Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760132 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3660 -: Януари 06, 2018, 06:33:25 pm »
А това, че Луната в хорара има сходящ квадрат с часовия управител, който отгоре на всичкото е слаб есенциално, също може да бъде намек за някакво объркване.

И друг път съм казвала, че когато хорарът засяга повече от две страни, е желателно, с оглед да се избегне допълнително объркване, нещата да се разглеждат по опростена схема. Да не се усложняват излишно. Много е важно правилно да се определят сигнификаторите.

В случая основният въпрос засяга него и теб – приятелката му е важна подробност, но въпросът не е свързан пряко с нея. Със или без нея, той или ще ти симпатизира, или няма да ти симпатизира. Затова директно по 1/7 минаваме. А и мисля, че тази невидима Венера в лъчите и в неговия знак доста красноречиво описва тяхното поведение в залата /а вероятно и връзката им/.

Той като егомен стои и събира внимание.

 :012:

ПП. Сега разбираш ли защо не ни долюбват жените нас, с тия овчи Венери? Представи си да си позволиш да наречеш нечия приятелка или съпруга притурка. Но в случая просто разчитах хорара и ме наведе на такава асоциация – нито съм им в гащите, нито под завивките.

« Последна редакция: Януари 06, 2018, 06:40:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3661 -: Януари 06, 2018, 07:25:02 pm »
Качвам един въпрос, защото съм любопитна и възмутена  ;D Не ми е важен, но ако някой скучае ще ми е интересно да почоплим картата.
Въпросът е: Момчето от залата флиртува ли с мен?

Не му знам името затова задавам така въпроса. Засичаме се често в залата, където тренирам. Гледа ме много настойчиво, скоро бяхме само аз и той в залата и на тръгване ми отправи някакво дълго пожелание за приятно прекарване на празниците и целия се изчерви. Аз само му казах чао - като тотален ръб.
Причината да се държа така и да го игнорирам демонстративно е, че след като ме гледаше и търсеше някакъв контакт изведнъж започнах да го засичам с приятелката му. То е ужасно нелепа картинка. Той тренира тя стои отстрани, после се натискат и целуват в средата на залата и всички ги заобикаляме. Тя не тренира, просто стои и не се отделя от него. Щом така разбират любовта - ок, не ми пука. Въпросът е, че той има отношение към мен, което не кореспондира с неговата обвързаност. Та затова ми е интересно дали флиртува с мен или дали се опитва да го прави.
Не знам в картата Луната мен ли представлява като У1 или мога да я гледам и като сигнификатор на приятелката му?
Ти си представена от Луна в знак дева в твоя 3ти дом.Тук луната не харесва венера и е в знак на изгнание на юпитер,но харесва меркурий.Момчето от залата е представено от сатурн.Той се чувства добре в кожата си.Сатурн е в знак на изгнание на луната и падение на юпитер,но екзалтация на марс.Той е флиртувал с теб.Луната има разходящ аспект с венера у5негов дом и със слънцето у8 негов дом.Вероятно е имал сексуални мераци.Твоят 10 дом е в овен с управител марс,та момъкът вероятно е респектиран от статуса ти.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3662 -: Януари 06, 2018, 07:58:30 pm »
На мен ще ми отговорите ли.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3663 -: Януари 06, 2018, 08:13:00 pm »
Обслужваме форума 24/7.  :cheer:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3664 -: Януари 06, 2018, 08:23:31 pm »
Извиняваи не исках да досаждам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3665 -: Януари 07, 2018, 03:52:19 pm »
С риск да съм нахална, любопитна съм, прикачвам един въпрос. Очаквах обаждане от мъжа х, но се забави във времето, ще се случи ли въобще? Въпросът е от вчера, ако е от значение времето
Не, но ще имате комуникация, срещи, което е неизбежно, ако ви свързва работата например или сте започнали тайна връзка.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3666 -: Януари 07, 2018, 06:12:59 pm »
Не, но ще имате комуникация, срещи, което е неизбежно, ако ви свързва работата например или сте започнали тайна връзка.
Благодаря!
И УХА... това ще е доста интересно... и неудобно за него.... опитах се да прочета малко повече за хорарна астрология, но още ми е объркващо. Вярно ли е, че Меркурий репрезентира "мислите на мъжа", а слънцето "емоциите"? И бъркам ли, че мой 5ти дом е негов 11?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3667 -: Януари 07, 2018, 06:40:17 pm »
Благодаря!
И УХА... това ще е доста интересно... и неудобно за него.... опитах се да прочета малко повече за хорарна астрология, но още ми е объркващо. Вярно ли е, че Меркурий репрезентира "мислите на мъжа", а слънцето "емоциите"? И бъркам ли, че мой 5ти дом е негов 11?
Да,твой 5ти дом е негов 11ти дом.За мислите и емоциите,зависи от въпроса,но,най-общо-  да .

