Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759755 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3780 -: Февруари 03, 2018, 12:01:25 pm »
Аделина моля те остави го този ... има други свестни мъже които могат да ти дадат любов и грижа ... какво правиш осъзнай се!
Силно се надявам това да е края на отношенията ви. Като цяло ми прави впечатление, че българският мъж е ужасно комплексиран.
« Последна редакция: Февруари 03, 2018, 12:15:18 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3781 -: Февруари 03, 2018, 12:19:53 pm »
Вилица в ръката, после вилица в окото...
Какво искаш – да те осакати, да те убие ли?
Ако наистина смяташ, че не заслужаваш по-свестен мъж, по-добре остани сама!

На мястото на твоите съседи и близки нямаше да спра да уведомявам социалните и органите на реда, и тоя да го вкарат в някое затворено местенце! Детето ти се роди недоносено и кекаво, какво искаш сега – да порасне невротично идиотче ли в такава "семейна" среда?!

И хорарът ти въобще не е любовен, а е в стил Стокхолмски синдром.
« Последна редакция: Февруари 03, 2018, 12:28:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3782 -: Февруари 03, 2018, 12:33:26 pm »
//детето е слънчев козирог, няма шанс за щастлива семейна среда

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3783 -: Февруари 03, 2018, 12:37:12 pm »
Не беше ли Скорпионче това дете?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3784 -: Февруари 03, 2018, 12:56:19 pm »
Да скорпион е

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3785 -: Февруари 03, 2018, 01:02:19 pm »
И хорарът ти въобще не е любовен, а е в стил Стокхолмски синдром.

Това е много сериозен проблем. Едва ли ще се справи сама без професионална помощ. Мисля че, има право на една безплатна консултация с психолог. Пак е нещо, но без подкрепа от близки и малко дете е доста травмиращо. А при нея основния проблем е на подсъзнателно ниво, затова е избрала да обича такъв партньор. Ако не положи усилия  в търсене на първоизточника на собственото си поведение и следващия ще бъде насилник.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3786 -: Февруари 03, 2018, 01:14:18 pm »
Не беше ли Скорпионче това дете?

Слънчевият козирог съм аз не тя ,тя си е скорпион.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3787 -: Февруари 03, 2018, 01:26:34 pm »
//детето е слънчев козирог, няма шанс за щастлива семейна среда
това пък откъде го измисли, колкото козлета познавам са расли в щастлива или поне нормална семейна среда, с утвърдени порядки
друг е въпрос е, че аделина/елодия още от предния форум задава хорар след хорар, все за мъже- навремето от един скачаше на друг- както реве за някого, все едно животът ѝ свършва без него, след два дни вече пита за другия, с когото е преспала
сега за този- ами този път правилно социалните служби са им отнели детето
има един лаф, че няма бивша курва и бивш наркоман
« Последна редакция: Февруари 03, 2018, 01:32:41 pm от akruks »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3788 -: Февруари 03, 2018, 01:39:52 pm »
Аркус нз защо ме слагаш в категория курви,но определено не съм такава и никога не съм била ,а малката ми я взеха защото баща й има огромно досие в закрила на детето заради другите му двама сина ,а аз не се отказвам от него за това ми взеха малката на мен.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3789 -: Февруари 03, 2018, 01:48:13 pm »
Аделина, разплака ме. Това е рядкост при мен. Много хора търпят насилие от близките си, физически и психически. Но когато имаш отговорност към твоето дете ,на което си дала живот, трябва да намериш сили и да се бориш. От сърце ти пожелавам да се пребориш с агресията и да отвориш нови, по-светли врати в живота си и на твоето ангелче! Един ден то ще те мрази, защото си била слаба и не си предприела мерки за вашата обща сигурност. Няма да те уважава, защото си позволявала да те тъпчат и подмятат като парцал. И най-лошото е, че няма да може да те обича, защото не знае как. Единственота чувства, които ще изпитва са съжаление и презрение. Наистина ли това е, с което ще се примириш и можеш ли да живееш с тази мисъл?
Всъщност къде е проблемът, че не те обича или си търсиш причина да бъдеш жертва? Много хора избират твоя път, да живеят в страх и ограничение, защото така им се нрави по-лесно. По-трудно е да поемеш отговорност, но след това животът става по-пълноценен. Само една крачка е и ще видиш как ще се появят правилните хора. Имам желание да те подкрепя, но само ако си готова за да израстване. Преминала съм през нещо подобно, но аз съм в ролята на детето. Не си лек характер и един ден ще се превърнеш в подобен емоционален терорист, като бащата на детето ти. Ще ви ждаш само в мрака, ще си сама без подкрепа. Сега си още млада и имаш възможност за драстична и положителна промяна.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3790 -: Февруари 03, 2018, 02:02:14 pm »
Не беше ли Скорпионче това дете?
моя грешка, не знам защо съм го регистрирала като сатурново (идентификация имах с това дете преди време като се показваха карти)

Акрукс, моите наблюдения за децата Козирог и семействата им просто са други.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3791 -: Февруари 03, 2018, 02:55:25 pm »
моя грешка, не знам защо съм го регистрирала като сатурново (идентификация имах с това дете преди време като се показваха карти)

Акрукс, моите наблюдения за децата Козирог и семействата им просто са други.

Извиняваи и аз съм слънчев козирог ,но определено мога да каа ,че независимо от проблемите на майка ми и баща ми съм имала щасливо детство и нормална семеина среда.

MiamiYacine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Любовни хорари
« Отговор #3792 -: Февруари 03, 2018, 03:12:59 pm »
Вилица в ръката, после вилица в окото...
Какво искаш – да те осакати, да те убие ли?
Ако наистина смяташ, че не заслужаваш по-свестен мъж, по-добре остани сама!

На мястото на твоите съседи и близки нямаше да спра да уведомявам социалните и органите на реда, и тоя да го вкарат в някое затворено местенце! Детето ти се роди недоносено и кекаво, какво искаш сега – да порасне невротично идиотче ли в такава "семейна" среда?!

И хорарът ти въобще не е любовен, а е в стил Стокхолмски синдром.

Съгласен съм със Lilla
Спри да се оплакваш и да  играеш роля на жертва
Върви в полицията пусни една жалба  и изкарай една ограничителна заповед
и мършата ще те гледа с пръст в уста
Просто действай , кво са  правиш на страдалка :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3793 -: Февруари 03, 2018, 03:18:46 pm »
Тук проблемът е друг. Тя не иска да го напусне и да изкара ограничителна заповед /а техният срок е кратък/. Тя иска да остане и да бъде с този човек въпреки всичко. И всеки пореден хорар е такъв.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3794 -: Февруари 03, 2018, 04:21:56 pm »
Бий ме обичам те  :08: