Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759388 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4725 -: Февруари 20, 2020, 09:09:08 pm »
Дали най-сетне ще правим любов или 8мо домните нюанси показват, че се привличаме, но няма да се осмелим?  :'(
Ще се срещнеш с управителя на негов 8 дом. Но, защо е ретро?

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4726 -: Февруари 20, 2020, 09:15:19 pm »
Дали най-сетне ще правим любов или 8мо домните нюанси показват, че се привличаме, но няма да се осмелим?  :'(
Ще се срещнеш с управителя на негов 8 дом. Но, защо е ретро?
не разбирам, какво значи че аз ще се срещна с управитрля на неговия 8ми дом и как така защо е ретро? тоест какво значи, че ще имаме шанс и аз пак ще се дръпна?


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4727 -: Февруари 20, 2020, 09:29:03 pm »
Защо не си поставиш и рождената карта, а само хорарни въпроси пускаш ::)?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4728 -: Февруари 21, 2020, 07:04:55 am »
Ще срещна ли скоро взаимната и споделена любов?

Не си на любовна вълна. Възможно е да преразгледаш отношението си към някой бивш.

Благодаря, Uran!

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4729 -: Февруари 21, 2020, 07:56:52 am »
Натална карта не ми се иска... малко ми е неудобно, нова съм във форума,а и аз си я познавам в детайли .

Но хорарните въпроси за мен са нещо много интересно и ново, чудно как работят и най-вече за колко време. Но ето пак леко се обърквам... защото ти като ми разчетоха хорарния въпрос преди няколко дни, дали ще срещна скоро взаимна любов, без да са видели наталната ми карта разчетоха същото-да, скоро, на работа.
Сега като питах за конкретен мъж, когото харесвам излиза по 7ме дом не.... но ще има 8мо домни нюанси. Е как да не се чудя дали не пропускам любовта заради него.  :'( :'(
Специално него бих го чакала, и само секс да е засега... защото по принпип трябва да се уча да не поставям отношенията в рамка, да не правя сценарий кое кога и как да се развива, и да уважавам и разбирам мнението, страховете и гледната точка и на другите. И все пак... животът си тече, а за мен най-важната тема си виси наникъде  :'(

Но значи "ще се срещнеш с управителя на негов 8ми дом, но защо е ретро "? Той ще поиска секс?
« Последна редакция: Февруари 21, 2020, 07:59:03 am от Happy »

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Любовни хорари
« Отговор #4730 -: Февруари 21, 2020, 09:35:03 am »
След като можете да си разчетете наталната карта, то не би трябвало да имате проблем и с хорарната.
Хорарната карта реагира съгласно натала, той е базата.
Ретроградната планета се смята слаба и не може да "прави "събития. :)
 

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4731 -: Февруари 21, 2020, 10:11:56 am »
 Не мога да си разчитам наталната карта, била съм на астрологична консултация. А от скоро разбрах за съществуването на хорарните карти.

Значи няма да правим нищо отново.  :'( но какво значи, че ще се срещна с негов уплавител на 8ми дом...
Че и двамата го искаме, но Вселената не позволява, защото просто не сме един за друг?  :'( :'(

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #4732 -: Февруари 21, 2020, 10:57:02 am »
Как ще се развият отношенията ми с Д?
21 февр. 2020, 10:45ч - ден на Венера, час на Сатурн.

Разглеждам отношенията по 7-ми дом, не знам дали това е правилно. Става дума за романтична връзка, но нямаме брак. Последно време е бурна, преди всичко заради мен и моето поведение. Знам, че имам вина, но не мога да се стърпя. Ще оценя всякакви мнения, дори да са негативни.

Асц Телец (показва мен), Десц. Скорпион (показващ връзката).
Управители на дневна карта от земен триплицитет - Венера, Луна, Марс. Марс е най-добре поставен, т.като е в екзалтация, в Козиеог, в средносилен дом. Марс в Козирог управлява "връзката", намира се в 8-ми дом -  подмолни игри. Венера изобщо не я броя защото не е силна по знак и по дом. Луната във Водолей е силна по дом, но не и по знак.
И двата управителя на земен триплицитет - Луна, Венера, не се чувстват добре в знака Скорпион. Май интригите, скандалите и гадното отношение ще продължават, т. като Марс управлява картата, а също и отношенията.

