Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758188 пъти)

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4545 -: Юли 08, 2019, 04:35:22 pm »
Здравейте, следя ви и се уча от вас. Имам нужда от помощ, защото в моите хорари виждам каквото си искам ха ха ха и мислящ че бъркам. Прикачам една карта и ви моля да кажете мнение. Благодаря! Въпроса е "ще дойде ли тази седмица" и ми е интересно какво показва картата като цяло.

А това че всички аспекти са апликиращи, ако не греша (нямам претенции да съм знаеща, напротив) не говори ли за бъдещи събития и също квадратурата между луна и венера, които са в взаимна рецепция, не дават ли положителен отговор. Просто си разсъждавам, не съм много наясно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4546 -: Юли 08, 2019, 06:01:49 pm »
Здравейте, следя ви и се уча от вас. Имам нужда от помощ, защото в моите хорари виждам каквото си искам ха ха ха и мислящ че бъркам. Прикачам една карта и ви моля да кажете мнение. Благодаря! Въпроса е "ще дойде ли тази седмица" и ми е интересно какво показва картата като цяло Въпросът ти "ще дойде ли тази седмица?" е изключително неясен. Какво, кой, кое ще дойде? Луната ще направи много аспекти, в началото на знакът е, така че То, той, или каквото е там вероятно ще дойде, въпреки спънките. В хорар наистина може да се даде отговор на много въпроси, но те трябва да са свързани по някакъв начин. Например в твоя въпрос..   Това, което се очаква да дойде само ли ще дойде, с кола ли, с автобус ли, от къде, накъде....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4547 -: Юли 08, 2019, 06:08:19 pm »
Х харесва ли ме?
//оригинален въпрос, знам:Д
Не мога/искам да си гледам собствените хорари, правя ги, за да си успокоя енергията, когато имам нужда:Д ако някой иска, може да коментира))
харесва те, загрижен, грижовен, представен от Слънце в знак на Луната в твоя 5 дом.... Но всичко ще се промени, когато двойствен ата му природа излезе надяве и твоята сензитивност го съзре. Промени предстоят. Иска ми се да огледам хубаво картата, за съжаление от телефона много трудно виждам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #4548 -: Юли 08, 2019, 06:46:29 pm »
Марс и Венера са невидими, какво правим тогава с любовните хорари до октомври ?!    ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4549 -: Юли 08, 2019, 07:05:00 pm »
Сафо,
Извинявам се, ако е зададен неадекватно. Ще дойде ли Х. вероятно с кола . Става въпрос дали ще дойде както е обещал за дз се видим от друг град. Въпроса е свързан с любовни отношения :57:
« Последна редакция: Юли 08, 2019, 07:09:25 pm от Jana »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4550 -: Юли 08, 2019, 07:28:45 pm »
Марс и Венера са невидими, какво правим тогава с любовните хорари до октомври ?!    ;)
Ами правим си ги Рени, все пак Марс е в знак на Слънце, Венера харесва Луната.... И чакаме някаква обратна връзка 😉Видими/невидими любов има, взаимоотношения също. Нима ще съществуваме до октомври без това?!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4551 -: Юли 08, 2019, 07:33:49 pm »
Сафо,
Извинявам се, ако е зададен неадекватно. Ще дойде ли Х. вероятно с кола . Става въпрос дали ще дойде както е обещал за дз се видим от друг град. Въпроса е свързан с любовни отношения :57:
мисля, че ще дойде

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4552 -: Юли 08, 2019, 07:39:28 pm »
мисля, че ще дойде
Ще дам обратна връзка! Благодаря ти!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #4553 -: Юли 08, 2019, 09:12:28 pm »
Въпросът, трябва да е -ще се видим ли? , защото може някой хy хромозом  ;D да дойде и да не се видите .Да вляза в ролята на Акруск ,че я няма  ;D

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4554 -: Юли 08, 2019, 10:19:36 pm »
Въпросът, трябва да е -ще се видим ли? , защото може някой хy хромозом  ;D да дойде и да не се видите .Да вляза в ролята на Акруск ,че я няма  ;D
Добре Ребека, извиних се ако въпроса не е точно зададен. Не формулирам всеки ден хорар и въпроси, според мен е важно чувството и вибрацията при задаване на въпроса и разбиране да е еднозначен. То е ясно, че ме интересува дали ще дойде да се видим. Благодаря ти за уточнението, както казах се уча и приемам всякаква критика.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #4555 -: Юли 10, 2019, 02:11:30 pm »
харесва те, загрижен, грижовен, представен от Слънце в знак на Луната в твоя 5 дом.... Но всичко ще се промени, когато двойствен ата му природа излезе надяве и твоята сензитивност го съзре. Промени предстоят. Иска ми се да огледам хубаво картата, за съжаление от телефона много трудно виждам.
Благодаря, Сафо!)

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4556 -: Юли 11, 2019, 10:13:29 am »
Здравейте, искам да поразсъждавам по един въпрос, ако може да ме ориентирате дали съм права. Въпроса е: Ще приключи ли връзката с Х? Надявам се е точно формулиран и според мен ДА. Защото негов управител Сатурн в мой 5 дом в опозиция с мой управител Слънце в негов 5 и то разходяща опозиция. Меркурий 12 дом управлява мои 2 и 11 и негов 5 нещо прикрива сериозно, може ли да се каже , че е свързано с мои пари аз съм в негов 5, защото има и такъв момент във взаимоотношенията ни. Нептун в 8 мой и втори негов и то на трон това са неговите пари за мен и собствените му и там има сериозна заблуда. Негов 3 уран управляван от Марс в квадратура с Уран и опозиция Луна в мой 3 управляван от Венера в негов 5 и мой 11 притеснява се да ми каже . Луната е във виа комбуста, но мисля, че картата отразява въпроса. Благодаря на всеки, който ще ме поправи или окуражи  :-*
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 12:11:27 pm от Jana »

silvi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #4557 -: Юли 11, 2019, 08:42:19 pm »
Здравейте,
тормозят ме два въпроса, на които все още нямам отговор. В семейният ни живот има някой, който се бърка и първият ми въпрос е:
Възможно ли е А да е човекът, който злослови срещу мен на половинката ми?
Като под "злослови" се има предвид, че говори клюки с цел да ни раздели....
Благодаря предварително!

silvi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #4558 -: Юли 11, 2019, 09:03:40 pm »
И в продължение на първият пост, това е вторият ми въпрос:
Ще се оправят ли взаимоотношенията ни с Х? (живеем заедно на семейни начала) ???
Благодаря отново!

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #4559 -: Юли 12, 2019, 10:22:22 pm »
ar7ess, благодаря! Знаеш ли, че май се оказа права... ???


Искаш ли да се пробвам на хорара ти, още ли те вълнува? Обаче ми се стори малко сложен.
I deserve the best.