Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759196 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Любовни хорари
« Отговор #3945 -: Май 06, 2018, 09:16:25 pm »
Сатин, аз по-скоро мисля, че има обект на интерес, може и да не е фактологична връзка, но жена, която владее ума му - да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3946 -: Май 07, 2018, 03:06:08 pm »
Здравейте, въпросът е харесва ли ме Х? У1 за него на трон, може би харесва главно себе си
харесването е по 5д, както показва и Луната, която е основен сигнификатор на въпроса, в случая е У5 за него, няма разходящ аспект, в сходящ квадрат е с твоя У1, нещо в теб няма да му е съвсем по вкуса, че да се прехласне по теб, но може да имате приятелство

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3947 -: Май 07, 2018, 03:12:37 pm »
Да, и от хорара оставам с такива впечатления.
Имам подозрения за една жена, макар че не интимничат публично.
Венера е У4, У12, жената е свързана с миналото му, с населеното място, в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У1, което показва обвързаност
Венера в негов 1д го прави обаятелна личност, мил и любезен човек
« Последна редакция: Май 07, 2018, 03:32:52 pm от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3948 -: Май 07, 2018, 03:28:24 pm »
Тази дето си мислех, по последни данни му е сестра.
Казах на приятелка и на майка и, че го харесвам, дано не ме издадат, че егото ми няма да го понесе  :) Та майката веднага се зае със задачата да разпита за подробности около него, познава майка му, така че скоро ще знам има или няма. Детска работа, ама...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3949 -: Май 08, 2018, 04:36:58 pm »
Хорар от преди няколко дни, сега го качвам. Чoвекът, назован по име, иска ли да имаме интимни отношения? Само такива ли са му аспирациите към мен?
Да,и интимни и не само.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3950 -: Май 08, 2018, 08:23:02 pm »
Хорар от преди няколко дни, сега го качвам. Чoвекът, назован по име, иска ли да имаме интимни отношения? Само такива ли са му аспирациите към мен?
Човекът, назован по име, е представен от Меркурий в 10д, извършил квадрат със Сатурн У8 за него- въобще не му е до интимности, държи се на положение; няма връзка с твоя У1, с негов У5 в сходящ квадрат, така че не очаквай да се влюби в теб.

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Любовни хорари
« Отговор #3951 -: Май 09, 2018, 12:44:56 pm »
Благодаря и на двете. Сафо, какво те кара да мислиш така? Би ли дала астрологическа обосновка?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3952 -: Май 09, 2018, 01:47:38 pm »
Благодаря и на двете. Сафо, какво те кара да мислиш така? Би ли дала астрологическа обосновка?
Да.Управители на негов 5 дом Марс и плутон при теб,Луната в сходящ съвпад с тях.У 8 дом Сатурн в твой 1ви.Юпитер твой упр.в негов 5 дом.Освен ако няма партньор в живота,жена или приятелка.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3953 -: Май 10, 2018, 03:44:56 pm »
Ставам нахална с тия хорари, ама обещам, че няма повече  :012:

Има ли смисъл да се занимавам с тоя мъж дето го харесвам. И по хорар и по интуиция- нямам никакви шансове, така че да се отказвам на време. А и по тоя хорар и по предишния определено не е свободен. 
Пфуу, ама ме е яд, щото ми харесва, а при мен това е рядкост  :) Ама то пък не може всеки да ме харесва. За първи път мъж, който ми харесва не ме забелязва, е ви съвпад пр Слънце нат Венера /като това си е събития, щото не съм харесвала мъж от има няма 5-6 години/

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3954 -: Май 10, 2018, 06:31:47 pm »
И аз съм от трудно харесващите мъжове, въпреки че наскоро една потребителка се възмути от мен и ме пита на колко години съм  . :57:
Та въпросът е : Х харесва ли ме?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3955 -: Май 10, 2018, 06:39:55 pm »
И аз съм от трудно харесващите мъжове, въпреки че наскоро една потребителка се възмути от мен и ме пита на колко години съм  . :57:
Та въпросът е : Х харесва ли ме?

Мисля, че да, но му е трудно да ти го покаже

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3956 -: Май 11, 2018, 12:17:01 am »
Ставам нахална с тия хорари, ама обещам, че няма повече  :012:

Има ли смисъл да се занимавам с тоя мъж дето го харесвам. И по хорар и по интуиция- нямам никакви шансове, така че да се отказвам на време. А и по тоя хорар и по предишния определено не е свободен. 
Пфуу, ама ме е яд, щото ми харесва, а при мен това е рядкост  :) Ама то пък не може всеки да ме харесва. За първи път мъж, който ми харесва не ме забелязва, е ви съвпад пр Слънце нат Венера /като това си е събития, щото не съм харесвала мъж от има няма 5-6 години/
Не виждам достатъчно индикации за силен интерес към теб.
А и Луна в Риби я избива малко на богато въображение и търсене на теле под вола/ важи и за моя хорар/
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3957 -: Май 11, 2018, 10:13:53 am »
Ставам нахална с тия хорари, ама обещам, че няма повече  :012:

Има ли смисъл да се занимавам с тоя мъж дето го харесвам. И по хорар и по интуиция- нямам никакви шансове, така че да се отказвам на време. А и по тоя хорар и по предишния определено не е свободен. 
Пфуу, ама ме е яд, щото ми харесва, а при мен това е рядкост  :) Ама то пък не може всеки да ме харесва. За първи път мъж, който ми харесва не ме забелязва, е ви съвпад пр Слънце нат Венера /като това си е събития, щото не съм харесвала мъж от има няма 5-6 години/
Mисля,че скоро ще разбереш нещо за него.По принцип винаги има смисъл,зависи какво точно искаш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3958 -: Май 11, 2018, 10:16:47 am »
И аз съм от трудно харесващите мъжове, въпреки че наскоро една потребителка се възмути от мен и ме пита на колко години съм  . :57:
Та въпросът е : Х харесва ли ме?
Да.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3959 -: Май 12, 2018, 06:37:25 pm »
Мисля, че да, но му е трудно да ти го покаже
Оказа се права, днес ме покани на среща.
Трудно му е било, защото в профила си съм със статус” обвързана” и все пак човекът решил да рискува.
До тук добре, само като видях , че е с Луна в Дева, половината и ентусиазъм се изпари. :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...