Честно казано не виждам раздяла, но май ще продължава тази агония и скоро няма да има хармонизиране. Нямам търпение планетите да сменят знаците, за да има някакво раздвижване :-[
I deserve the best.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Любовни хорари
« Отговор #4733 -: Февруари 21, 2020, 11:23:50 am »
Венера е в знак на Марс, а Марс в триплицитет на Венера, има рецепция, но слаба.
В случая по-важно е, че аспекта между Венера и Марс се е разпаднал...Или отношенията са изчерпани по един или друг начин,
но заради това, че планетите се намират в неактивни домове връзката ще продължи..
В случая Марс е в по-силно положение, намира се в знак, който вижда остта АСЦ-ДСЦ, докато вие някак нямате ясна преценка, Венера в 12 знак,
което може и да означава, че има неща които криете, не са видими..
В момента на задаване на въпроса, нещата са доста хаотични или объркани за вас.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4734 -: Февруари 21, 2020, 03:11:09 pm »
Не мога да си разчитам наталната карта, била съм на астрологична консултация. А от скоро разбрах за съществуването на хорарните карти.
Значи няма да правим нищо отново.  :'( но какво значи, че ще се срещна с негов уплавител на 8ми дом...
Че и двамата го искаме, но Вселената не позволява, защото просто не сме един за друг?  :'( :'(

Астрологът какво ти каза? След като темата е активна не може да не си питала за това, което те вълнува...

Имам време и реших да разгледам хорарната карта, ще пиша това, което аз виждам по мой си начин, като не претендирам по никакъв начин за познаваемост  ;D

Твой У1 - Слънцето е в твой 8 дом, мисля си, че ти трябва да си наясно със ситуацията, т.е. откакто ти си задала въпроса е трябвало да има някакво развитие, което да е дало яснота на въпроса. Ако ли не, то с този човек те свързва работа Слънце секстил Марс на К6, както и Слънце секстил Уран, също и пари... Ситуацията ми се струва, че се развива изцяло в работна среда, там, където ти ежедновно извършваш някаква дейност. Другият човек, като че ли за момента е ангажиран със съвсем други неща, които му са важни. Тази връзка ми се струва много шантава, неясна... Скрита ли е била, някакво ограничение има. Ти го искаш повече, като че ли. Последният аспект на Луната е съвпад с Плутон - може би отношенията ще са работни, формални в следващите 3-6 месеца...
За по-сериозни неща виж си наталната карта. Сама пишеш, че това не ти е първото питане по въпроса, а по ретро Меркурий стават грешки.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4735 -: Февруари 21, 2020, 03:21:08 pm »

Но значи "ще се срещнеш с управителя на негов 8ми дом, но защо е ретро "? Той ще поиска секс?

Споменаваш, че не сте имали отношения извън служебните такива, а твоят управител е ретро и затова се чудя.
Има някаква възможност за интимност или просто ти силно го желаеш.
На мен картата ми изглеждаше делова и по тази причина попитах дали работите заедно.
Желая ти развръзка най-добра за двама ви. :)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4736 -: Февруари 21, 2020, 03:58:21 pm »
Хорарните карти не са като наталните карти, нали? Завинаги, а се променят когато ситуацията, знака... се промени?
Или наистина трябва да се огледам и дам шанс на друг. Защото всъщност според наталната карта сега е време не просто за връзка, а за брачен партньор и дете. Не искам да изпусна любовта заради празни мечти... макар и чудно как ще се влюбя в друг като този някак ме държи в плен и сърцето ми не е свободно.  :'(

Имала сме отношения, но не стигнаха до секс.за което аз съм виновна.
А по тази карта той желание ли ме също физически, или не може да се каже?

