Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758202 пъти)

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Любовни хорари
« Отговор #4650 -: Ноември 16, 2019, 01:33:11 pm »
По-добре не се мъчи с подобни въпроси, че лесно може да се подхлъзнеш и вкараш в матрицата
Колкото до връзката ви- куинконкс между вашите У1 не вещае добро развитие
Здравей Акрукс ,благодаря за включването.Понякога човек е по-добре да знае истината,отколкото да живее в заблуда.Не разбрах каво визираш под не добро развитие на връзката, по скоро аз го тълкувам като някакво нагаждане/приспособяване/ и от двете страни на етапа на задаване на въпроса.Или хорара показва и каква ще бъде връзката и в бъдеще с помощта на съответните сигнифигатори? Не съм много запозната с хорарите ,ще ме извините за глупавите въпроси :)

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4651 -: Ноември 16, 2019, 04:13:59 pm »
Добър ден.
Моля да погледнете моя хорар ''Приключили ли са отношенията ни с този мъж?"
Нямали сме връзка, просто приятни изживявания, но сега имам усещането, че нещо се промени, че се отдръпна ... не разбрах.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4652 -: Ноември 17, 2019, 01:03:34 am »
Здравей Акрукс ,благодаря за включването.Понякога човек е по-добре да знае истината,отколкото да живее в заблуда.Не разбрах каво визираш под не добро развитие на връзката, по скоро аз го тълкувам като някакво нагаждане/приспособяване/ и от двете страни на етапа на задаване на въпроса.Или хорара показва и каква ще бъде връзката и в бъдеще с помощта на съответните сигнифигатори? Не съм много запозната с хорарите ,ще ме извините за глупавите въпроси :)
Истината е добре да се знае, но доколко астролога ще я познае, за да се приеме за достоверна? И най- опитният астролог допуска грешки, затова има въпроси, които не е добре да се задават. По- добре да го проследиш, щом се съмняваш.
Преди години Кабала беше писала, че когато У1 са в куинконкс връзката се разпада, такива наблюдения има от практиката си, които се потвърдиха при моите наблюдения впоследствие

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4653 -: Ноември 17, 2019, 01:41:25 am »
Интересно наблюдение, ако имам търпението и достатъчно примери ще следя, но тук аз ли нещо бъркам, че не виждам такъв аспект между техните У1?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4654 -: Ноември 17, 2019, 02:31:36 am »
Интересно наблюдение, ако имам търпението и достатъчно примери ще следя, но тук аз ли нещо бъркам, че не виждам такъв аспект между техните У1?
Да, права си, благодаря за забележката! Негов У1 е в сходящ куинконкс с Луната- управител на въпроса и втори неин у-л, за него е съУ1- управлява заключен дом в неговия 1д. и ще извърши опозиция с неин У1, има някакво напрежение, противопоставяне, макар и не открито, между тях, липсва здравата и стабилна връзка между тях, което е провокирало мислите за друга и съответно въпроса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4655 -: Ноември 19, 2019, 04:40:51 am »
Здравейте,

Това е един хорар, по който се упражнявам от няколко дни. Жената пита дали мъжът ще й се обади. Затруднена съм, защото мъжът е женен, а жената не е в друга връзка. Тъй като връзката е тайна, трябва ли да разглеждам техните У12-ти домове или отново се разглеждат У1-те им домове? Нептум У3 за жената ще извърши тригон с Меркурий У3 за мъжа, когато стане директен. Това би трябвало да е отговор да?! Меркурий като У1 за мъжа е извършил вече секстил със Сатурн и Плутон, които са съответно негови У8 и У5 дом, в комбинация с Юпитер У7 и Венера У4 в негов 7 дом, не означава ли, че той се е върнал при жена си и е бил интимен с нея? Последният аспект на Луната е секстил с Марс в 4 дом, но преди това Луната ще направи опозиция с Юпитер и Венера, което може би значи край на отношенията им?! Не мога да обясня и позицията на Луната в 7 дом, както и това, че е в знак на Меркурий, който описва мъжа. Възможно ли е мъжът да има повече от една любовница? :017:
Отговорът, който дадох е НЕ, няма да й се обади, тъй като Нептун У3 за жената е в нейн 3 дом и може би тя изобщо се заблуждава като цяло. Заради Хирон в 3 дом може, ако изобщо й се обади това да я нарани.

