Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758578 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3510 -: Септември 02, 2017, 10:43:31 pm »
^което не може ли да показва нейния дискомфорт от избора му как да прекара свободното си време и/ли предполагаемия му таен (Уран е в неин 12д) любовен живот (Луна упр. неин 4д - предчувствия, желания, страхове)?

според мен има някаква изскочила от миналото, за която вероятно не знаеш, но не мисля, че са сами, по-скоро са в компания с други другарчета. споко;

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3511 -: Септември 02, 2017, 10:48:03 pm »
Хм...щом не се вижда да бере душа някъде - голяма черна точка му се пише задето ме забравя  :lol_hitting:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3512 -: Септември 02, 2017, 11:06:41 pm »
според мен има някаква изскочила от миналото, за която вероятно не знаеш, но не мисля, че са сами, по-скоро са в компания с други другарчета. споко;
и според мен се забавлява в приятелска компания- негов У1  Марс в разходящ тригон с Уран и Сатурн У5

А и да има друга жена какво, нали нямате връзка?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3513 -: Септември 02, 2017, 11:10:38 pm »
Е, нямаме, но го харесвам. И ще е хубаво, ако няма някоя по-специална на хоризонта :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #3514 -: Септември 03, 2017, 06:22:02 pm »


Срещата ми не е любовна , но реших тук да поставя въпрос:

Ще ми се обади ли К и ще има ли среща м/у нас тази вечер?

К е мъж и е познат от много години.

Въпроса е зададен в 18,10 - днес. Координатите са на гр.Варна
« Последна редакция: Септември 03, 2017, 06:23:59 pm от katerina bogoeva »

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #3515 -: Септември 03, 2017, 07:28:07 pm »
Картата

Луната ще пренесе светлина между вашите У3, но с опозиция и опследният неин аспект е опозицията с Марс У3 за К, по-скоро не

ов - Обади ми се човека , наложило му се е пътуване и срещата ни се отложи за утре. :)

Благодаря за отговора и бързата реакция. :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3516 -: Септември 04, 2017, 01:31:04 pm »
Според този хорар, дали ще имам скоро гадже или поне някакво запознаство , излизане , такива неща?

Много ви благодаря :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3517 -: Септември 04, 2017, 05:35:01 pm »
Според този хорар, дали ще имам скоро гадже или поне някакво запознаство , излизане , такива неща?
Ще имаш женска, може да ти е колежка, доколко ще е скоро не мога да преценя, тъй като самото определение е относително- за всеки е различно, но имайки предвид твоя ретрограден у-л Сатурн, няма да е бързо, затруднен си по отношение на приятелствата сега. В крайна сметка няма да си напълно удовлетворен, твоята неразкрита уранова същност вътрешно ще се противи, но Сатурн ще търпи в името на сериозната връзка.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3518 -: Септември 04, 2017, 05:49:40 pm »
Ще имаш женска, може да ти е колежка, доколко ще е скоро не мога да преценя, тъй като самото определение е относително- за всеки е различно, но имайки предвид твоя ретрограден у-л Сатурн, няма да е бързо, затруднен си по отношение на приятелствата сега. В крайна сметка няма да си напълно удовлетворен, твоята неразкрита уранова същност вътрешно ще се противи, но Сатурн ще търпи в името на сериозната връзка.

И аз така го видях Акрукс, че ще има някаква връзка обаче , нещо няма да е като хората , няма да съм 100% щастлив ...

Благодаря ти много Акрукс :) Как е бебето?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3519 -: Септември 04, 2017, 07:05:20 pm »
И аз така го видях Акрукс, че ще има някаква връзка обаче , нещо няма да е като хората , няма да съм 100% щастлив ...

Благодаря ти много Акрукс :) Как е бебето?
бебето расте , чудеше се снощи за кого да вика- за отбора на тати или този на мама  :012:


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3520 -: Септември 04, 2017, 09:37:24 pm »
бебето расте , чудеше се снощи за кого да вика- за отбора на тати или този на мама  :012:
Сладурче 😊

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3521 -: Септември 04, 2017, 10:06:25 pm »
И според мен може би ще имаш връзка, която да прерасне по-скоро в приятелство, не любов, но комуникацията между вас най-вероятно няма да протича гладко, може да имате различия по много въпроси.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3522 -: Септември 09, 2017, 11:12:56 am »
Имам въпрос Х харесва ли ме? Неговия управител е в 11д, но отношението му никак не е приятелско.  :017:
От друга страна пък Луната от 7д е в тригон към него, а той е в тригон с Уран от 7д. Все пак неги разбирам хорарите, ще чакам някой да каже :58:
« Последна редакция: Септември 09, 2017, 11:21:20 am от 666 »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3523 -: Септември 09, 2017, 11:22:05 am »
Не е приятелско в смисъл, че те ухажва или че се държи враждебно с теб?
Защото управителят му Марс е в знак на падение на твоя управител Венера. Ако те харесва и те сваля, нещо тази карта не ми изглежда да го потвърждава. От друга страна обаче позицията на Луната в картата напълно отговаря на естеството на въпроса - ти питаш за него и Луната е на DC. Друг вариант на позицията на управителя му в знак на падение на твоя управител е да ти се сърди за нещо.

Има още един предстоящ аспект между Луната и неговия у3 Меркурий преди смяната на знаците на двете планети. Бих го тълкувала като предстояща комуникация помежду ви. Понеже Меркурий е в 5-тия му дом (както и неговия у1) - може би предстои флирт, ухажване, приятно прекарване.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3524 -: Септември 09, 2017, 11:47:03 am »
Mirabella,не е приятелско имах предвид, че прави намеци за секс дори, закача се..
Няма защо да е сърдит, аз се държа добре, но се чудя харесва ли ме, поне има ли някакви осмодомни мераци..