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #4737 -: Февруари 21, 2020, 04:14:02 pm »
Благодаря ти, мила Таис :-*
I deserve the best.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4738 -: Февруари 21, 2020, 05:56:33 pm »
Не мога да си разчитам наталната карта, била съм на астрологична консултация. А от скоро разбрах за съществуването на хорарните карти.
Значи няма да правим нищо отново.  :'( но какво значи, че ще се срещна с негов уплавител на 8ми дом...
Че и двамата го искаме, но Вселената не позволява, защото просто не сме един за друг?  :'( :'(

Астрологът какво ти каза? След като темата е активна не може да не си питала за това, което те вълнува...

Имам време и реших да разгледам хорарната карта, ще пиша това, което аз виждам по мой си начин, като не претендирам по никакъв начин за познаваемост  ;D

Твой У1 - Слънцето е в твой 8 дом, мисля си, че ти трябва да си наясно със ситуацията, т.е. откакто ти си задала въпроса е трябвало да има някакво развитие, което да е дало яснота на въпроса. Ако ли не, то с този човек те свързва работа Слънце секстил Марс на К6, както и Слънце секстил Уран, също и пари... Ситуацията ми се струва, че се развива изцяло в работна среда, там, където ти ежедновно извършваш някаква дейност. Другият човек, като че ли за момента е ангажиран със съвсем други неща, които му са важни. Тази връзка ми се струва много шантава, неясна... Скрита ли е била, някакво ограничение има. Ти го искаш повече, като че ли. Последният аспект на Луната е съвпад с Плутон - може би отношенията ще са работни, формални в следващите 3-6 месеца...
За по-сериозни неща виж си наталната карта. Сама пишеш, че това не ти е първото питане по въпроса, а по ретро Меркурий стават грешки.

Била съм на астролог преди години, не са гледали неговата натална карта. Ами какво да кажа... имам сатурн в 7ми дом , не знм може ли да е по-трудно. Знам, че ще е бавно и ще има препятствия, но искам да е с мъж, когото харесвам. Просто с този сатурн там... вратата ми ще е отворена  за кратко и не искам да изпусна момента да влезе човека правилния в живота ми....гледайки към мечта.
Да, всичко е скрито и неясно, той ми е шеф.
Следващите 3 -6 месеца и годината ще мине , а наталната карта, както и първата хорарна тввърдят че ще имам споделената любов, която ще доведе до брак и деца, тази година, не искам да я пропускам  :'(
Не разбирам защо не харесвам тези, които ме харесват, защо не срещам друг тогава, с когото да се получи щом сега е момента, толкова да не мога да се откажа от една мечта. Много трудно харесвам някого, още по-трудно допускам , този съм го преценила като достоен, различен от всички останали, един на милион..... значи в мен е проблема  :'(
« Последна редакция: Февруари 21, 2020, 06:14:40 pm от Happy »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4739 -: Февруари 21, 2020, 07:07:52 pm »
Как ще се развият отношенията ми с Д?
21 февр. 2020, 10:45ч - ден на Венера, час на Сатурн.

Разглеждам отношенията по 7-ми дом, не знам дали това е правилно. Става дума за романтична връзка, но нямаме брак. Последно време е бурна, преди всичко заради мен и моето поведение. Знам, че имам вина, но не мога да се стърпя. Ще оценя всякакви мнения, дори да са негативни.

Асц Телец (показва мен), Десц. Скорпион (показващ връзката).
Управители на дневна карта от земен триплицитет - Венера, Луна, Марс. Марс е най-добре поставен, т.като е в екзалтация, в Козиеог, в средносилен дом. Марс в Козирог управлява "връзката", намира се в 8-ми дом -  подмолни игри. Венера изобщо не я броя защото не е силна по знак и по дом. Луната във Водолей е силна по дом, но не и по знак.
И двата управителя на земен триплицитет - Луна, Венера, не се чувстват добре в знака Скорпион. Май интригите, скандалите и гадното отношение ще продължават, т. като Марс управлява картата, а също и отношенията.

Честно казано не виждам раздяла, но май ще продължава тази агония и скоро няма да има хармонизиране. Нямам търпение планетите да сменят знаците, за да има някакво раздвижване :-[
Не виждам връзка. Даже и секс не виждам, освен да се случи нещо след като Меркурий стане директен.