Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757880 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4440 -: Февруари 21, 2019, 12:08:01 am »
Добър вечер. Искам да попитам при АС Скорпион, кой е управителя при хорари -  Плутон или Марс?

Слагам и картата с въпрос дали мъжът Х ме харесва като жена.
Ако У1 е Плутон, управителите ни са в съвпад, ако е Марс не мога да преценя, но май нямат аспект по-между си.
Моля за коментар.
Някои работят само със старите управители, други ползват и новите, така наречени модерни управители, сред които е Плутон, всеки за себе си решава. Алфи Лавоа например ползва само модерните.
По въпроса ти-  скоро може да покаже някакви симпатии спрямо тебе, ако не ги е показал досега, но до интимност няма да стигне.
Ти си по-заинтересована от него е видно в картата.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4441 -: Февруари 24, 2019, 11:08:23 am »
Добър вечер. Искам да попитам при АС Скорпион, кой е управителя при хорари -  Плутон или Марс?

Слагам и картата с въпрос дали мъжът Х ме харесва като жена.
Ако У1 е Плутон, управителите ни са в съвпад, ако е Марс не мога да преценя, но май нямат аспект по-между си.
Моля за коментар.
Определено те харесва,но както е писала Аркус,ти имаш повече очаквания,макар,че и двамата сте твърде практични в случая. Харесва ви да общувате много , но евентуална връзка би ви развалила комфорта или на единия от вас,ако мога така да се изразя.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #4442 -: Февруари 24, 2019, 11:53:36 am »
Здравейте!Ще продължим ли отношенията си с Х....(назован по име)?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4443 -: Февруари 24, 2019, 12:33:08 pm »
Здравейте!Ще продължим ли отношенията си с Х....(назован по име)?
опрделено да  :08:
а какво става с хорара заздравето,нямаме обратна връзка :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4444 -: Февруари 24, 2019, 02:42:19 pm »
Здравейте!Ще продължим ли отношенията си с Х....(назован по име)?
на мене тази карта не ми изглежда обещаваща, що се отнася до здрава и хармонична връзка, а всъщност в момента имате ли връзка или се срещате само за секс, защото е налице разходящ квадрат между отслабения Меркурий У1, 5 за теб с неговия силен Юпитер у1 в 1д, и мисля също, че имаш някакви нереалистични очаквания по отношение на любовта

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #4445 -: Февруари 24, 2019, 04:16:36 pm »
Към момента сме само приятели...и двамата знаем какво искаме ,а някъде се разминаваме..
Не знам дали аз имам нереалистични очаквания за любовта,или по-скоро си мисля,че той крие нещо...Не знам!Благодаря ви! :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #4446 -: Март 01, 2019, 02:25:01 pm »
Момичета, кажете ми как ще се развият отношенията ни с г-н Х. Има нещо което ме притеснява на подаъзнателно ниво и не мога да се отпусна.  Мерси много :58:

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4447 -: Март 01, 2019, 08:31:55 pm »
Момичета, кажете ми как ще се развият отношенията ни с г-н Х. Има нещо което ме притеснява на подаъзнателно ниво и не мога да се отпусна.  Мерси много :58:
Ще страдаш емоционално,ще си раздирана от емоции,за съжаление не особено приятни.Ти си Луна - не добре поставена,което показва ,че не ти е комфортно .Предстои съвпад със Сатурн и Плутон,все кофти положение.Съвпада с Венера няма да се състои,така,че не предвиждам по-приятен период в близко време.От страна на г-н Х може да очакваш само хладно и непукистко  отношение с твърд курс на поведенеи :D  или скорпи драми. Никаква склонност към компромиси.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #4448 -: Март 02, 2019, 11:03:31 am »
Ще страдаш емоционално,ще си раздирана от емоции,за съжаление не особено приятни.Ти си Луна - не добре поставена,което показва ,че не ти е комфортно .Предстои съвпад със Сатурн и Плутон,все кофти положение.Съвпада с Венера няма да се състои,така,че не предвиждам по-приятен период в близко време.От страна на г-н Х може да очакваш само хладно и непукистко  отношение с твърд курс на поведенеи :D  или скорпи драми. Никаква склонност към компромиси.

