Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757987 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3495 -: Август 31, 2017, 06:44:37 pm »
Не мисля, съдейки по картата.
По- скоро ти би му писала първа .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3496 -: Август 31, 2017, 07:14:59 pm »
Има ли шанс той да ме потърси и да поиска да оправим нещата?

Много неясен изглежда този хорар, но Венера е часови управител и потвърждава естеството на въпроса. А иначе няма вид на класически любовен хорар, сякаш има нещо недоизказано тук.

Луната е неблагоприятно поставена, но същевременно тя управлява дома на квезита и се намира в знак, управляван от твоя сигнификатор. Не бих казала, че съвсем си му безразлична, имало е някаква симпатия, привличане. И все пак тя не се чувства добре в Козирог. Връзката изглежда трудна, има разминаване в нагласите, очакванията. И между вашите сигнификатори няма мажорен аспект, нито скрит – антисия.

Венера и Марс, които са естествени сигнификатори на такъв вид въпроси, ще се срещнат по-късно в тропическа Дева, няма да е в Лъв. В момента нодалната ос ги дели, Марс още е скрит в лъчите на Слънцето. В момента, по груби сметки /без специализиран софт/, Венера се показва като Зорница, което не е най-добрата ѝ фаза за хармония в любовта, а Марс все още би следвало да е невидим.

Засега, на този етап, не виждам развитие и указания връзката да премине на друга плоскост, да бъде по-удовлетворяваща.

« Последна редакция: Август 31, 2017, 07:16:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3497 -: Август 31, 2017, 07:45:27 pm »
Много ти благодаря, Лила! Винаги си толкова подробна и изчерпателна! Неприятно, че не се вижда развитие, но си го предполагах. След разпад на 5 годишна връзка(при него), следващата май никога не е нещо по-различно от повърхностно привличане. Дано само да не сети за мен след време и да ми се налага да изпадам в дилеми. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3498 -: Август 31, 2017, 08:11:42 pm »
Неговият сигнификатор се пада в твоя 12 дом и е в знак на заточение. Скрил се е като мишка, засега е решил да бъде невидим.

Но както казах, самият хорар не изглежда много любовен и удовлетворяващ. На този етап дори и да те потърси, по-скоро би било проформа, не се очаква да има възраждане и силни чувства изведнъж да разцъфтят.

Август не беше добър месец за любовните въпроси, по-скоро бих предположила неяснота, спънки, забавяне. Две затъмнения, ретрограден Меркурий, невидим Марс и Венера Зорница. И Венера не се държи по женски, и Марс се е скрил, в момента обмисля стратегии. Венера е извадила копие, Марс се крие. И няма никаква връзка между тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3499 -: Август 31, 2017, 11:20:49 pm »
Има ли шанс той да ме потърси и да поиска да оправим нещата? Благодаря Ви предварително! :)
Да, може да те потърси по някое време, тъй като Венера У3 за него е в сходящ тригон с твоя у-л Сатурн, но за възстановяване на връзката няма индикация да се случи.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3500 -: Септември 01, 2017, 08:08:06 am »
При положение че има останали чувства дали ще се съберем работим на едно место и ми е много гадно да го виждам всеки ден и да не сме заедно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3501 -: Септември 01, 2017, 11:34:22 am »
При положение че има останали чувства дали ще се съберем работим на едно место и ми е много гадно да го виждам всеки ден и да не сме заедно.
Луната е без курс, така че едва ли ще има някаква промяна засега. Също така, показва, че твърде често питаш за едно и също нещо, а това не е добре в хорарната астрология!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3502 -: Септември 01, 2017, 10:39:55 pm »
Искаш да ми кажеш че всичко от тук натък е приключило и за него съм била просто  разплодна крава и толкова

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3503 -: Септември 01, 2017, 11:56:28 pm »
и за него съм била просто  разплодна крава и толкова
Това последното си е твоя измислица...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3504 -: Септември 02, 2017, 01:41:54 am »
Извинявам се беше в съвсем друг аспект казаното от мен беше свързано с неговото отношение не с хората тук това което съм написала няма общо с хората тук още по малко с теб това си беше като изказ на мое си заключение от неговото поведение а не с някой тук

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3505 -: Септември 02, 2017, 08:43:47 am »
adelina, изчакай 4 месеца и тогава задай нов хорарен въпрос.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3506 -: Септември 02, 2017, 10:22:54 am »
Освен това, предполагам, че датата на последната карта също е сгрешена. Датата, за която е построена картата, е 31.08.2017, а въпросът е постнат във форума на 01.09.2017. Предполагам, че въпросът е зададен минути преди да бъде публикуван тук, което означава, че датата на картата трябва да бъде също 01.09.2017. Но и с втората карта отговорът на въпроса също не е положителен. И както казват другите потребители, не се задава един и същи въпрос непрекъснато.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3507 -: Септември 02, 2017, 10:18:13 pm »
Според вас Х с друга жена ли е в момента, тоест днес?
Както напираше по вайбър дойде събота и се покри. Никакъв не пише, не е бил онлайн скоро.
Разходящият съвпад на Луната с неговия сигнификатор още повече ми подклажда фантазията.
С Х нямаме връзка - да отбележа, ако е важно за разглеждането на хорара.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3508 -: Септември 02, 2017, 10:34:33 pm »
Според вас Х с друга жена ли е в момента, тоест днес?
Както напираше по вайбър дойде събота и се покри. Никакъв не пише, не е бил онлайн скоро.
Разходящият съвпад на Луната с неговия сигнификатор още повече ми подклажда фантазията.
С Х нямаме връзка - да отбележа, ако е важно за разглеждането на хорара.
Луната е без курс, така че напразно се тревожиш. Освен това, Луната е в разходящ квадрат с У5 за него. По-скоро може X да те харесва, а не друга. Може да крие нещо, но то е по-скоро свързано с пари и/или работа.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3509 -: Септември 02, 2017, 10:39:15 pm »
Благодаря, Веско!
Мислех, че щом женска планета е в негов знак не са на добре нещата. Но твоят прочит вдъхва оптимизъм. Дано си прав, ще дам ОВ като има включване.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.