Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759748 пъти)

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3615 -: Ноември 26, 2017, 07:42:08 pm »
Благодаря, Грег. :) малко се чувствам като кръгъл идиот, ама ще ми мине... :D ... Благодаря на всички за помощта и в двете теми. Ако има някакво развитие покрай мен в тази сфера.... ще ви пиша :)
Ще следя форума, успешна година на всички
<3

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #3616 -: Декември 13, 2017, 04:25:19 pm »
Според мен те харесва

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3617 -: Декември 13, 2017, 07:35:16 pm »
Привет, бихте ли коментирали по моя хорар - Х харесва ли ме, изпитава ли нещо към мен?
харесва те и ти има мерак отдавна

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3618 -: Декември 13, 2017, 08:49:49 pm »
Здравейте,

Дали можете да ми помогнете с тълкуването на въпроса дали ще се събера с бившия ми приятел? Разделени сме от около 4 месеца, защото той не искашр сериозни отношения. Още от първата ни среща имаше много голяма химия между нас, която у двамата усетихме, но скоро беше приключил дълга връзка, която се отрази на нашите отношения.  Управителите ни са в мои 5ти дом и вървят към сходящ съвпад, което ме навежда на мисълта, че има шанс, но ме притеснява луната в 4ти дом, която е в падение в знака на Скорпион и тамън е сменила знака си. Бившият ми приятел е представен от Сатурн - хладен е и по принцип не си показва чувствата. Бях задала същия въпрос след като се разделихме (преди 3 месеца)- тогава ми казахте, че е прекалено вглъбен в себе си и не се очаква събиране.

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3619 -: Декември 13, 2017, 09:55:26 pm »
Благодаря за отговора, akruks. :) Но слънцето няма ли да смени знака си преди Сатурн и така да успеят да направят съвпад на 29ти градус в Стрелец?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3620 -: Декември 14, 2017, 09:13:42 am »
Ти ще кажеш след 8,9 дни какво се случва. :29:

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3621 -: Декември 14, 2017, 09:32:30 am »
Със сигурност :) надявам се да успея да се похваля с нещо позитивно.

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3622 -: Декември 14, 2017, 12:13:08 pm »
Да, така е. Извинявай за объркването :)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3623 -: Декември 16, 2017, 04:09:52 pm »
Здравейте :) Отдавна не съм имала такова желание да си направя хорар както днес.
Който има време, може ли да помогне с тълкуването на картата. Въпроса е до 6 мес ще започна ли сериозна връзка, дали ще има някаква любовна тръпка.
 Весели празници  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3624 -: Декември 16, 2017, 04:21:48 pm »
Хорарът е новолунен и може да ме подхлъзне, но ми се струва, че по-скоро няма да има сериозна връзка.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3625 -: Декември 16, 2017, 05:46:39 pm »
Здравейте :) Отдавна не съм имала такова желание да си направя хорар както днес.
Който има време, може ли да помогне с тълкуването на картата. Въпроса е до 6 мес ще започна ли сериозна връзка, дали ще има някаква любовна тръпка.
 Весели празници  :58:
Имала ли си сериозна връзка преди?Може да срещнеш някой стар партньор.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3626 -: Декември 17, 2017, 03:41:50 pm »
Здравейте, тълкува ли се тази карта с късен асцендент? Опитавам се да разгадая намеренията на един познат. Ф... опитва ли се, има ли желание да флиртува с мен? У1 и У5 в съвпад с Луната в отговаряшия за него дом, цял стелиум в 7 дом.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3627 -: Декември 17, 2017, 05:06:18 pm »
По тази карта излиза, че проявяваш голям интерес към Ф- твоите сигнификатори са в негов 1-ви дом.
За него не мога да кажа същото, макар на негов У1 да предстои съвпад с У5. Скрит е в 12-я си дом, или не му е до свалки, или се страхува да бъде отхвърлен и не действа, макар с Марс в Скорпион за сигнификатор да не ми се вярва да е пасивен и безучастен.
Предвид нерадикалността на хорара не вярвай много на написаното.
« Последна редакция: Декември 26, 2017, 12:48:22 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3628 -: Декември 17, 2017, 05:11:35 pm »
Здравейте :) Отдавна не съм имала такова желание да си направя хорар както днес.
Който има време, може ли да помогне с тълкуването на картата. Въпроса е до 6 мес ще започна ли сериозна връзка, дали ще има някаква любовна тръпка.
 Весели празници  :58:
Сигурна ли си ,че си освободила съзнанието си от всички стари връзки и партньори, начисто си и не търсиш нова любов, която да послужи за забравяне и заместване на стара?
По картата не е много вероятно, освен ако не подновиш връзка със стар партньор.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3629 -: Декември 17, 2017, 10:02:31 pm »
Здравейте, тълкува ли се тази карта с късен асцендент? Опитавам се да разгадая намеренията на един познат. Ф... опитва ли се, има ли желание да флиртува с мен? У1 и У5 в съвпад с Луната в отговаряшия за него дом, цял стелиум в 7 дом.
Здравей.Късен асцендент показва нещо според Уилям Лили,например,че си на 29години?Ти се заблуждаваш относно намеренията на Ф.Асц.е съвпад с плеяди.
« Последна редакция: Декември 18, 2017, 11:21:56 am от Сафо »