Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759624 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3465 -: Август 22, 2017, 06:34:36 pm »
Благодаря ти значи все пак по някоето време може и да се появи да се сети, че съществуваме.

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Любовни хорари
« Отговор #3466 -: Август 23, 2017, 01:39:03 pm »
Може ли да получа отговор по един хорар от мин. месец? Има един мъж, който ме вълнува от известно време. Интересува ме, той хареса ли ме тогава? И в тоя хорар си мисля, че аз съм слънце и марс понеже са в рак, а той луна и венера понеже са в близнаци. Не му знам зодията, но подозирам че е близнак  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3467 -: Август 23, 2017, 04:27:59 pm »
Може ли да получа отговор по един хорар от мин. месец? Има един мъж, който ме вълнува от известно време. Интересува ме, той хареса ли ме тогава? И в тоя хорар си мисля, че аз съм слънце и марс понеже са в рак, а той луна и венера понеже са в близнаци. Не му знам зодията, но подозирам че е близнак  :012:
Ама те хорарите не се гледат така, както си писала- има из нета материали на тази тема, прочети основните неща, останалото е вече натрупан опит и шесто чувство, което като рак би трябвало да имаш.
По тази карта излиза, че той първоначално не те е харесвал или поне не му е било до любов, бил е отдръпнат вътре в себе си, не е показвал отношение, самата ти току-що си налапала въдицата и си била в изчаквателна позиция, да направи първата крачка той. После може да е проявил открито отношение, да е флиртувал, предимно на приказки, за реален флирт и взаимни чувства няма указания в картата.

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Любовни хорари
« Отговор #3468 -: Август 23, 2017, 04:51:37 pm »
Отговора ти относно това, че очаквах той да направи първата крачка е в десетката. Чаках, ама с чакането си останах  :012:


Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3469 -: Август 23, 2017, 10:04:17 pm »
Карта за връзката на сестра ми, тя пита, ще има ли задълбочаване по връзката й. Не ми обясни на какво се дължи този въпрос, но ако е важно за разчiтане на хорара, ще я попитам допълнително.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3470 -: Август 23, 2017, 10:13:55 pm »
Възможно ли е да смята, че той не е много сигурен или раздвоен в чувствата си и затова да пита? Възможно е да са имали някакво противопоставяне или пък неразбирателство, свързани с дом, семейство, съжителство може би (техните У3 са в разходяща опозиция). Не виждам връзка между техните У5, така че може би ситуацията няма да се промени значително, според мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3471 -: Август 23, 2017, 11:36:39 pm »
Карта за връзката на сестра ми, тя пита, ще има ли задълбочаване по връзката й. Не ми обясни на какво се дължи този въпрос, но ако е важно за разчiтане на хорара, ще я попитам допълнително.
ами питала е, защото усеща, че нещата не отиват на добре, само отлагат края с ретроградните си у-ли, скрити в 12д, мислят си, че като не играят с открити карти, за да не наранят отсрещния и ще им се размине, но като тръгне напред Мерка У1 ще извърши опозиция с Нептун У7, Луната в сходяща опозиция със Сатурн У5, техните У3 в сходящ квадрат, това, което ще се задълбочи е пропастта между тях, никой не е виновен, че има различни виждания и очаквания за любовта

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3472 -: Август 23, 2017, 11:41:14 pm »
Карта за връзката на сестра ми, тя пита, ще има ли задълбочаване по връзката й. Не ми обясни на какво се дължи този въпрос, но ако е важно за разчiтане на хорара, ще я попитам допълнително.
Не мисля, няма аспекти, показващи това.
Неговият сигнификатор е в 8-я му дом, нейният е ретро в 12-я й- вероятно има страхове и опасения, за да задава такъв въпрос.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3473 -: Август 23, 2017, 11:51:54 pm »
Благодаря ви. Попитах я какво става, каза, че той искал повече ангажираност от нея към отношенията им - като срещи, общи занимания и т.н., а на нея така й било добре на този етап, за да може да се занимава с всичко, което й е важно и не разбирала за какво било това бързане. :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3474 -: Август 24, 2017, 12:45:14 am »
И аз съм малко скептична. Според хорара тя повече се дърпа  и е изпълнена с противоречия. Но след като има разминаване в потребностите, струва ми се, че крайният резултат може да донесе повече разочарование за нея.

