Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759693 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3600 -: Октомври 29, 2017, 06:27:24 pm »
По-скоро не, може да се окаже, че всъщност е обвързан или си има приятелка, за която да не знаеш и да разбереш скоро.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3601 -: Октомври 29, 2017, 06:34:52 pm »
 :o

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3602 -: Октомври 29, 2017, 06:39:44 pm »
:o
Луната У3 и Сатурн У3 за него в разходящ секстил - запознали сте се и комуникирали. Сатурн е също и негов съУ5, съУ4 в негов 1 дом - не е изключено да е обвързан с някоя все пак. Уран У5 за него в твой 12 дом - има нещо, което не ти е казал за чувства/ любов/ любима. В негов 5 дом има интерсептиран знак, в който е Нептун на трон по знак и ретрограден - може с нещо да заблуждава за чувствата си или пък да е потаен по отношение на любовта. Асцендентът е късен, така че не предполага особено развитие по въпроса, а на Луната У3 ѝ остава секстил с Уран, така че е възможно да разбереш какво не ти е казал/ скрил.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3603 -: Октомври 29, 2017, 10:54:14 pm »
Негов У 1 е в квадрат с негов У5- не ми прилича на влюбен мъж, по - скоро се е държал флиртаджийски по Марс Везни.
Негов сигнификатор е в твой 5- ти дом- харесала си го, но ти си в негов 12-ти- вероятно е обвързан и иска случилото се да остане тайна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3604 -: Октомври 29, 2017, 11:01:25 pm »
Е няма как да е влюбен естествено, запознахме се оня ден. Ох, и аз имам някакво усещане, че е прикрит и крие нещо, но не живее с никоя, имам познат, с който са приятели и знам, че няма приятелка още отпреди да се запознаем, така че няма сметка да ме е излъгал. Макар че уж трябваше да се видим, а не можел. Странно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3605 -: Октомври 30, 2017, 08:15:23 am »
666, дано да грешим по хорара! Все пак, опитай се да поразучиш как стоят нещата при него. Имай си едно наум, за да не останеш разочарована.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3606 -: Ноември 12, 2017, 12:49:00 am »
Привет, имам въпрос от онзи ден. Ще започнем ли връзка с Х? (по име) Благодаря!

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #3607 -: Ноември 12, 2017, 02:26:18 am »
Въпросът е: ще се запознаем ли с Х? (назован е по име)
За мое съжаление според мен картата казва НЕ, защото няма връзка между У1 и У7, както и третите ни домове, една малка искрица надежда ми подава Луната, на която предстоят секстили  Венера и Слънце, както и ПФ в мой 3 дом, но нямам идея, дали това е достатъчно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #3608 -: Ноември 12, 2017, 06:10:56 pm »
Въпросът е: ще се запознаем ли с Х? (назован е по име)
За мое съжаление според мен картата казва НЕ, защото няма връзка между У1 и У7, както и третите ни домове, една малка искрица надежда ми подава Луната, на която предстоят секстили  Венера и Слънце, както и ПФ в мой 3 дом, но нямам идея, дали това е достатъчно.
Да.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3609 -: Ноември 26, 2017, 01:35:27 pm »
Здравейте,
Надявам се правилно да съм направила хорара - формулирах въпрос и зададох днешна дата. Моля, поправете ме ако греша.
Ако е нужна история на ситуацията - запознах се с мъж Х преди няколко месеца, общувахме, в момента нещата са в застой/объркани и се чудя дали ще има развитие - сближаване и шансове за връзка...
Благодаря ви за помощта!

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3610 -: Ноември 26, 2017, 01:41:46 pm »
картата е ок - сега само девойките да се включат  :08:
Благодаря!!

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3611 -: Ноември 26, 2017, 05:50:29 pm »
По тази карта не се вижда развитие в отношенията ви. Липсва сходящ аспект между управителите ви Юпитер и Меркурий. Последният аспект на Луната е квадратура с неговия управител Меркурий. Още една индикация за липса на положително развитие. Съжалявам, че не мога да дам положителен отговор. Винаги, когато разглеждам хорарна карта, ми се иска да дам отговора, който питащият очаква. Поне мога да кажа по картата, че тъй като Меркурий се намира в знак на твоя управител Юпитер, би трябвало мъжът да има интерес към теб.

До края на следващата седмица Меркурий ще започне ретроградна фаза (вече е близо до градуса си на стационарност). Непосредствено преди нея ще завърши съвпад със Сатурн (управител на 5-тия му дом) и ще повтори аспекта още 2 пъти пред да напусне текущия си знак. Възможно е мъжът да има недовършени отношения с жена от миналото си, които предстоят да бъдат подновени/изяснени.

Признавам си, че преди този пост (не преди коментара ми по синастрията) прочетох написаното от теб за тази синастрия в друг форум (който посещавам много рядко). При тези обстоятелства не знам дали въпросният мъж не е обвързан с друга жена (връзка или брак). Аз бих се усъмнила, най-малкото. Надявам се, че това да само мои подозрения и сърцето му е свободно за теб.
« Последна редакция: Ноември 26, 2017, 05:52:08 pm от Mirabella »

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3612 -: Ноември 26, 2017, 06:15:37 pm »
Благодаря много Мирабела.
И няма проблем, че отговорът е отрицателен - той е отговор и не може само да чакаме потвърждение на нашите желания. Все пак съм попитала за яснота, не за успокоение... :)
Може ли да попитам, ако той има недовършени отношения, за което аз няма как да знам, кога може да се очаква той да си ги е изяснил... т.е. ако това е причината, да спра да се "надявам"...
И ако отговорът е отрицателен (извинявам се, не съм наясно с хорарите) за колко време той е такъв, окончателен ли е или би могло нещо да се промени след време.
Последно, интересът му от какво естество е? Повече като приятелство ли? Ако има друг човек, не си представям да съм му романтичен интерес...
Благодаря още веднъж.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3613 -: Ноември 26, 2017, 07:22:52 pm »
Благодаря за коментара. Явно все пак трябваше да чуя, че съм просто забавление/развлечение за него :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3614 -: Ноември 26, 2017, 07:32:17 pm »
Благодаря за коментара. Явно все пак трябваше да чуя, че съм просто забавление/развлечение за него :)

Не се тревожи , човека за теб е там някъде и те търси :)