Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757868 пъти)

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Любовни хорари
« Отговор #4755 -: Март 03, 2020, 10:09:23 am »
Привет и честит празник!

Въпросът ми е това ли е краят на отношенията ни с Х?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4756 -: Март 03, 2020, 02:22:32 pm »
Знам, че няма шанс и хорарът е от няколко дни, но все пак реших да пусна хорара, (тоя ретро М. около Венерата и Луната в комбин с Новолунието тотално ме отнесе по рибешки... :-[). Много съм глупава!

"Има ли шанс някой назован по име да ме потърси?"

Благодаря!
Възможно ли е ти да го потърсиш? :)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4757 -: Март 03, 2020, 07:44:59 pm »
Здравейте,
Нещо хубаво ми се случи и питам ще бъдем ли отново заедно?
Моля за тълкувание, който има желание.
Здрасти! Може да смениш картата в този коментар, че след време като дадеш ов да си е заедно с въпроса.
Това, което се е случило е било неочаквано, докоснало ти е душата- Луната е извършила съвпад с Уран, който е ретрограден, което означава, че ще има връщане към преживяното. Венера У1 е в сходящ хармоничен аспект с Плутон у7, тъй че може да установите някакъв вид партньорсво, ще ти помогне този човек  израстването

Акрукс,благодаря!
Смених картата и нямам търпение да дам ОВ 🥰
Наистина беше неочаквано и се питам дали не е нещо,което е било просто така,а аз бих искала да се случи отново 😝 Чудех се той как приема случилото се между нас.Дано има завръщане,дано

Акрукс, здравей!
Точно месец по-късно отново изживях щастието, което искам да продължи, защото ме кара да се усмихвам. Благодаря за точния прочит.  :-*

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4758 -: Март 11, 2020, 08:52:54 pm »
Дали ще започна тази година официална връзка, въпреки изолацията в световен мащаб.
8ми дом е празен, което предполагам е лош знак, венера и уран са на 7ми дом, може би нещо внезапно може да се случи, въпреки сатурн който е затворен в 4ти дом...


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4759 -: Март 12, 2020, 06:39:52 am »
Дали ще започна тази година официална връзка, въпреки изолацията в световен мащаб.
8ми дом е празен, което предполагам е лош знак, венера и уран са на 7ми дом, може би нещо внезапно може да се случи, въпреки сатурн който е затворен в 4ти дом...
Официална връзка?!Не.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4760 -: Март 12, 2020, 07:45:49 am »
Не разбирам причината защо обикалях астролози знайни и не и според натала беше да да и всичко тръгна натам и след това се обърка, дойде и този вирус и сега ще сме затворени вкъщи...  :'(
Няма ли да се появи някаква любов вече ... някога ... :'(

Преди месец правих хорар дали ще срещна взаамна любов и показваше да, на работа... а сега защо не  :'( може би ще започнем да работим от вкъщи... и няма да виждаме друго човешко същество  :'( месеци наред и ще пропусна любовта  :'(
« Последна редакция: Март 12, 2020, 07:48:59 am от Happy »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4761 -: Март 12, 2020, 09:31:33 am »
Не разбирам причината защо обикалях астролози знайни и не и според натала беше да да и всичко тръгна натам и след това се обърка, дойде и този вирус и сега ще сме затворени вкъщи...  :'(
Няма ли да се появи някаква любов вече ... някога ... :'(

Преди месец правих хорар дали ще срещна взаамна любов и показваше да, на работа... а сега защо не  :'( може би ще започнем да работим от вкъщи... и няма да виждаме друго човешко същество  :'( месеци наред и ще пропусна любовта  :'(
щом астролози са казали Да, значи ще се случи. Аз може и да греша.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4762 -: Март 12, 2020, 09:33:29 am »
Дали ще започна тази година официална връзка, въпреки изолацията в световен мащаб.
8ми дом е празен, което предполагам е лош знак, венера и уран са на 7ми дом, може би нещо внезапно може да се случи, въпреки сатурн който е затворен в 4ти дом...
Що си вкарваш в главата подобни внушения, че празен 8д било лош знак?  :-[  Ами управителите на 8д къде пропусна, а и по този дом е секса, официална връзка не се прави само на гол г*з, гледат се други показатели за любовен хорар  :)
Ще имаш връзка, стига си ривала като вдовица за х..  Хората по време на война са се женили и раждали, а не са имали интернет, ползвали са телеграф да пускат телеграми.
Уж си Хепи, ама ти бяга щастието нещо... Защо си сложила този никнейм, истинската Хепи напусна форума, за съжаление.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4763 -: Март 12, 2020, 01:19:15 pm »
Ще имам ли наистина тази година  :'(
Управител на 8ми дом меркурий е в 5ти и вече директен ...където е и Венера, което е добре.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4764 -: Март 12, 2020, 01:53:19 pm »
Управител на 8ми дом меркурий е в 5ти и вече директен ...където е и Венера, което е добре.
Управител на 8д е Венера, която е в сходящ хармоничен аспект с Марс, управител на 8д на отсрещната страна, управителите на 5ти домове, както и на 1ви и 7д също са в сходящ хармоничен аспект, а в партньорски хорари 1 и 7 домове са основни за създаване на връзка
И престани с тези сълзи, не сме лична драма тук, дразниш!

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4765 -: Март 12, 2020, 03:44:43 pm »
Здравейте,
Имам питане дали ни предстои среща до края на месец март?
Благодаря предварително, ще дам и ОВ.
Слънчев ден!  :-*

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4766 -: Март 12, 2020, 07:36:04 pm »
Здравейте,
Имам питане дали ни предстои среща до края на месец март?
Благодаря предварително, ще дам и ОВ.
Слънчев ден!  :-*
Да

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4767 -: Март 12, 2020, 07:55:29 pm »
Здравейте,
Имам питане дали ни предстои среща до края на месец март?
Благодаря предварително, ще дам и ОВ.
Слънчев ден!  :-*
Да

Благодаря,Uran!

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4768 -: Март 15, 2020, 06:17:49 pm »
Здравейте,
Имам питане дали ни предстои среща до края на месец март?
Благодаря предварително, ще дам и ОВ.
Слънчев ден!  :-*
Да

Давам ОВ,видяхме се, но за много кратко :(

Благодаря,Uran!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #4769 -: Март 16, 2020, 11:23:48 am »
Здравейте,
Имам питане дали ни предстои среща до края на месец март?
Благодаря предварително, ще дам и ОВ.
Слънчев ден!  :-*
Среща във физически вид ако имаш предвид, може и да не стане. Развитието на въпроса е полижително, но по-бавно. Може и да не се случи до края на Март.