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3668 -: Януари 07, 2018, 07:06:07 pm »
Здравейте,
Много ми се иска да има начин да разбера ще има ли бъдеще за отношенията ми с Х, в смисъл ще се задълбочат ли?🤔
Ще съм благодарна ако някой се опита да ми разтълкува....Измина една година и аз не знам има ли смисъл да се надявам😔

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3669 -: Януари 07, 2018, 07:18:41 pm »
Луната ще квадратира вашите У1, У5 и У8 за теб, затова мисля, че по-скоро "не".

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3670 -: Януари 07, 2018, 08:06:45 pm »
Да,твой 5ти дом е негов 11ти дом.За мислите и емоциите,зависи от въпроса,но,най-общо-  да .
Благодаря, Сафо! Исках да се опитам да се ориентирам какви са му мислите и настроенията, щом ще има срещи.  :lol_hitting:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3671 -: Януари 07, 2018, 11:36:04 pm »
Здравейте,
Много ми се иска да има начин да разбера ще има ли бъдеще за отношенията ми с Х, в смисъл ще се задълбочат ли?🤔
Ще съм благодарна ако някой се опита да ми разтълкува....Измина една година и аз не знам има ли смисъл да се надявам😔
У1,ти и у7,Х са в един знак и дом,но твоят управител Сатурн е тронов,по-силен,сменил е знака скоро,искаш стабилност,сигурност.Неговият у е Слънце,в знак на твоят у-Х те обича.Вашите първи домове има интерсептиран знак.Нещо се е променило.Може би рутина,скука,нещо неизказано.В този случай,ти си представена от Юпитер,а той от Меркурий.Меркурий харесва Юпитер,защото е в негов знак,но не се чувства добре там.Луната като у на твои 5ти и 6ти домове е в 7дом,при него,В знак на венера,но изгнание на марс и падение на слънцето.Мисля,че ти пресилваш нещата,твоят у Сатурн екзалтира в този знак.Може би ти се иска да узаконите връзката.Най-добрият начин е да поговориш с Х ,има нещо,което го притеснява.Може да те чувства студена на моменти.Възможно ли е някой от родителите на Х да не те харесва?Някои от приятелите му също.Имаш ли пиърсинг?
Отношенията ви ще се задълбочат,само ,ако ти желаеш това и Х не е женен.
« Последна редакция: Януари 07, 2018, 11:58:21 pm от Сафо »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3672 -: Януари 08, 2018, 01:06:02 am »
И двамата сме със семейства...благодаря за коментара! Предполагам нещата ще останат на това ниво....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3673 -: Януари 08, 2018, 08:14:45 am »
И двамата сме със семейства...благодаря за коментара! Предполагам нещата ще останат на това ниво....
Ами то се пишат тези неща.Как тогава си представяш да се задълбочат.

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3674 -: Януари 10, 2018, 11:41:18 am »
Здравейте,

Дали можете да ми помогнете с тълкуването на въпроса дали ще се събера с бившия ми приятел? Разделени сме от около 4 месеца, защото той не искашр сериозни отношения. Още от първата ни среща имаше много голяма химия между нас, която у двамата усетихме, но скоро беше приключил дълга връзка, която се отрази на нашите отношения.  Управителите ни са в мои 5ти дом и вървят към сходящ съвпад, което ме навежда на мисълта, че има шанс, но ме притеснява луната в 4ти дом, която е в падение в знака на Скорпион и тамън е сменила знака си. Бившият ми приятел е представен от Сатурн - хладен е и по принцип не си показва чувствата. Бях задала същия въпрос след като се разделихме (преди 3 месеца)- тогава ми казахте, че е прекалено вглъбен в себе си и не се очаква събиране.

Здравейте, давам обратна връзка относно този хорар. Събрахме се с бившия ми приятел миналата седмица, като възобновихме връзка няколко дена след като направих хорара - Сафо нещата започнаха да се получават точно около периода на съвпад между управителите ни Слънце и Сатурн . Случи се неочаквано за мен- akruks много точно позна.  Lilla, бях пуснала хорар дали отношенията ни ще се задълбочат и продължат, понеже беше станал доста хладен. Ти ми каза, че е доста вглъбен в себе си и не вижда какво има под носа и не се очаква събиране в следващите 3 месеца- беше много точна. Той ми каза, че тогава приоритет му е била новата работа и не е искал да ме мотае. Благодаря ви! :)