Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759050 пъти)

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #3705 -: Януари 14, 2018, 11:39:15 am »
Връзката ви ще продължи, а картата от тогава показва загубата на контакт сега, но ще наваксате .

 :58: :58: :58:
Благодаря :)

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3706 -: Януари 16, 2018, 01:17:16 pm »
Не, но ще имате комуникация, срещи, което е неизбежно, ако ви свързва работата например или сте започнали тайна връзка.
Akruks, дали може да се каже приблизително време по хорара?  Малко съм под напрежение, като на тръни от известно време.
Благодаря!
Едва ли разбирам добре по хорара, но като че ли в предстощте срещи ще търси по лек тон в комникацията? Досега малко се "чепкахме"?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3707 -: Януари 18, 2018, 12:47:15 pm »
Изпокарахме се пак ,как мислите дали ще се обади да се сдобрим или ще си остана само с чакането този път.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3708 -: Януари 18, 2018, 03:21:35 pm »
Изпокарахме се пак ,как мислите дали ще се обади да се сдобрим или ще си остана само с чакането този път.
Не.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3709 -: Януари 18, 2018, 03:59:49 pm »
Осите на асц и дц са във фиксирани знаци, вашите У1 също. Това означава, че отношенията ви няма да се променят. Твоят сигнификатор току що е сменил знак и излиза от изгаряне. От знак в който У1 на мъжа ти екзалтира минаваш в знак в който неговият управител не е чак толкова силен. Тоест с нещо ти се е променила в негативна посока нагласата към него.
Луната ще направи квадрат към неговия У1, така че за момента не е ентусиазиран да се сдобрявате, но няма трайно да прекратите връзката си.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3710 -: Януари 18, 2018, 04:52:03 pm »
Благодаря дано си прав дано в бъдеще оправим нещата някак

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #3711 -: Януари 19, 2018, 07:33:14 pm »
Това ли е края на връзката ми с И? С него сме в обтегнати отношения сега...Той бил сложил всичко между нас в "един буркан" и не знаел дали някога ще го отвори....

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3712 -: Януари 20, 2018, 06:54:27 pm »
Ванеса, двете планети, които са твои сигнификатори сменят знак. Слънцето е в критичен градус и минава от Козирог във Водолей, където е в заточение. Луната от Водолей, който е въздушен и над нещата, минава в ревливите Риби. Ситуацията за теб тъкмо се променя, но не положително. Ще си меланхолично настроена. За момента не се вижда комуникация между вас. Чувствата не са съвсем изстинали.
Според мен до месец ти ще охладнееш. След ингреса във Водолей твоят У1 ще направи квадрат с твоя У5. Ще се откажеш от тези отношения.
Генерално обаче картата нищо не показва. По нея не се вижда развитие, вижда се, че отношенията са стигнали кулминация и от там не следва нищо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3713 -: Януари 20, 2018, 09:27:13 pm »
Това ли е края на връзката ми с И? С него сме в обтегнати отношения сега...Той бил сложил всичко между нас в "един буркан" и не знаел дали някога ще го отвори....
Луната е без курс, но имате сходящи хармонични аспекти между У5 и У8, любовта и интимните отношения ще продължат, Слънцето У1 в ингрес- може би ще предпроемеш някаква промяна в личен план, да станеш по-уранова като навлезе във Водолей и да се напаснеш към него, представен от Уран по картата

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #3714 -: Януари 21, 2018, 01:01:22 am »
БЛАГОДАРЯ ВИ момичета,ще дам ОВ!!! :08:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3715 -: Януари 21, 2018, 10:09:00 pm »
Как ще се развият взаимоотношенията ми с Х? На този етап са приятелски. Има ли потенциал за нещо в повече?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3716 -: Януари 21, 2018, 10:13:09 pm »
Между вашите У 5 има квадратура и си мисля, че ще си остане само приятелство.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3717 -: Януари 21, 2018, 10:17:48 pm »
Корея, защо да има квадратура? Неговият У5 Слънцето скоро е сменило знак и квадрата с Уран е бил преди ингреса във Водолей.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3718 -: Януари 21, 2018, 10:37:29 pm »
Как ще се развият взаимоотношенията ми с Х? На този етап са приятелски. Има ли потенциал за нещо в повече?

Първоначално хорарът ми се стори някак странен, Луната също не отразява естеството на въпроса. Но часовият управител е Венера, все пак има някаква връзка с тематиката. Венера е в 5 дом, но е в лъчите.

Въпреки това тази карта не ми изглежда много обещаваща. На този етап ситуацията все още е нестабилна. И двата сигнификатора, у1 и у7, са в знаци, в които нямат особени достойнства. У1 е ъглов, но все пак е в дъното на хороскопа. И се намира в знака на падение на у7. У7 е на броени градуси от кадентен дом и спрямо изгряващия знак е в такава позиция. Луната тъкмо е залязла и вече е в кадентен дом, от по-неблагоприятните – 6/12. Между у1 и у7 има сходящ секстил, но като цяло не са в обещаващи позиции двамата. И двата сигнификатора са свързани със силни есенциално малефици.

Последният аспект на Луната е бил тригон с у7, но в хорара е безкурсна.

Според мен засега отношенията ще останат такива, каквито са. Предпоставки за изгарящи страсти тук не виждам. Като подсъзнателен мотив по-скоро търсене на човек, с когото да не се чувстваш сам, колкото да запълни някаква емоционална липса. Но в този хорар не виждам тъй наречената химия.

Впоследствие ситуацията може да се промени, но не сега.  Мисля, че и двамата си подавате объркващи сигнали.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3719 -: Януари 21, 2018, 10:44:36 pm »
Корея, защо да има квадратура? Неговият У5 Слънцето скоро е сменило знак и квадрата с Уран е бил преди ингреса във Водолей.
Специално разтеглих  картата и ми се видя, че са в последния градус на Рак/Козирог :017:
Иначе предвид положителните аспекти на неговия У1 с нейния и с Луната, приятелството ще е наред, ще има симпатия , но питащата като цяло е по- заинтересована това да се случи .
« Последна редакция: Януари 21, 2018, 10:51:08 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...