Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758879 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3960 -: Май 12, 2018, 07:04:37 pm »
Оказа се права, днес ме покани на среща.
Трудно му е било, защото в профила си съм със статус” обвързана” и все пак човекът решил да рискува.
До тук добре, само като видях , че е с Луна в Дева, половината и ентусиазъм се изпари. :85:

Ох, горката, гледай да си изгладиш добре роклята  :012:
Дай му карта да го видим, ако искаш
Моя хубавец пък е със Слънце в Дева   ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3961 -: Май 12, 2018, 10:25:13 pm »
Оказа се права, днес ме покани на среща.
Трудно му е било, защото в профила си съм със статус” обвързана” и все пак човекът решил да рискува.
До тук добре, само като видях , че е с Луна в Дева, половината и ентусиазъм се изпари. :85:
Корея,защо? Мисля ти беше с Луна в рак.

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #3962 -: Май 12, 2018, 10:41:39 pm »
Здравейте в момента съм така да се каже сингъл ще срещна ли някое момиче скоро време

http://www.prikachi.com/images.php?images/208/9325208k.png

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3963 -: Май 14, 2018, 05:29:42 pm »
Здравейте в момента съм така да се каже сингъл ще срещна ли някое момиче скоро време

http://www.prikachi.com/images.php?images/208/9325208k.png
въпросът ти трябва да е придружен с карта, построена за времето и мястото когато си го задал, а не за време и място, където си роден

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3964 -: Май 14, 2018, 08:32:26 pm »
Ох, горката, гледай да си изгладиш добре роклята  :012:
Дай му карта да го видим, ако искаш
Моя хубавец пък е със Слънце в Дева   ;D
Никакви рокли, той е Водолей като мен, ама още по.. - има съвпад Марс/Мерк на три градуса от моето Слънце.
Венерата е Сатурнова, Луните са в тригон.
Вероятно заради Марса ми е леко дразнещ на моменти, не се заяжда , а аз намирам поведението и думите за такива.
В период на размисъл съм...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3965 -: Май 22, 2018, 11:08:54 pm »
Искам да пусна един любовен хорар за взаимоотношения, които не съществуват, но интензивна енергия, която определено присъства (естествено, както показва и хорарът, мога и да си го въобразявам, но вярвам, че не си), та се питам. През ноември усетих цялото му енергийно същество (много тревожен, много напрегнат, много свит/обърнат навътре, много премълчан, исках да го спася, да го прегърна, да го успокоя, това беше инстинктът ми), попи в мен и бях шах с пешката, щото реално нищо (едва ли не) не сме си казали, освен, че ме помни от 8 години назад, когато също нищо не сме си казали. Но, сериозна съм, енергията му и самото му присъствие бяха толкова силни, че ме връхлетяха и (както се случва често, но по-умерено) изпитах интензитета им, сякаш бяха мои, а не бяха. Все едно съществото му ме викаше. Но нищо не се е случвало помежду ни.
Та, въпросът ми на тази карта е "Х ще предприеме ли някаква крачка към мен"? Не съм го разглеждала още като хората, но видях жена от миналото в тази Венера, гледам, в опозиция сме, след малко ще разгледам, ще се радвам, ако се включите, въпреки протяжните ми обяснения. Мерси!)))
« Последна редакция: Май 22, 2018, 11:14:11 pm от art7ess »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3966 -: Май 23, 2018, 11:56:26 am »
Та, въпросът ми на тази карта е "Х ще предприеме ли някаква крачка към мен"? Не съм го разглеждала още като хората, но видях жена от миналото в тази Венера, гледам, в опозиция сме
А как прецени, че това е жена от миналото, заради разходящия аспект на Луната ли? Защото 4д не е конкретно миналото, а настоящ дом и семейство. Луната е диспозитор на заключен знак в негов 1-ви дом, при него е налице фрустрация на емоциите, затруднен е да ги изразява, тъй че не очаквай да предприеме инициатива в този аспект. За енергията, която усещаш виж синастрията, дали случайно нямате аспект Венера-Плутон, че аз зимата имах подобно енергийно връхлитане, а какво да видя- негова Венера точен съвпад с моя Плутон на АС. Имах и странен сън по това време с него и се получи
 “Сънувах любовта и се влюбих в този сън.” - Ричард Бах, “Едно”
Но пък колко хубави стихчета написах покрай тази енергия, а и той живна, та е хубаво когато енергийният взаимообмен е градивен. Моята Луна съвпада с негов Хирон, с грижите си му лекувам раните, а такива има и продължава да получава. По хорара- Луната съУ1 за него в сходяща опозиция с Нептун У3 за теб- може да дава фалшиви сигнали или ти да приемаш нереално неговото затворено(заключено) поведение в един момент, защото следващия момент е тригон на същата тази Луна с Юпитер У1, У12, съУ3 - ретрограден, самата ти си затруднена по отношение на изразяване/приемане - реално и ментално. Луната с последен апсект тригон с Плутон У5 за него, също ретро- може все пак, след време, да разкрие душата и сърцето си, негов У5 в твоя 1д показва, че не е безразличен към теб, има интерес в любовен аспект. Освен домашни задължения, може би има и финансови затруднения.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3967 -: Май 23, 2018, 01:01:30 pm »
^ще ти кажа защо реших, че Венера е жена от миналото му, ама да не ми се смееш много:Д
//четох му последните стихотворения :012:
(в които, ако поискам, мога и себе си да намеря, но, да речем, че не искам да си въобразявам)