Сигурно написах много глупости, но ще бъда благодарна, ако се включите и посочите, къде бъркам и имам пропуски.
Благодаря на всеки отделил от времето си! :58:
Жената е представена от Юпитер,Мъжът от Меркурий.Нямат връзка по между си.Също так,Юпитер у3 ти дом на жената ,Меркурий 3 ти дом на мъжа.Луната е сх.опозиция Юпитер.Отговор НЕ,мъжът няма да се обади.Жената има Нептун в 3 дом във връзка с Меркурий,възможно е тя да има негова снимка,телефонен номер.Не е изключено да се срещнат/видят случайно в някакъв момент все пак.Какво се е случило преди 2 години?Мъжът е женен,но също така има,или е имал много връзки/любовници,поне две дългогодишни и много краткотрайни забежки.Венера у5,у6,у10 за жената на асц.Жената има ли баща?Работи нещо по венера,или с много жени.Венера е у12 за мъжа в 7 дом-тайни жени.Последен аспект на Луната е тригон с Марс у4 за жената.Марс е малефик,вероятно връзката ще приключи.Връзката им от 10 години ли е?Мъжът има ли деца?
« Последна редакция: Ноември 19, 2019, 05:05:36 am от Сафо »

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовни хорари
« Отговор #4656 -: Ноември 19, 2019, 09:47:50 am »
Жената е представена от Юпитер,Мъжът от Меркурий.Нямат връзка по между си.Също так,Юпитер у3 ти дом на жената ,Меркурий 3 ти дом на мъжа.Луната е сх.опозиция Юпитер.Отговор НЕ,мъжът няма да се обади.Жената има Нептун в 3 дом във връзка с Меркурий,възможно е тя да има негова снимка,телефонен номер.Не е изключено да се срещнат/видят случайно в някакъв момент все пак.Какво се е случило преди 2 години?Мъжът е женен,но също така има,или е имал много връзки/любовници,поне две дългогодишни и много краткотрайни забежки.Венера у5,у6,у10 за жената на асц.Жената има ли баща?Работи нещо по венера,или с много жени.Венера е у12 за мъжа в 7 дом-тайни жени.Последен аспект на Луната е тригон с Марс у4 за жената.Марс е малефик,вероятно връзката ще приключи.Връзката им от 10 години ли е?Мъжът има ли деца?

Здравей Сафо! Благодаря за времето, което си отделила!!! :-*
Сложих хорара, защото ми е много мъчно за жената. Да бъдеш лъган всеки път е нещо, което трудно се преживява. Това, което зная е, че връзката е малко повече от 6 месеца. Много силна връзка според жената. Мъжът живее на друг континент. Били са заедно, докато е бил в България, след това се връща там, където живее за около месец, като не спира да я търси. В началото на този месец се е върнал отново. Всичко е било наред, докато изведнъж той спира да отговаря на обажданията й. Още преди да зададе хорара ми каза, че е изтрила всичко свързано с него и няма негови снимки и телефонен номер. Мъжът е женен от 15 години и няма деца. Казал й е, че иска да имат заедно деца.

Какво се е случило преди 2 години?
Това по кой аспект е? Оказа се, че от точно 2 години той живее разделено от жена си, но се виждат понякога. Дали е имал други връзки жената не знае, а и никой мъж не би споделил такова нещо според мен. Докато са били заедно обаче, тя е имала съмнение, че се вижда и с друга жена. Може ли да ми кажеш, по кои аспекти се вижда, че е имал много връзки?
Жената има баща и да, работи с жени. Обеща да ми даде обратна връзка, ако има промяна. Тя е представена от Юпитер в собствен знак, който ще смени скоро знака и се надявам да се почувства по-добре?!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4657 -: Ноември 19, 2019, 03:26:53 pm »
Рада, в литературата навсякъде пише, че гледаме аспекти на бързи към бавни планети. Аз обаче директирам, връщам също така по-бавните към по-бързите, към куспиди на домове и т. н. Понякога има впечатляващи неща. Попитах преди 2 години какво е събитието, защото когато върна Марс с 2градуса, прави точен аспект с Луната. Сега предстои луната да направи аспект с Марс.
За многото жени съдя по 7 дом на мъжа, който е 1ви за жената. Всички планети в негов 7 дом описват жените му. Щях да пиша, че има чужденки между тях, заради Юпитер в негов 7 дом. Там са Венера и Сатурн също. Сатурн е на трон, юпитер също, а Венера са многото връзки, стрелец подвижен знак, приключенски.
Направи ми впечатление, че Луната като у8 дом за жената ще премине в рак след 5 еденици време, твърде вероятно е тя да сзачене  след 5 месеца, 5 години.
Въртя хороскопа през знаците, тоест луната сега е в близнаци, но преди 6 месеца, или 6 знака е била в стрелец, а Венера в близнаци. Това са си мои разсъждения, аз си ги измислих, експериментирах.Работят чудесно. Така върни Юпитер върху Венера и попитай жената какво е събитието. И обратното, Венера ще направи съвпад с Юпитер. Преди около 6месеца от когато е връзката им за ележи само като върнеш Юпитер у1 и Меркурий у7 какво се случва. Юпитер идва в 20гр.стрелец.юеркурий 20гр.скорпион

