Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759004 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3645 -: Декември 28, 2017, 11:55:45 am »
След 2 часа - много бързо след това. Разплете се и едно недоразумение между нас.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3646 -: Декември 28, 2017, 02:05:52 pm »
След 2 часа - много бързо след това. Разплете се и едно недоразумение между нас.
Благодаря. Меркурий е на около 2градуса от куспида.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3647 -: Януари 04, 2018, 06:21:35 pm »
Здравейте, преди време писах за един хорар - благодаря за тези, които писаха, казах, че ще споделя с времето какво се случва - както предположихте... човекът изобщо престана контакт, а аз се поразрових и разбрах, че има някакви отношения с друга жена (не знам какви)... Отрази ми се малко зле, добре, че не се задълбочих повече....
Отново се връщам с въпрос... Изведнъж се появи човек, който постоянно "гравитира" около мен, но аз (може би основателно) вече много не хващам вяра "на думи", може би проблемът е мой. Не мога да се отпусна и да реша дали да комуникирам с този човек. Просто не съм сигурна, че има намерения към мен (искрен интерес) и се напрягам... Очаква се да го виждам все по-често и се чудя дали да се държа настрана.
Благодаря ви за помощта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3648 -: Януари 04, 2018, 08:07:09 pm »
Той е представен от сатурн в собствен знак.Ти от слънце в знак на сатурн.Ти го харесваш.Имали ли сте някакви отношения(интимни)?Съвпадът на венерау5 негов дом и слънце у7,у8 негови домове е в негов 12дом.Вече разходящ.Има включен знак(близнаци) в 5ят му дом .Може да върти няколко любови едновременно,или има дете?Неговият сигнификатор сатурн е в негов 12дом.Има нещо потайно,скрито ,освен ако не е монах,политик,или олицетворява професията.
Луната със сходящ аспект към меркурий у5,у9 за него.Той има интерес към теб и не само.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3649 -: Януари 04, 2018, 08:15:10 pm »
Благодаря Сафо,
симпатичен ми е, но не повече след последното ми фиаско в "любовната сфера". Нямали сме отношения. За любови не знам, няма дете, всъщност работим заедно, но не знам какво скрито може да има. Не го познавам толкова добре. "Той има интерес към теб и не само." - има интерес към други хора? Не разбрах тази част.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3650 -: Януари 04, 2018, 08:38:55 pm »
Благодаря Сафо,
симпатичен ми е, но не повече след последното ми фиаско в "любовната сфера". Нямали сме отношения. За любови не знам, няма дете, всъщност работим заедно, но не знам какво скрито може да има. Не го познавам толкова добре. "Той има интерес към теб и не само." - има интерес към други хора? Не разбрах тази част.
Така мисля,и към теб,и към други хора.Но не го приемай на 100%.Това са мои разсъждения само.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3651 -: Януари 04, 2018, 08:42:18 pm »
Разбирам... Явно същата история пак.... ще се повтаря до безкрай... :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3652 -: Януари 05, 2018, 04:03:34 pm »
Просто не съм сигурна, че има намерения към мен (искрен интерес) и се напрягам... Очаква се да го виждам все по-често и се чудя дали да се държа настрана.
Благодаря ви за помощта.
Виждам, че си построила картатас въпрос "Искрен ли е интересът му", а в самата карта не виждам да е проявил интерес, за да се интересуваш дали е искрен. Понеже твоят У1 е извършил съвпад с неговия У1 в негов 12д. може да се тълкува, че има скрити помисли към теб, още повече Слънцето е У8 за него, тъй че се досещай какви са му помислите. За в бъдеще интересът му ще е свързан само с работата и ежедневните задължения, тъй че отношенията ви ще са колегиални.
Може би ще разбереш нещо за него, което да обезсмисли въпросът ти, като например, че е семеен или има сериозно приятелство.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3653 -: Януари 05, 2018, 04:49:46 pm »
Относно интересът, както споменах, не спира да търси контакт с мен, но явно заради 8ми дом(секс?), отговорът е защо е наоколо... което отговаря на въпроса ми колко му е сериозен интересът. Относно семейство и връзка - 100процента знам, че няма.
Благодаря за отговора.
За пореден път се случва да ми губят времето с една цел... затова и извинявайте за възмущението, което изразих...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3654 -: Януари 05, 2018, 09:43:46 pm »
Одавна не съм писала , ужкем всичко беше наред до днеска  въпросът ми е ще се задълбочи ли скандалът ни или ще се разберем.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3655 -: Януари 06, 2018, 05:54:22 pm »
Качвам един въпрос, защото съм любопитна и възмутена  ;D Не ми е важен, но ако някой скучае ще ми е интересно да почоплим картата.
Въпросът е: Момчето от залата флиртува ли с мен?

