Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759790 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3735 -: Януари 22, 2018, 10:59:21 pm »
Мерси за отговора, по-рано Arkuks коментира, че тел.обаждане няма да има, но ще има комуникация и срещи, не разбрах защо смята така, затова попитах пак :)
Кое не ти е ясно от моя отговор? Написала съм при какви обстоятелства би могло да се срещате за в бъдеще, ако ви свързва работата. Не съм имала предвид предварително уговорени срещи.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3736 -: Януари 23, 2018, 05:44:11 pm »
Един въпрос и от мен  :)
Ще ми се обади ли Х
На У  на 1 и 7 дом им предстои секстил,но Управителите  на третите им домове няма да направят аспект и не зная как да го тълкувам това.Ще се радвам някой ,ако се включи с мнение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3737 -: Януари 23, 2018, 06:43:02 pm »
Един въпрос и от мен  :)
Ще ми се обади ли Х
На У  на 1 и 7 дом им предстои секстил,но Управителите  на третите им домове няма да направят аспект и не зная как да го тълкувам това.Ще се радвам някой ,ако се включи с мнение
негов У3 ще направи секстил с Уран У1, а Луната съвпад, тъй че би трябвало да те потърси

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3738 -: Януари 23, 2018, 07:07:54 pm »
негов У3 ще направи секстил с Уран У1, а Луната съвпад, тъй че би трябвало да те потърси
Акрукс, благодаря ти много  за мнението и вниманието. Ще дам обратна връзка  :58:

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #3739 -: Януари 24, 2018, 10:59:25 am »
Искам преди да действам да Ви попитам. Ще се ожени ли за мен ? Смятам тези дни аз да му поставя въпроса, че доста време се каним, чудим, мислим, решаваме, отлагаме и т.н.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3740 -: Януари 24, 2018, 11:26:03 am »
Кой е часовият управител?
Тук няма нито Локус Фортуна, нито часови управител, но пък има Хирон, който изобщо не играе никаква роля.

Имаме ъглов Сатурн, който вече се е показал в небето /разбрах от приятелка/ и все още невидима Венера. Тя е естествен сигнификатор на въпроса и на 7 дом също. Изчакай до началото на февруари, да се покаже Венера.

Освен това в хорара Луната е без курс, идва от съвпад с Уран. Луната, излизайки от знака, ще направи квадратура със Слънцето и Венера, които са важни сигнификатори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #3741 -: Януари 24, 2018, 12:22:54 pm »
Благодаря, за съвета, Lilla -
ще изчакам до началото на февруари.
Часа е на Юпитер, а Локус Фортуна е 1,58 в Рак.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Любовни хорари
« Отговор #3742 -: Януари 24, 2018, 01:10:17 pm »
А как се вижда часовият управител?

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #3743 -: Януари 24, 2018, 01:19:08 pm »
Аз използвам - http://astrology.org.ua/aweb.htm - там излиза часовия и дневния упр. и сходящи и разходящи аспекти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3744 -: Януари 24, 2018, 01:33:28 pm »
А как се вижда часовият управител?

В специализирана програма има такъв модул. Може и в някой сайт за онлайн хороскопи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #3745 -: Януари 24, 2018, 01:58:09 pm »
Здравейте,
Имам съмнения от известно време-а много го харесвам, но се притеснявам. Кажете, моля -  Д. има ли връзка с К. ?
благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3746 -: Януари 24, 2018, 02:02:12 pm »
Искам преди да действам да Ви попитам. Ще се ожени ли за мен ? Смятам тези дни аз да му поставя въпроса, че доста време се каним, чудим, мислим, решаваме, отлагаме и т.н.
Луната е без курс, което показва нерадикалността на картата, а такава има само от значението на въпроса, защото не се задават въпроси от този тип- "Ще се оженя ли (някога)?", "Ще се ожени ли за мен (някой ден)?" , понеже може да се вкара човек в матрица, според отговора/ите на върпоса.
 За да се стигне до женитба е нужно да имате здрава връзка, а такава не излиза да имате по тази карта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3747 -: Януари 24, 2018, 02:07:06 pm »
Здравейте,
Имам съмнения от известно време-а много го харесвам, но се притеснявам. Кажете, моля -  Д. има ли връзка с К. ?
благодаря
Не, но скоро може да имат, на този етап имат приятелство, взаимна симпатия

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3748 -: Януари 24, 2018, 02:35:41 pm »
Искам преди да действам да Ви попитам. Ще се ожени ли за мен ? Смятам тези дни аз да му поставя въпроса, че доста време се каним, чудим, мислим, решаваме, отлагаме и т.н.
Представена си от марс ,силен ,в собствен знак,който скоро ще сменя знак и ще навлезе в огненият стрелец,знак на юпитер,който пък се свързва с церемониите,църковни.Човекът,за когото питаш е представен от венера,която е в лъчите на слънцето и както Лили е написала,добре ще бъде да се изчака Венера да стане видима.Луната ,съуправител на въпроса е без курс в квинконс с марс,твоят управител.Това означава връщане към стари теми и въпроси,които те вълнуват.Луната е ъглова,в твоят 1ви дом.Отминалият съвпад с уран показва нервното ти напрежение и подтикът да направиш нещо нестандартно ,като направиш първата крачка.Сатурн е силен,на мс.Луната е растяща.Всичко това показва,че вие ще сключите брак.Той ще се ожени за теб.Подходи към въпроса в периода,който Лили е уточнила.Успех!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3749 -: Януари 24, 2018, 02:39:20 pm »
Здравейте,
Имам съмнения от известно време-а много го харесвам, но се притеснявам. Кажете, моля -  Д. има ли връзка с К. ?
благодаря
Да,има паралелна връзка.Има повече от една партньорка.