Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759607 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3675 -: Януари 10, 2018, 02:53:23 pm »
Връзката ни е от 5г. Проблемите малко повече от година, през която имаше и раздяла от месеци. Въпросът е в мен ли е проблемът, аз ли съм виновна да се разпадат отношенията ни?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3676 -: Януари 10, 2018, 04:48:41 pm »
Връзката ни е от 5г. Проблемите малко повече от година, през която имаше и раздяла от месеци. Въпросът е в мен ли е проблемът, аз ли съм виновна да се разпадат отношенията ни?
Ти не си виновна,само така се чувстваш.


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3677 -: Януари 10, 2018, 05:26:17 pm »
Много благодаря, Сафо! Явно съм доста объркана, за да задам такъв въпрос. Чувствам се виновна, че незнам дали не греша и в двата случая, дали да продължим заедно или да се разделим. И пак съм пълен идиот, че го мъча.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3678 -: Януари 10, 2018, 05:32:29 pm »
Стига си се самобичувала с тая скорпи Луна в 6 дом.  :)
Мисля, че сега излишно драматизираш и си вменяваш вина, но в скоро време за теб ситуацията може да се промени, да добиеш повече яснота – твоят сигнификатор излиза от знака си на заточение и влиза в Козирог, където ще направи съвпад със Сатурн. Това предполага и по-обективен поглед върху по-нататъшната перспектива на тези отношения. Не знам обаче дали тогава ще "отсъдиш" в полза на партньора - твоят сигнификатор влиза в знак, където неговият е в падение. Сега реагираш драматично и емоционално.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3679 -: Януари 10, 2018, 05:38:43 pm »
Маймунка, неговият сигнификатор в 12 дом заедно с Луната на мен ми навяват мисли, че може да има тайна закачка. Но е възможно и да е плод на моята мнителност - все пак ти задаваш въпрос за вас двамата и е логично Луната да представлява теб самата и както Лила е писала - твоите страхове по 12 дом и Скорпион. Нека и друг да каже какво мисли по въпроса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3680 -: Януари 10, 2018, 05:41:02 pm »
Много благодаря, Сафо! Явно съм доста объркана, за да задам такъв въпрос. Чувствам се виновна, че незнам дали не греша и в двата случая, дали да продължим заедно или да се разделим. И пак съм пълен идиот, че го мъча.
Ти си представена от меркурий,който е у5 ят ти дом в знак на юпитер,цениш го ,обичаш го,изпитваш силна зависимост от него.Меркурий е в критичен градус,не знаеш на къде да поемеш,какво да направиш,обвиняваш се ,защото си в знак на своето изгнание.Скоро това ще приключи,меркурий ще сменя знак и други ще бъдат твоите приоритети.В козирог юпитер е в падение,нещата ще се променят.Луната предстои на направи съвпад с юпитер,възможно е да разбереш нещо за него,което не си знаела.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3681 -: Януари 10, 2018, 05:46:05 pm »
Маймунка, неговият сигнификатор в 12 дом заедно с Луната на мен ми навяват мисли, че може да има тайна закачка. Но е възможно и да е плод на моята мнителност - все пак ти задаваш въпрос за вас двамата и е логично Луната да представлява теб самата и както Лила е писала - твоите страхове по 12 дом и Скорпион. Нека и друг да каже какво мисли по въпроса.
The_One,едва ли е плод на твоята мнителност,двоен знак на к1,к7 +меркурий в д7 +стелиум в негов 12д.Всички ли сме мнителни.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3682 -: Януари 10, 2018, 05:52:17 pm »
Благодаря на всички ви много!  :-*
Относно тайна закачка от негова страна, възможно е, но се съмнявам да е истина. Слънчев Скорпион със стелиум в 5-ти дом, но едва ли е нещо повече от това. Отговорен човек е. Може и сега да е решил да се впусне в нещо, поради моето отношение, което той определя като безразлично. Имам различни приоритети в момента и немога да се отдам напълно, както той иска.
« Последна редакция: Януари 10, 2018, 06:24:36 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3683 -: Януари 10, 2018, 05:53:34 pm »
Маймунка, той с ретро Венера участваща в стелиума ли е?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3684 -: Януари 10, 2018, 06:00:39 pm »
The_One, Венера не е ретро, но е в 0"45 скорпион, взаимна рецепция с Плутон/сев. възел. В стелиума са Луна/Уран/Слънце/Венера.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3685 -: Януари 10, 2018, 06:11:49 pm »
Ти си представена от меркурий,който е у5 ят ти дом в знак на юпитер,цениш го ,обичаш го,изпитваш силна зависимост от него.Меркурий е в критичен градус,не знаеш на къде да поемеш,какво да направиш,обвиняваш се ,защото си в знак на своето изгнание.