Не му знам името затова задавам така въпроса. Засичаме се често в залата, където тренирам. Гледа ме много настойчиво, скоро бяхме само аз и той в залата и на тръгване ми отправи някакво дълго пожелание за приятно прекарване на празниците и целия се изчерви. Аз само му казах чао - като тотален ръб.
Причината да се държа така и да го игнорирам демонстративно е, че след като ме гледаше и търсеше някакъв контакт изведнъж започнах да го засичам с приятелката му. То е ужасно нелепа картинка. Той тренира тя стои отстрани, после се натискат и целуват в средата на залата и всички ги заобикаляме. Тя не тренира, просто стои и не се отделя от него. Щом така разбират любовта - ок, не ми пука. Въпросът е, че той има отношение към мен, което не кореспондира с неговата обвързаност. Та затова ми е интересно дали флиртува с мен или дали се опитва да го прави.
Не знам в картата Луната мен ли представлява като У1 или мога да я гледам и като сигнификатор на приятелката му?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3656 -: Януари 06, 2018, 06:12:46 pm »
Независимо, че момчето не е назовано по име, можеш да го разгледаш по 7 дом. Като познат, като отсрещна страна. Нали има двупосочен контакт, общуване? По 7 дом не са само интимностите. По 11 дом бих го гледала, ако има близка приятелска връзка, но случаят не е такъв, по-тредомомен е и позицията на Луната го отразява. Мисля, че Луната е твой сигнификатор, нали ти задаваш въпроса?

Приятелката му в случая няма за какво да я намесваш. Тя обективно съществува, но в случая въпросът засяга общуването между него и теб, по 1/7 дом е взаимодействието. Приятелката по естествена сигнификация може да съотнесем с Венера, хем се намират в един знак. Интересното е, че тя е в лъчите, невидима. Хем афишират отношенията си в залата, хем нещо куца в тази връзка. Но каквото и да е то, повече ще се усеща от приятелката. Неговият сигнификатор си е в знака и се чувства ок в кожата си. Има някаква себичност там, лепкава привързаност.  Слънцето също може да се приеме за негов сигнификатор и с тази Венера в лъчите се вижда привързаност.  Но тя е като притурка, все в неговата периферия стои. Където е той, там е и тя, без да изпъква много, просто го следва. Има някаква неувереност там. На какво се дължи, не мога да кажа.

Има и такъв тип мъже, и такъв тип жени. Показно се хвърлят да целуват, да прегръщат, да натискат и лигавят половинката на публични места и сред други хора, за да си "припикаят" територията. Преди много години наблюдавах една семпла и посредствена жена с красив и атрактивен мъж в градския транспорт. Чак си беше вдигнала и сложила единия крак върху неговите крака. Беше много забавна гледка.  :57:

Що се отнася до теб, може би ти симпатизира, но указания за чувства и за страсти сякаш не намирам, достатъчно ясно представени. Вашите сигнификатори са в знаков тригон, но ти си заточена в знака на неговата обител. Освен това и твоят, и неговият сигнификатор са в кадентни домове, това ги отслабва.

Предположих, че часовият управител може да е Луната или Меркурий. И се потвърди – Меркурий. Това е още едно указание, че въпросът е скоротечен, свързан е повече с ежедневно общуване. И Меркурий по сигнификация няма отношение към естеството на въпроса /флирт, свалка, желание за интимност/. Мисля, че въпросният господин подава противоречиви сигнали и реално може да няма никакви намерения, макар и визуално да си му приятна гледка. Очи пълни, ръце празни.  ;D



« Последна редакция: Януари 06, 2018, 06:25:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3657 -: Януари 06, 2018, 06:20:46 pm »
Lilla моляте кажи нещо за моя хорар

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3658 -: Януари 06, 2018, 06:21:50 pm »
С риск да съм нахална, любопитна съм, прикачвам един въпрос. Очаквах обаждане от мъжа х, но се забави във времето, ще се случи ли въобще? Въпросът е от вчера, ако е от значение времето

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3659 -: Януари 06, 2018, 06:27:23 pm »
Лили, точно такъв е случаят. Момичето е невзрачно...да не използвам по-груба дума. И е точно като негова притурка. Щом й е необходимо да го мачка в средата на залата, то е ясно и какви са отношенията. Тя е несигурна и прилепчива - от километри се вижда.
Той като егомен стои и събира внимание.
Ако го гледам по 7 дом неговият У5 е Венера, а Луната е направила тригон с него. Като Луната е и мой сигнификатор. За мен това значи, че е флиртувал с мен, защото има връзка между неговите У1, У5 и моят У1. Не се познаваме - за чувства не може да става дума, но интерес и опити да установи контакт може и да има. Това би било доста нагло и безочливо при положение, че си води приятелката там.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.