Интересно тълкуване. За сега няма драма, но щом казваш ще имам едно наум. Той ми е много стара връзка и е много по-голям от мен на години в случая отговаря на Сатурн. Аз не се отпускам защото не виждам бъдеще с него. Самата връзка винаги е била уранична през годините и е слабо вероятно това да се промени.
Благодаря ти . :58:
« Последна редакция: Март 02, 2019, 11:07:10 am от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4449 -: Март 02, 2019, 03:06:16 pm »
Момичета, кажете ми как ще се развият отношенията ни с г-н Х. Има нещо което ме притеснява на подаъзнателно ниво и не мога да се отпусна.  Мерси много :58:
Представена си от Луна в заточение по знак, ангажирана с ежедневие, битовизми и работа, като в същото време се интересуваш от миналото на Х, от неговия вътрешен  свят, тайните му- това, което не казва и не показва. Х е сериозен и отговорен, може би малко студен, силен характер и това вероятно ти пречи да се отпуснеш пред него. Но отношенията ви ще се развиват добре, може да стигнете до интимност, ако това не се е случило още, да имате на моменти не добра комуникация помежду си, защото той ми се струва не много приказлив и общителен, но пък е нежен и чувствителен по отношение на изразяването и в крайна сметка ще си изясниш сама за себе си нещата, които те тревожат и ще се успокоиш.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #4450 -: Март 03, 2019, 07:10:41 pm »
Представена си от Луна в заточение по знак, ангажирана с ежедневие, битовизми и работа, като в същото време се интересуваш от миналото на Х, от неговия вътрешен  свят, тайните му- това, което не казва и не показва. Х е сериозен и отговорен, може би малко студен, силен характер и това вероятно ти пречи да се отпуснеш пред него. Но отношенията ви ще се развиват добре, може да стигнете до интимност, ако това не се е случило още, да имате на моменти не добра комуникация помежду си, защото той ми се струва не много приказлив и общителен, но пък е нежен и чувствителен по отношение на изразяването и в крайна сметка ще си изясниш сама за себе си нещата, които те тревожат и ще се успокоиш.

Благодаря  :58: :58: :58:

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4451 -: Март 08, 2019, 07:32:08 pm »
Здравейте, честит празник на всички дами!

Искам да попитам приключиха ли ни срещите с човека Х, ще се виждаме ли още?
ще се виждате

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4452 -: Март 09, 2019, 04:09:41 am »
Здравейте, честит празник на всички дами!

Искам да попитам приключиха ли ни срещите с човека Х, ще се виждаме ли още?
Първо питаш "Приключиха ли срещите?",а след това "Ще се виждаме ли още"?!На двата въпроса ако отговорът е ДА?!Слънцето сх.аспект със Сатурн,който представя господин Х.Твоят у3 дом.Меркурий е ретрограден и върви към съвпад със Слънце и Нептун и квадрат с Юпитер.Срещи ще има,разговори,тел.обаждания,но вероятно инициативата ще е твоя.Господин Х се чувства господар на положението,а ти си малко отнесена,не си наясно какво точно искаш,разсеяна,или някакви изследвания правиш сега.А ако господин Х ти е колега,то при всички случаи ще се виждате.
« Последна редакция: Март 09, 2019, 04:15:04 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4453 -: Март 09, 2019, 09:40:34 pm »
Здравейте, честит празник на всички дами!

Искам да попитам приключиха ли ни срещите с човека Х, ще се виждаме ли още?
да, ще подновите срещите и затвърдите връзката, но ще е предимно интимна, а не сърдечна

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Любовни хорари
« Отговор #4454 -: Март 11, 2019, 03:28:10 pm »

akruks,
Ще ме насочиш ли съвсем малко за времето в което ще прекъсне връзката си? Предполагам до месец, два? - шест месеца
И ми е интересно, дали ще разкрие връзката си с другата жена на нас, тези от семейството.
У5 / У12 Венера, предполагам любовницата му е в тригон с Луната, което показва развитието на събитията.
Ти я знаеш, виждала си я. Не само Луната, Венера е в сходящ секстил с неговия У1 Меркурий. Ще я заведе у дома си, след като скъса с настоящата, но и с нея до брак няма да стигне


akruks ,
Давам ОВ, за това, тъй като минаха 6 месеца.
Все още са заедно, даже започнаха да правят ремонт в апартамента.
В събота бях там, като си мислих, че ще стоим само докато мъжът ми и деверми натоварят едни кашони с книги, но се застояхме малко повече.
И да не казвам каква мизерия и мръсотия беше там. Имах чувството че не е чистено откакто се изнесохме на квартира с мъжът ми през 2014г.
И като ме видяха и мен там, хич не им стана приятно, особено на госпожицата която вървеше с високо вдигнната глава и вирнат нос. Защото им видях мизерията.
А мъжът ми, докато си ми ръцете в банята се погнуси и каза, че в този апартаметн никога не е било по-мръсно до сега.
Вярно е че е старо, и при нас банята е стара и част от кухнята, но не е мръсно.
А вчера свекърва ми ме сюрпризира, че в края на този месец ще идат да живеят вкъщата ни, но горе при тях за 3 седмици, докато трае ремонта на банята и тоалетната.
И аз направо изпаднах в шок и ужас. И не знам какво ще правя. Макар, че те ще са горе, само дето ще минават през коридора ни, за да излязат през входната врата, но все пак е много неприятно да има и други хора.
Моята кума и майка ми ми казаха, че 1-вата седмица ще е ок, втората ще започнат да се гледат на криво и 3-тата ще започнат да се карат  :85: защото няма да се понасят, тъй като тази девойка е много първобитна.
Не знам... просто е егати "подаръка" за рожденият ми ден...
« Последна редакция: Март 11, 2019, 03:48:56 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.