Сафо, това е право в 10-та, много точно описание.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3686 -: Януари 10, 2018, 06:31:35 pm »
Благодаря на всички ви много!  :-*
Относно тайна закачка от негова страна, възможно е, но се съмнявам да е истина. Слънчев Скорпион със стелиум в 5-ти дом, но едва ли е нещо повече от това. Отговорен човек е. Може и сега да е решил да се впусне в нещо, поради моето отношение, което той определя като безразлично. Имам различни приоритети в момента и немога да се отдам напълно, както той иска.

Дано не сте ме разбрали погрешно. Имам му пълно доверие и не мисля, че незначителни флиртове към него са причина да се съмнявам. Както съм написала по-горе, отговорен и отдаден човек е. Дори тези съмнения за тайни отношения ги има той към мен.  Може и това да отразява картата.
Чувтсвото за вина, опитах да прехвърля на Слънцето му в Скорпион и стелиумът в 5-ти. Това е признак на моята слабост да се справя с реалния проблем.
« Последна редакция: Януари 10, 2018, 07:38:58 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3687 -: Януари 10, 2018, 09:03:45 pm »
Маймунка, може и да греша. Аз вкарах тезата за закачката и то без да си питала конкретно за това...не би трябвало да го казвам дори и да съм го забелязала щом не си попитала. Отделно, позицията на Луната може да показва поне още 3-4 различни неща.

В такива случаи винаги давам за пример мой хорар от преди няколко години. Беше дали ще взема един изпит. Картата не помня, ако представлява интерес мога да я изровя от форума. Но помня, че моят сигнификатор беше зле поставен в знака на преподавателката, Луната правеше негативни аспекти и беше в Овен. Картата си показваше "не" отвсякъде - и според мен, и според още 2-3 души от форума, които писаха по въпроса. Не е като отговорът да е изглеждал на кантар. Беше съвсем ясно негативен. Отидох на изпита, изкарах петица и получих похвали от преподавателката за това колко съм талантлива и т.н. Писа ми 5, защото теорията ми куцаше - за изпита се готвих 2-3 часа предната вечер и почти нищо не знаех, но се бях справила добре с практическата задача.
Но заради този хорар доста се колебах дали изобщо да ходя на изпита. Още нямам обяснение защо картата показа едно, а стана друго.
Та...не позволявай на външни фактори да ти определят нагласите и решенията.

Ииии...понеже много ме бива да давам акъл, а да не го следвам, провокирана от твоя хорар си направих карта с един въпрос, който ме мъчи от преди Коледа  ;D
Въпросът е: Друга жена ли е причина за промяната в отношението - по-рядката и вяла комуникация, от страна на Х?
С него не сме гаджета, само флиртуваме - ту много интензивно, ту никак. Затова другата жена не би следвало да се търси в картата като любовница, а по-скоро като "официална" половинка или поне някоя с моя статут - още една закачка.
Разбира се, веднага се гипсирах от стелиума в неговия 12 дом. Макар че той и добре го описва - потаен е, не по неприятен начин. Просто не е от хората, които ще афишират или ще си разкажат живота от раз. Аз съм представена от една измъчена Луна, която е направила секстил с неговия У1. Това потвърждение на въпроса ми ли е или показва, че сме имали комуникация? Неговият У5 е изгорен от другия ми съуправител - Слънцето. Или мноооого си е паднал по мен или тотално е изстинал и направил преоценка. Не знам как да си обясня това изгаряне.
Луната е в 4 дом, защото обмислям дали да прекратя всичко с Х.
Неговият У6 е критичен, ще прави съвпад с У1. Преди време ми беше споделил за обстоятелство по 6 дом, което обясняваше поведението му. Да не би позицията на Меркурий да сочи, че отново това е причината и че скоро той ще намери решение - при съвпада с неговия У1? Меркурий е и У3 за мен. Може да съм в заблуда за нещо относно Х и скоро да получа яснота.
В крайна смеетка неговият У5 не ми изглежда флиртаджийски. Венера в Козирог не е по тези неща. Обаче пък е повредена от Слънцето...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3688 -: Януари 11, 2018, 12:57:02 am »
Ами то се пишат тези неща.Как тогава си представяш да се задълбочат.
както се случва при някои- стигат до развод и се събират да живеят заедно, но в този случай нещата няма да стигнат дотам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3689 -: Януари 11, 2018, 07:44:50 am »
както се случва при някои- стигат до развод и се събират да живеят заедно, но в този случай нещата няма да стигнат дотам.
Да,Акрукс.Но ,ако знам,че са семейни,картата ще има съвсем различен прочит.Мъжът ще го разглеждам по марс също,а той е в знак на изгнание на венера(любовницата).
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 02:37:49 pm от Сафо »