Благодаря ти за включването и дори повече за споделения личен опит! Още не съм се научила как да се справям с неподлежащи на рационализация усещания/ситуации/емоции, а темерутщината/интроверността/пасивността/скептичността/плахостта (особено като е споделена) не (ми) помагат. Та, да, благодаря ти!)) :-*


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3968 -: Май 25, 2018, 06:19:10 pm »
Искам да пусна един любовен хорар за взаимоотношения, които не съществуват, но интензивна енергия, която определено присъства (естествено, както показва и хорарът, мога и да си го въобразявам, но вярвам, че не си), та се питам. През ноември усетих цялото му енергийно същество (много тревожен, много напрегнат, много свит/обърнат навътре, много премълчан, исках да го спася, да го прегърна, да го успокоя, това беше инстинктът ми), попи в мен и бях шах с пешката, щото реално нищо (едва ли не) не сме си казали, освен, че ме помни от 8 години назад, когато също нищо не сме си казали. Но, сериозна съм, енергията му и самото му присъствие бяха толкова силни, че ме връхлетяха и (както се случва често, но по-умерено) изпитах интензитета им, сякаш бяха мои, а не бяха. Все едно съществото му ме викаше. Но нищо не се е случвало помежду ни.
Та, въпросът ми на тази карта е "Х ще предприеме ли някаква крачка към мен"? Не съм го разглеждала още като хората, но видях жена от миналото в тази Венера, гледам, в опозиция сме, след малко ще разгледам, ще се радвам, ако се включите, въпреки протяжните ми обяснения. Мерси!)))
Х просто мисли,мечтае за теб,вероятно ти е посветил стих,но мисля,че е обвързан и няма смелост за нещо повече.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #3969 -: Май 25, 2018, 08:45:04 pm »
Х просто мисли,мечтае за теб,вероятно ти е посветил стих,но мисля,че е обвързан и няма смелост за нещо повече.
И аз мисля така.
Благодаря за включването! :-*

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3970 -: Май 29, 2018, 10:59:55 am »
Здравейте, Х влюбен ли е в мен?
Мерси предварително.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3971 -: Май 29, 2018, 05:01:31 pm »
Здравейте, Х влюбен ли е в мен?
Мерси предварително.
Какъв ти е Х?Вероятно те харесва само,не е влюбен.Неговият сигнификатор е в знак на падание на твоя.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3972 -: Май 29, 2018, 05:21:29 pm »
Според мен има симпатии, но по-скоро интересът му към теб е сексуален, някакви дълбоки чувства не виждам

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3973 -: Май 31, 2018, 02:35:00 pm »
Здравейте,

моля кажете как се пуска хорар?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3974 -: Юни 01, 2018, 08:32:28 pm »
Здравейте. От известно време много харесвам един мъж. Сънувам го често, мисля го и ми е много приятно в неговата компания. Струва ми се, че и той има симпатии. Знам, че там няма как да се получи нещо но все пак искам да знам дали има някви чувства към мен. Или просто се заблуждавам.