Девети дом не е място, което е традиционно свързано с отношенческа тематика... интересна ми е позицията на Луната там. На пръв поглед не показва особена заинтересованост и загриженост за връзката. Не показва и кой знае каква загриженост за партньора /квезита/. И няма искрена любов, чувства в този хорар – не ги виждам. Освен ако не го оправдаем с нерадикалност

Може да се е чувствала объркана и изпълнена с противоречиви мисли и чувства в момента на задаване на въпроса. За това говори ретроградният ѝ сигнификатор в 12 дом, към който Луната апликира с квадратура.
« Последна редакция: Август 24, 2017, 12:47:39 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3475 -: Август 24, 2017, 12:56:32 am »
Благодаря ти за коментара, Лили. Странна й е картата. Аз май вече ще се откажа да се съгласявам да качвам картите на други хора - не ги знам как ги мислят тези въпроси, как ги формулират, но за втори път ми се случва в последно време да не разбирам защо картата отразява така нещата. Тя за объркана е объркана, но и картата не изглежда съвсем да е както трябва. По моите карти за най-различни въпроси си излизат нещата - и като ситуация, и като развитие.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3476 -: Август 24, 2017, 01:01:57 am »
И на мен ми се струва, че картата или не отразява естеството на зададения въпрос, или говори за някаква обърканост, разпиляност в мислите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3477 -: Август 24, 2017, 02:46:03 am »
Аз май вече ще се откажа да се съгласявам да качвам картите на други хора - не ги знам как ги мислят тези въпроси, как ги формулират, но за втори път ми се случва в последно време да не разбирам защо картата отразява така нещата.
Защо? Картата си отразява въпроса- тя е питала дали ще се задълбочи връзката, като е изхождала от нейното, сериозно отношение що се отнася до любов, тъй като е с козирог на К5, а Луната е сигнификатор на чувствата на партньора- в негов 3д и в близнаци показва по-повърхностно, предимно на приказки, отношение към сърдечните дела, липсва дълбочина, независимо какво ѝ говори за обвързвания и от този род, само  :ecomcity: 
Реално и двамата не са на етап "любовта на моя живот" - тя с ретрограден Меркурий в неин 12д, който като се обърне ще извърши квадрат с неин У5, а Луната У5 ще извърши квадрат с ретро Нептун У1 за него. Юпитер съУ1 в 8д- желание за повече секс. Ти познаваш ли го, флиртаджия ли е по твое виждане?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3478 -: Август 24, 2017, 08:39:00 am »
Благодаря ви. Попитах я какво става, каза, че той искал повече ангажираност от нея към отношенията им - като срещи, общи занимания и т.н., а на нея така й било добре на този етап, за да може да се занимава с всичко, което й е важно и не разбирала за какво било това бързане. :017:

Да, домът на Луната е 9-ти, но е в 10-ти знак от АС и близо до МС, което плюс троновия ретрограден управител на АС и диспозитор на Луната потвърждава, че кверентът гони собствените си цели, поставя себе си на първо място. Наистина от нейна страна сякаш липсва изразен интерес към отношенията с този мъж (Юпитер или Нептун). Която и от двете планети да вземем за негов управител, задълбочаване (по-общо казано, промяна в статуса на отношенията им) на този етап не би трябвало да се случи.

Може би тя има или й предстоят някакви спънки в темите обучение, пътуване (заради 9-ти дом) или работа, кариера (заради 10-тия знак от АС) - Луната е в сходяща квадратура с Меркурий. Някаква неудовлетвореност сякаш назрява в нея, ако съдя по този аспект.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #3479 -: Август 24, 2017, 01:45:22 pm »
Карта за връзката на сестра ми, тя пита, ще има ли задълбочаване по връзката й. Не ми обясни на какво се дължи този въпрос, но ако е важно за разчiтане на хорара, ще я попитам допълнително.
Не мисля, че ще се задълбочат, даже може би тя ще го зареже  :017: