Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760288 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #4425 -: Февруари 09, 2019, 11:35:03 am »
Мерси!
Никой от нас не иска връзка. По-скоро ме интересува дали ме харесва, дали има симпатия:)
Може би те харесва, като събеседник, за лафчета.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #4426 -: Февруари 09, 2019, 11:38:00 am »
Здравейте,
херсва ли ме този човек, назован по име?
По-скоро, харесва най-вече себе си и мисли повече за работа и кариера, отколкото да търси флирт и нови запознанства.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4427 -: Февруари 10, 2019, 12:05:27 pm »
Здравейте! Разбрахме, че близка двойка се разделят...изневиделица..и нещо в поведението на мъжа ми намирисва. Изоставя жена си без логично обяснение, изведнъж ..имам подозрения, че си е намерил нова.
Пускам хорар с въпроса Има ли някакво увлечение/връзка човекът Х с друга? Изобщо някаква причина за раздялата вижда ли се според вас в хорара... тъжно ми стана за детенцето  ::) Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4428 -: Февруари 10, 2019, 12:12:20 pm »
Здравейте,
херсва ли ме този човек, назован по име?
Ти го харесваш повече,отколкото той теб.В знак на неговата еказлтация си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4429 -: Февруари 10, 2019, 12:15:43 pm »
Здравейте! Разбрахме, че близка двойка се разделят...изневиделица..и нещо в поведението на мъжа ми намирисва. Изоставя жена си без логично обяснение, изведнъж ..имам подозрения, че си е намерил нова.
Пускам хорар с въпроса Има ли някакво увлечение/връзка човекът Х с друга? Изобщо някаква причина за раздялата вижда ли се според вас в хорара... тъжно ми стана за детенцето  ::) Благодаря!
Мисля,да.Представен от знак риби,скрит Нептун в негов 12 дом,секстил Сатурн у11,у12 домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4430 -: Февруари 10, 2019, 04:15:42 pm »
Здравейте! Разбрахме, че близка двойка се разделят...изневиделица..и нещо в поведението на мъжа ми намирисва. Изоставя жена си без логично обяснение, изведнъж ..имам подозрения, че си е намерил нова.
Пускам хорар с въпроса Има ли някакво увлечение/връзка човекът Х с друга? Изобщо някаква причина за раздялата вижда ли се според вас в хорара... тъжно ми стана за детенцето  ::) Благодаря!
Няма друга, но жена му има тайна връзка с друг!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4431 -: Февруари 10, 2019, 04:19:42 pm »
Леле мале! Е това вече ме шокира. Сигурно ли е това? Той е със съмнителното поведение, и набързо се изнесе, той поискал да се разделят... жената изглеждаше потърпевша  :o

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4432 -: Февруари 11, 2019, 05:51:28 am »
Леле мале! Е това вече ме шокира. Сигурно ли е това? Той е със съмнителното поведение, и набързо се изнесе, той поискал да се разделят... жената изглеждаше потърпевша  :o

Не съм разглеждала толкова картата, но след това разяснение ми стана ясно, че жената е имала нещо, а не мъжът. Изнесъл се е набързо, защото е бил предаден и това е нормална реакция. И той може да е имал забежки, но в случая жената е сгафила повече.
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 11:55:30 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4433 -: Февруари 11, 2019, 06:00:24 am »
Не съм разглеждала задълбочено карата, но след това разяснение ми стана кристално ясно, че жената е имала нещо, а не мъжът. Изнесъл се е набързо, защото е бил предаден и това е нормална реакция. И той може да е имал забежки, но в случая жената е сгафила повече.
Да........и аз се задълбочих като прочетох коментара на Акрукс. :012:
Маймунка,двете с теб сме изключително ранобудни мисля,нещо не ни свърта. :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4434 -: Февруари 11, 2019, 06:19:56 am »
Да........и аз се задълбочих като прочетох коментара на Акрукс. :012:
Маймунка,двете с теб сме изключително ранобудни мисля,нещо не ни свърта. :012:

Нали знаеш коя е рецептата за младост на японците: Няколко часа сън, много работа и малко храна.  :012:
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 11:54:38 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4435 -: Февруари 11, 2019, 06:29:49 am »
Не е само до коментрът на Акрукс, който разбира се насочва, а и до личен опит и интуиция. Кой ще си тръгне така бързо, ако не е обиден. Не разрах, тя ли го е изхвърлила или той е решил да се изнесе.
Той се е изнесъл ,поне така разбрах от въпроса.И аз съм обидена,но съм жена и не мога да се изнеса,донасят си ме обратно,насилствено. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4436 -: Февруари 12, 2019, 10:44:15 pm »
По хорара с мъжа напуснал брачното ложе: Гледаме минали събития, нали? Мисля, че отговорът е ДА.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #4437 -: Февруари 15, 2019, 03:49:23 pm »
Привет на всички тук..
Искам да попитам:Имам ли бъдеще с човека назован по име ..
Познаваме се отдавна,душевно сме на една вълна :58:
Но не знам дали ще се получи връзка.Благодаря!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4438 -: Февруари 15, 2019, 04:15:46 pm »
Привет на всички тук..
Искам да попитам:Имам ли бъдеще с човека назован по име ..
Познаваме се отдавна,душевно сме на една вълна
Но не знам дали ще се получи връзка.Благодаря!
Луната без курс, АС подранил, но все пак има надежда, ако гледаме другите сигнификатори, предстоят хармонични аспекти помежду им

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #4439 -: Февруари 15, 2019, 04:37:04 pm »
Благодаря от сърце!При Луна без курс-човек може да се самозаблуждава,та в този смисъл
е и страха ми от обвързване.А човек не може да живее сам....
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.