Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758440 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3420 -: Август 10, 2017, 05:36:25 pm »
Момичета в закрила на детето ме накараха да подпиша че оставам при майка ми това ли е края на връзката ми
АСЦ е късен, отчита резултата на минали действия.
Венера У1 в сходяща опозиция с Плутон У7- отдалечаване , раздяла, може да е само за пред властите, тъй като Луната У3 с в сходящ хармоничен аспект с Плутон У1, съУ3 за него, ще продължаваш да го търсиш, да се чувате, а и срещате, нали имате дете все пак.
По-нататък може да се съберете да живеете пак заедно или да идва у вас, а ти да го укриваш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3421 -: Август 10, 2017, 05:36:31 pm »
Направих й хорар по зададен от нея въпрос "До края на 2017 ще имам ли серизона връзка?". Как ви изглежда картата?

В този хорар се виждат големи очаквания към мъжа, да е едва ли не като по филмите. Тя самата обаче подхожда с неувереност и колебание, страх от повторно нараняване, а оттам и от разкриване. По този начин трудно би се получил равностоен обмен. Изглежда ранима и сама си налага някакви задръжки, ограничения. Докато не преодолее или поне не осъзнае вътрешните си противоречия, трудно би създала пълноценни, трайни и удовлетворяващи отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3422 -: Август 10, 2017, 07:44:47 pm »
Момичета този човек мисли ли за мен или вече съм в категорията на излишните боклуци

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3423 -: Август 10, 2017, 07:48:47 pm »
Има тригон между вашите сигнификатори, но връзката е проблематична. Той повече се интересува от себе си и своите лични потребности, по-егоцентрично е настроен, а неуверената си ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3424 -: Август 10, 2017, 07:52:40 pm »
Извинявай звуча като улици френски, но изобщо има ли някъде място за мойта личност изобщо или за него не съществувам

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3425 -: Август 10, 2017, 07:57:57 pm »
Това виждам в хорара. И на мен ми писна на всички да давам обяснения, без да ги дължа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3426 -: Август 10, 2017, 08:00:26 pm »
Както и да е поне мостът на Марица е близко тук явно за мен спасението остава на ония свят и толква извинете ме за всички притеснения до сега.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3427 -: Август 10, 2017, 08:03:43 pm »
Ако търсиш екстрийм, скачай с парашут. Но не забравяй, че имаш малка, за която носиш отговорност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3428 -: Август 10, 2017, 08:09:13 pm »
Няма значение явно за нищо не ставам, пак извинете. Повече никои няма да притеснявам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3429 -: Август 10, 2017, 08:24:02 pm »
Както и да е поне мостът на Марица е близко тук явно за мен спасението остава на ония свят и толква извинете ме за всички притеснения до сега.
Мислиш ли, че точно по този начин ще намери спасение душата ти на Оня свят? Или типично по козирог- първо действа, а после мисли. Понеже някой егоист не ти играе по свирката и дай да накажеш детето си да остане без майка и майка си- да оплаква дъщеря си, защото точно тях ще накажеш, сестра си също. Този, че е егоист се знаеше още когато те прати на аборт навремето, ако му е пукало за тебе щеше ли да го направи? Въпросът е на теб самата дали ти пука за себе си, че действаш необмислено и под влияние на моментни настроения.
Попита дали това е краят, а няколко часа по-късно дали пък си мислел за теб- въпроси за един и същ човек, за едно и също нещо, не се задават през няколко часа. Какво очакваш- за един ден да е станал нов човек, който да те устройва? Няма да стане! Ти нов човек ли си от вчера за днес? Едни и същи неща вършиш, едни и същи въпроси задаваш и очакваш положението ти да се нареди отвън, някой да замахне с вълшебната пръчица и хоп- готово! Ами не съм кръстницата на Пепеляшка, макар да имам пепеляшкови аспекти  :)
Сатурн У1 за теб е в негов 5д, а Слънцето У1 за него е в сходящ хармоничен аспект, има чувства към теб и по някое време ще ги декларира, на първо време ще прояви финансова грижа за детето, което би трябвало да те радва. Порасни най-сетне, че бебето да се почувства детето в семейтвото.  :)
« Последна редакция: Август 10, 2017, 08:27:13 pm от akruks »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3430 -: Август 10, 2017, 08:34:57 pm »
Благодаря ти за отговорът само малка поправка този човек никога не ме е пращал на аборт той не е давал дума да става за това нещо това дете той го е искал и детето ми не е резолтат на грешка тя е искана и правена благодаря все пак за отговора

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3431 -: Август 10, 2017, 08:37:48 pm »
Значи сме го объркали с някой бивш, извинявай. Преди имаше други хорари.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3432 -: Август 10, 2017, 08:42:00 pm »
Няма проблем разбирам ви и знам с кой го бъркате, но с въпросната личност отдавна нямаме общо а и той е зодия овен и няма нищо общо с телците а сегашният е телец

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3433 -: Август 10, 2017, 09:16:32 pm »
Остава ми само да се моля и да си права за това което каза иначе просто съм загубена

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3434 -: Август 10, 2017, 11:15:00 pm »
adelina, имаш детенце, занапред то трябва да е най-важно за теб и да мислиш най-вече за него. Ще има нужда от твоята обич и подкрепа, а не от майка, която иска да се самоубива заради мъж.