 22, 2017, 06:35:23 pm »
Благодаря за отговорите.
тук ми мирише на търговия с любов- секс за пари и подаръци, и за издигане в кариерата
Все още сме студенти, това за кариерата за мен няма как да стане, в различни сфери търсим работа, макар образованието да е сходно.

не,не те,по скоро е враждебно настроена,студена , пресметлива , лични интереси я мотивират да продължи да играе роли
неин У1 Марс в изгнаниe в знака на твоя У1Венера
а ти се вкарваш в едни и същи ситуации ,привличаш фалшиви,неискрени и некоректни партньори
Е ние сме гаджета, чак враждебно настроена? Вярно е, че връзката е едва на няколко месеца, но все пак.


Запитах се, защото няма да сме в един град (oт около месец и нещо вече не сме) за около и малко над година. После ще му мислим, ако се стигне до там. Напоследък сякаш има негативна промяна у нея, не ме търси, но може да си фантазирам и просто да е заета...и от това да е продиктувана опозицията, нещо като препятствие, през което трябва да минем.

А какво мислите за Юпитер около АСЦ?
« Последна редакция: Юни 22, 2017, 07:04:20 pm от GeminiFromRuse »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3243 -: Юни 22, 2017, 07:22:52 pm »
не,не те,по скоро е враждебно настроена,студена , пресметлива , лични интереси я мотивират да продължи да играе роли
неин У1 Марс в изгнаниe в знака на твоя У1Венера
а ти се вкарваш в едни и същи ситуации ,привличаш фалшиви,неискрени и некоректни партньори

Марс не е в знака на Венера, а е в Рак. Венера е на трон в Телец.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

zefira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #3244 -: Юни 23, 2017, 10:50:13 am »
Здравейте, нова съм и във форума и в астрологията. Чета ви отдавна, но не много задълбочено. Породи се въпрос при мен относно една моя  сантиментална връзка - Има ли ясни намерения към мен Добри или се забавлява с мен, просто , за да не е сам? Построих карта както вие го правите, забелязах, че не отговаря за тълкуване , но моля за вашите съвети и насоки. Бих искала да науча нещо от вас, чрез коментарите ви, защото освен четене ще ми е нужна и практика, за да навляза в астрологията, а ми е интересна
Благодаря за отделеното време

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3245 -: Юни 23, 2017, 12:19:45 pm »
Марс не е в знака на Венера, а е в Рак. Венера е на трон в Телец.
Стреличка не е написала, че Марс е в телец, а че е в изгнание в този знак.
Марс е в изгнание (заточение) в телец и везни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3246 -: Юни 23, 2017, 12:32:34 pm »
Здравейте, нова съм и във форума и в астрологията. Чета ви отдавна, но не много задълбочено. Породи се въпрос при мен относно една моя  сантиментална връзка - Има ли ясни намерения към мен Добри или се забавлява с мен, просто , за да не е сам? Построих карта както вие го правите, забелязах, че не отговаря за тълкуване , но моля за вашите съвети и насоки. Бих искала да науча нещо от вас, чрез коментарите ви, защото освен четене ще ми е нужна и практика, за да навляза в астрологията, а ми е интересна
Благодаря за отделеното време
Като за начало се научи да задаваш правилно въпросите си, защото неправилно зададен въпрос дава нерадикална карта. Въпроси не се задават с "или" , освен това какво означават "ясни намерения", че то дали е сериозен или флиртаджия все е ясно, такива неща не остават скрити, личи си още на първа среща. И своите данни си скрила, а на него си написала името  ;D

zefira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #3247 -: Юни 23, 2017, 01:20:58 pm »
Благодаря за съветите ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3248 -: Юни 23, 2017, 02:20:16 pm »
Този хорар изглежда много мъгляв и неясен. АС в последния градус, домовата позиция на Луната няма пряко отношение към въпроса, никакъв аспект няма между вашите сигнификатори, нито връзка по рецепция или есенциални достойнства. Луната клони към опозиция със Сатурн, при това е в балсамична фаза. На този етап или отношенията ви са зациклили, или картата е нерадикална.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3249 -: Юни 23, 2017, 02:57:14 pm »
Здравейте, да дам ОВ за един хорар от скоро, последния шанс който дадох на един мъж ми изигра лоша шега.
Той приключи окончателно всякакви отношения и контакт с мен, без основателна причина. Изглежда отношението му към мен не се промени и не ме оцени, може би няма чувства или не е толкова загрижен за мен. Качвам отново картата. Благодаря на всички, които ми отговориха. Поздрави.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3250 -: Юни 23, 2017, 03:18:09 pm »
Този хорар изглежда много мъгляв и неясен. АС в последния градус, домовата позиция на Луната няма пряко отношение към въпроса, никакъв аспект няма между вашите сигнификаторите
Нептун в 7д може да заблуди астролога. Луната управлява заключен знак в 5д на младежа, питащата се интересува от неговите чувства, което е важно за нея- Луната в неин 10д., ноо по 5д освен чувствата са също и забавленията  :)
Луната е в сходящ хармоничен аспект с негов У1- Уран, така че на първо време може да я харесва и се позабавлява, но до сериозна връзка няма да стигнат- Слънцето У1 за нея в сходящ квадрат с Уран У1 за него.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3251 -: Юни 23, 2017, 04:26:50 pm »
На мен и Сатурн в 7 не ми пречи. Но тази карта наистина изглежда някак хлъзгава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3252 -: Юни 24, 2017, 02:43:43 pm »
Привет на всички, тъй като вече съм тотално объркана, и нямах никакво намерение да задавам въпрос, но спонтанно реших да построя карта. Въпроса ми е : това ли е краят на отношенията и комуникацията между мен и Р. ?
Благодаря предварително на всички, които имат желание и отделят от времето си за да отговарят. 

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3253 -: Юни 25, 2017, 08:40:34 pm »
Здравейте!
Един хорарен въпрос и от мен
Ще ми се обади ли Х
Нещо ми се обиди ,но и аз не разбрах за какво точно ???
Малко ме обнадеждава предстоящия секстил на Луната( сигнификатор на въпроса)  с неговия сигнификатор Венера,но от друга страна последният аспект на Луната е квадрат с Уран.Явно няма да остана доволна от крайния резултат :(
Ще се радвам да чуя и други мнения

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3254 -: Юни 25, 2017, 09:18:22 pm »
Привет на всички, тъй като вече съм тотално объркана, и нямах никакво намерение да задавам въпрос, но спонтанно реших да построя карта. Въпроса ми е : това ли е краят на отношенията и комуникацията между мен и Р. ?
Благодаря предварително на всички, които имат желание и отделят от времето си за да отговарят.
Не, не е краят. Предстои обаче влошаване на комуникация или прекъсване на такава, охладняване на чувствата.