Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759236 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3255 -: Юни 25, 2017, 09:23:39 pm »
Здравейте!
Един хорарен въпрос и от мен
Ще ми се обади ли Х

ще те потърси

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3256 -: Юни 25, 2017, 09:27:41 pm »
ще те потърси
Благодря ти много за мнението Акрукс :58:

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3257 -: Юни 25, 2017, 09:31:40 pm »
Не, не е краят. Предстои обаче влошаване на комуникация или прекъсване на такава, охладняване на чувствата.
Благодаря отново akruks, но комуникацията между нас вече е прекъсната. В предната карта всичко беше ОК и аз му дадох шанс и всичко вървеше добре, или може би съм избързала с това да задам нов въпрос и нова карта?  ??? Нямам представа защо се получи така. ??? Поздрави.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3258 -: Юни 25, 2017, 09:44:32 pm »
Благодаря отново akruks, но комуникацията между нас вече е прекъсната. В предната карта всичко беше ОК и аз му дадох шанс и всичко вървеше добре, или може би съм избързала с това да задам нов въпрос и нова карта?  Нямам представа защо се получи така.
По тази карта вашите У1 са в разходящ хармоничен аспект, а Луната ще извърши пренос на светлина между тях с хармонични аспекти, затова написах, че не е края. Може би отново ще се сближите и отново ще се скарате/прекъснете комуникация, защото нехармоничният аспект между вашите У3 предстои! Тази карта не опказва прекъснати отношения- за такива трябва да има отминал нехармоничен аспект на основните сигнификатори по въпроса.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3259 -: Юни 26, 2017, 11:32:47 am »
Има ли Х все още чувства към мен?
Май клоня към "не" аз,но нека видим и другите мнения...

ПС - но пък моя управител Мерк. е в тригон към неговия Нептун  :017:
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 12:09:10 pm от 666 »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3260 -: Юни 26, 2017, 12:46:04 pm »
Има квадратура между вашите У 1, отчитам Юпитер, не Нептун за негов.
Луната е в негов 5-ти обаче, вероятно има чувства, но временно ще има проблеми във връзката.
Неговият сигнификатор е в 8- я му дом, вероятно има пречка от естеството на дома.
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 07:55:14 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3261 -: Юни 26, 2017, 03:29:32 pm »
Има ли Х все още чувства към мен?
Май клоня към "не" аз,но нека видим и другите мнения...

ПС - но пък моя управител Мерк. е в тригон към неговия Нептун  :017:
твоят У1 е в знак, управляван от Луната У5 за него, която е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер съУ1 и с още други хубави сходящи аспекти, както от страна на Луната, така и между основните сигнификатори по въпроса, и ако в момента не си наясно и се съмняваш в чувствата му, то в близко бъдеще ще имаш доказателства за любовта
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 03:51:11 pm от akruks »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3262 -: Юни 26, 2017, 03:36:16 pm »
Ще продължа ли да се срещам с Х.? Нещо ме тресе як реформизъм на всички фронтове и не знам как ще се материализира, но ще се случва нещо.  :017:

..Защо ми се струва, че има доста егоцентричност от негова страна според тази карта..
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 04:22:37 pm от Bobolina »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3263 -: Юни 26, 2017, 04:31:52 pm »
Тотално вече се побърках. Направих хорар с въпрос дали ме лъже, че не изпитва чувства. Не знам дори по кой дом да го гледам. Имали сме отношения, вече нямаме. Не му вярвам, че не изпитва нищо. Мисля, че го е страх и не иска да се обвързва. Или и аз не знам какво вече  :91: Много съм объркана. Помощщщ

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3264 -: Юни 26, 2017, 04:57:35 pm »
akruks, Koрея, благодаря ви. С него вече нямаме връзка, т.е.бивш ми е, но ми казаха, че още имал чувства и разни там истории, та ми стана интересно дали е така. Значи да......

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3265 -: Юни 26, 2017, 07:59:29 pm »
Ще продължа ли да се срещам с Х.? Нещо ме тресе як реформизъм на всички фронтове и не знам как ще се материализира, но ще се случва нещо.  :017:

..Защо ми се струва, че има доста егоцентричност от негова страна според тази карта..
На мен ми се струва, че ти си тази, която е отписала връзката.
Ако някой положи усилия за по- нататъшни срещи , това ще е той.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3266 -: Юни 26, 2017, 08:02:49 pm »
akruks, Koрея, благодаря ви. С него вече нямаме връзка, т.е.бивш ми е, но ми казаха, че още имал чувства и разни там истории, та ми стана интересно дали е така. Значи да......
Ама уточнявайте ги тия работи бивши ли сте, скарани или никакви още не  сте, защото има значение.
Вероятно е той в момента да има интимна връзка, просто да ревнува или да не се решава да направи крачка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3267 -: Юни 26, 2017, 08:09:06 pm »
Тотално вече се побърках. Направих хорар с въпрос дали ме лъже, че не изпитва чувства. Не знам дори по кой дом да го гледам. Имали сме отношения, вече нямаме. Не му вярвам, че не изпитва нищо. Мисля, че го е страх и не иска да се обвързва. Или и аз не знам какво вече  :91: Много съм объркана. Помощщщ
Той е представен от Венера на трон в негов 1-ви дом, никакви аспекти с твой сигнификатор .
Човекът си се чувства добре и едва ли ще си наруши комфорта.
Ти си в  негов трети , вероятно само комуникация ще го свързва с теб оттук нататък.
« Последна редакция: Юни 27, 2017, 12:11:11 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3268 -: Юни 26, 2017, 08:42:13 pm »
По тази карта вашите У1 са в разходящ хармоничен аспект, а Луната ще извърши пренос на светлина между тях с хармонични аспекти, затова написах, че не е края. Може би отново ще се сближите и отново ще се скарате/прекъснете комуникация, защото нехармоничният аспект между вашите У3 предстои! Тази карта не опказва прекъснати отношения- за такива трябва да има отминал нехармоничен аспект на основните сигнификатори по въпроса.
Благодаря akruks  :-* После ще дам ОВ, но за сега е пълна тишина. Изглежда той пропиля шанса, който му дадох.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3269 -: Юни 26, 2017, 08:55:53 pm »
Той е представен от Венера на трон в негов 1-ви дом, никакви аспекти с твой сигнификатор .
Човекът си се чувства добре и едва ли ще си наруши комфорта.
Ти си в  негов трети , вероятно само комуникация щегосвързвас теб оттук нататък.
Мерси за отговора.