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовни хорари
« Отговор #4658 -: Ноември 20, 2019, 11:14:33 am »
Рада, в литературата навсякъде пише, че гледаме аспекти на бързи към бавни планети. Аз обаче директирам, връщам също така по-бавните към по-бързите, към куспиди на домове и т. н. Понякога има впечатляващи неща. Попитах преди 2 години какво е събитието, защото когато върна Марс с 2градуса, прави точен аспект с Луната. Сега предстои луната да направи аспект с Марс.
За многото жени съдя по 7 дом на мъжа, който е 1ви за жената. Всички планети в негов 7 дом описват жените му. Щях да пиша, че има чужденки между тях, заради Юпитер в негов 7 дом. Там са Венера и Сатурн също. Сатурн е на трон, юпитер също, а Венера са многото връзки, стрелец подвижен знак, приключенски.
Направи ми впечатление, че Луната като у8 дом за жената ще премине в рак след 5 еденици време, твърде вероятно е тя да сзачене  след 5 месеца, 5 години.
Въртя хороскопа през знаците, тоест луната сега е в близнаци, но преди 6 месеца, или 6 знака е била в стрелец, а Венера в близнаци. Това са си мои разсъждения, аз си ги измислих, експериментирах.Работят чудесно. Така върни Юпитер върху Венера и попитай жената какво е събитието. И обратното, Венера ще направи съвпад с Юпитер. Преди около 6месеца от когато е връзката им за ележи само като върнеш Юпитер у1 и Меркурий у7 какво се случва. Юпитер идва в 20гр.стрелец.юеркурий 20гр.скорпион

Благодаря! :58:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4659 -: Ноември 20, 2019, 07:27:55 pm »
Вече две седмици сме разделени,дали има шанс да се съберем или просто да забравя.Започвам да си мисля,че се е събрал с бившата си.
« Последна редакция: Ноември 21, 2019, 02:07:13 pm от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4660 -: Ноември 21, 2019, 06:45:30 pm »
Задавам този въпрос,защото имам съмнение,че бившата му се е прибрала от Англия,както се очакваше и се мъчи да се събере с нея.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4661 -: Ноември 24, 2019, 01:41:06 pm »
Привет!
Вчера казах на мъжа,който вълнува сърцето ми да реши какви отношения иска да имаме и тогава да ме потърси, колкото и време да му трябва....в неизяснени отношения сме от цяла вечност, нито риба,нито рак и аз не издържам повече така.
Зададох въпрос, какво решение ще вземе за нашите отношения?
Благодаря предварително,
Хубава неделя на всички!
 :58:

П.С. И той спря всякакъв контакт с мен!...имам юбилей след броени дни,трябваше да пътуваме заедно.... :(
« Последна редакция: Ноември 24, 2019, 09:19:59 pm от Irena »

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #4662 -: Ноември 25, 2019, 08:42:30 pm »
Здравейте,
това е хорар от приятелка, дали "Г" я харесва като жена.
Аз и дадох отговор ДА, виждам много хубави и хармонични аспекти като негов У1 в неин първи том в съвпад с луната и секстил към Венера У1 и Юпитер У3. У5 за нея и У8 за него са в съвпад...
Моля някой ако има желание да даде мнение дали изобщо има резон в това, което аз виждам.
Мерси предварително  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4663 -: Ноември 27, 2019, 11:03:24 am »
Здравейте,
това е хорар от приятелка, дали "Г" я харесва като жена.
Аз и дадох отговор ДА, виждам много хубави и хармонични аспекти като негов У1 в неин първи том в съвпад с луната и секстил към Венера У1 и Юпитер У3. У5 за нея и У8 за него са в съвпад...
Моля някой ако има желание да даде мнение дали изобщо има резон в това, което аз виждам.
Мерси предварително  :engel016:
Марс няма секстил с Венера, в различен знак са, това не е натал
Да, интересува се от нея, но освен за тайна забежка като между колеги, за друго няма предпоставки в картата

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #4664 -: Декември 02, 2019, 07:35:37 pm »
Добър вечер!
Дали ще успеем да се видим с този човек (називан по име) покрай празниците декември-януари? Той живее в чужбина и се виждаме единствено ако си дойде за малко, което става много рядко.
Благодаря предварително!