Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759736 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3405 -: Август 06, 2017, 02:40:46 pm »
Какви чувства изпитва Х  - назован по име към мен. Чисто приятелски ли са?
Марс управлява негов 1-ви, но и 8-ми дом, разположен в 5д в разходящ съвпад със Слънцето У5 едва ли са приятелски чувствата, има си мъжки мераци Х.

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Любовни хорари
« Отговор #3406 -: Август 06, 2017, 09:24:58 pm »
Скоро очертава ли се да срещна ли любовта, която да е споделена от двете страни? Този СЛВ в 7 дом не е ли знак, че ще срещна някой по съдба?
« Последна редакция: Август 07, 2017, 07:21:42 pm от CancerSun »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3407 -: Август 09, 2017, 08:59:53 am »
Здравейте
Отново имам въпрос свързан с един мъж, с който се виждаме от време на време. Всичко там е все на приливи и отливи. Нямаме връзка но на мен ми се иска да пробваме. Та питам дали ще пожелае да задълбочим отношенията си  :) Благодаря много  :-*
« Последна редакция: Август 09, 2017, 09:40:42 am от vermm »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3408 -: Август 09, 2017, 06:02:56 pm »
Здравейте
Отново имам въпрос свързан с един мъж, с който се виждаме от време на време. Всичко там е все на приливи и отливи. Нямаме връзка но на мен ми се иска да пробваме. Та питам дали ще пожелае да задълбочим отношенията си  :) Благодаря много  :-*
Ще продължите да комуникирате, но до задълбочаване може би няма да се стигне - вашите сигнификатори вървят към опозиция, а вашите У5 ще направят квадрат, Луната също ще направи опозиция с твоя сигнификатор.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3409 -: Август 09, 2017, 08:28:57 pm »
Eдна от най-близките ми приятелки има сериозен проблем с партньорствата. Преминава от една проблемна връзка в друга. Не си знае часa на раждане, така че по натал едва ли може да се каже кога ще приключат тези драми. Направих й хорар по зададен от нея въпрос "До края на 2017 ще имам ли серизона връзка?". Как ви изглежда картата?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3410 -: Август 09, 2017, 09:08:08 pm »
Възможно е да срещне някого, да има комуникация между тях, но не съм сигурен дали чувствата ще са взаимни.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3411 -: Август 09, 2017, 09:14:48 pm »
Възможно е да срещне някого, да има комуникация между тях, но не съм сигурен дали чувствата ще са взаимни.
Благодаря, Веско. Лоша работа значи.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3412 -: Август 09, 2017, 09:25:16 pm »
Ще продължите да комуникирате, но до задълбочаване може би няма да се стигне - вашите сигнификатори вървят към опозиция, а вашите У5 ще направят квадрат, Луната също ще направи опозиция с твоя сигнификатор.
Мерси много... пак греда 😊

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3413 -: Август 10, 2017, 12:42:31 am »
Момичета в закрила на детето ме накараха да подпиша че оставам при майка ми това ли е края на връзката ми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3414 -: Август 10, 2017, 11:34:54 am »
Моля ви да ми отговорите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3415 -: Август 10, 2017, 11:43:06 am »
Вашите сигнификатори с мъжа нямат връзка, гледате в различни посоки. А с малката имате общ сигнификатор. Луна в Риби говори за сълзлива и безволева нагласа, сходящият квадрат със Сатурн в края на 7 дом може да означава временна раздяла. Асцендентът е в края на знака, тези отношения са се изчерпали вече. Но той с някои свои мъжки прояви ти дърпа фини струни в душата, на ниво подсъзнание. Дава ти това, от което имаш нужда, макар и във вид на  негативна опитност. Познавам и други такива семейни двойки и вече съм на мнение, че нямат нужда от външна помощ. Във вид на житейски уроци получават необходимото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3416 -: Август 10, 2017, 11:48:03 am »
С две думи според теб това е края на отношенията ми с този човек  и той повече няма да ме потърси и да ми е ясно че не го интересувам
« Последна редакция: Август 10, 2017, 11:58:21 am от adelina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3417 -: Август 10, 2017, 12:05:04 pm »
За категоричен и окончателен завършек не мога да кажа със сигурност, обикновено токсичните и манипулативни връзки са трайни, при доста семейства са доживот. Но в хорара се вижда изстиване, липса на взаимен магнетизъм, няма перспективност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3418 -: Август 10, 2017, 12:17:11 pm »
Благодаря ти явно е приключена история ще трябва да се примиря, че съм излишна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3419 -: Август 10, 2017, 05:22:05 pm »
Eдна от най-близките ми приятелки има сериозен проблем с партньорствата. Преминава от една проблемна връзка в друга.  Направих й хорар по зададен от нея въпрос "До края на 2017 ще имам ли серизона връзка?". Как ви изглежда картата?
Картата не отразява въпроса, може би защото не ѝ идва отвътре въпроса, а ти си я подтикнала да го зададе. Луната У6 в 1д в сходящ съвпад с Нептун съУ1- едва ли ти казва всичко, не е докрай искрена, има неща, които пази само за себе си. Проблем с партньорствата- ами в тях винаги участват две страни, ако предварително се отдава на неподходящи, тя няма ли вина за това? Връзка ще има- Слънцето У7 в сходящ хармоничен аспект с Уран У1, със стария у-л Сатурн също, но няма да е такава, каквато да я устройва, в смисъл да се стигне до брак или поне съвместно съжителство, ще отсъстват чувства, общуването няма да е хармонично- Венера У3  в сходяща опозиция с Плутон У3 за отсрещната страна, Плутон е ретро- партньорът ще е затруднен по отношение на общуване, срещи, няма да го разбира правилно, тъй като е в неин 12д., тя ще търси любов- неин У3 в 5д , а той ще се задълбочава в работа и битовизми, неин 12д е негов 6-ти.
« Последна редакция: Август 10, 2017, 05:25:34 pm от akruks »