Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758011 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4800 -: Април 30, 2020, 05:09:16 pm »
Имаме ли шанс с мъж назован по име за някаква връзка? Гледам, че и тримата сега в Козирог Сатурн, Юпитер и Марс са се струвапи в 7ми дом  :-\


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4801 -: Април 30, 2020, 05:20:56 pm »
Имаме ли шанс с мъж назован по име за някаква връзка? Гледам, че и тримата сега в Козирог Сатурн, Юпитер и Марс са се струвапи в 7ми дом  :-\
Сатурн и Марс са във Водолей  и не са в 7-ми дом

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4802 -: Април 30, 2020, 06:45:00 pm »
Гледах друго и се обърках. Венера е на 7ми дом и прави тригон с Марс, който е управител на асцендента, но прави но Слънцето е много близо към 7ми също, но не прави аспект.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4803 -: Април 30, 2020, 08:58:03 pm »
Харесва ли ме субектът, иска ли да има нещо по-сериозно между нас?
 

Благодаря!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4804 -: Май 01, 2020, 10:51:16 am »
Харесва ли ме субектът, иска ли да има нещо по-сериозно между нас?
 

Благодаря!
Възможно е да имате  чисто физическа близост.  :)
Какво, в отношенията ви, дефинира 9 дом?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4805 -: Май 01, 2020, 03:57:20 pm »
Харесва ли ме субектът, иска ли да има нещо по-сериозно между нас?
 

Благодаря!
Възможно е да имате  чисто физическа близост.  :)
Какво, в отношенията ви, дефинира 9 дом?

Тоест той ме иска само сексуално?
И двамата много обичаме свободата, иначе работим заедно на едно място.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4806 -: Май 01, 2020, 04:31:30 pm »
Тоест той ме иска само сексуално?
И двамата много обичаме свободата, иначе работим заедно на едно място.
Според мен тебе те интересува повече тази тема и го желаеш, тъй като неговият У1 е в твоя 8д.
Може да имате любовна връзка, приятелство, но няма да е явна, вероятно защото сте колеги

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4807 -: Май 01, 2020, 05:04:32 pm »
Тоест той ме иска само сексуално?
И двамата много обичаме свободата, иначе работим заедно на едно място.
Според мен тебе те интересува повече тази тема и го желаеш, тъй като неговият У1 е в твоя 8д.
Може да имате любовна връзка, приятелство, но няма да е явна, вероятно защото сте колеги
Не търся само секс и ако ще е само това въобще не бих се захванала с младежа, още повече че е и колега.
А той има ли интерес към мен?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4808 -: Май 01, 2020, 05:11:39 pm »
Между ваши У1 и У 5 има хубав аспект, възможна е връзка.
Ти си в негов втори дом, младежът да не би да има финансови проблеми или да се страхува, че не може да осигури нужен стандарт?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4809 -: Май 01, 2020, 05:26:12 pm »
Не търся само секс и ако ще е само това въобще не бих се захванала с младежа, още повече че е и колега.
А той има ли интерес към мен?
Къде в коментара ми пише "само" и "секс"? Посочи ми, че не виждам  ::)
Желанията са по 8д, написах, че повече го желаеш, той е ориентиран в момента към материално-моралната страна на живота.
Сериозна връзка може да имате с взаимно споделени чувства, какво повече да ти кажа, че да ме разбереш?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #4810 -: Май 01, 2020, 05:31:06 pm »
Според мен и да е имало приятни трептения, те ще си останат по-скоро такива, освен ако не се навиеш да си тайната, може би втората жена. Човекът е нерешителен, не желае да си разваля рахата, интересува се от друго в работата, например от пари, а може и потайности някакви, схеми там. Дръпнал е назад след първоначалния флирт и ти го знаеш, имала си разговор с него, който не ти е харесал, усетила си леда. Като цяло симпатиите между вас си остават.според мен в крайна сметка "ще ти мине" от него.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4811 -: Май 01, 2020, 05:39:16 pm »
Между ваши У1 и У 5 има хубав аспект, възможна е връзка.
Ти си в негов втори дом, младежът да не би да има финансови проблеми или да се страхува, че не може да осигури нужен стандарт?
Да, има финансови затруднения

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4812 -: Май 01, 2020, 05:40:38 pm »
Не търся само секс и ако ще е само това въобще не бих се захванала с младежа, още повече че е и колега.
А той има ли интерес към мен?
Къде в коментара ми пише "само" и "секс"? Посочи ми, че не виждам  ::)
Желанията са по 8д, написах, че повече го желаеш, той е ориентиран в момента към материално-моралната страна на живота.
Сериозна връзка може да имате с взаимно споделени чувства, какво повече да ти кажа, че да ме разбереш?
Извини ме, Akruks, явно пречупвам прочетеното през страховете и миналото ми

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовни хорари
« Отговор #4813 -: Май 04, 2020, 03:33:31 pm »
Здравейте дами,

За първи път задавам любовен хорарен въпрос за мен. Сама съм от години. Мислех, че съм се примирила с това положение, но явно се заблуждавам. Попитах дали ще имам връзка до края на месец април тази година. Зная, че е каратък срокът, но така се появи в съзнанието ми.
АС е на Via Combusta, У1 и У7 са в разходящ тригон, К5 в риби и Нептун на К5, всичко това е може би един много бърз отговор НЕ?
По това, което показва картата, според мен имаш някого, но по-скоро питаш дали ще стигнете до брак, а не само до връзка/приятелство/любов. Последните ще са факт скоро, ще има взаимна симпатия и нежни чувства, а по всичко личи, че си затруднена в момента по отношение на комуникация и срещи, но любовта ще намери начин да напомни за себе си.

ОВ:Явно срокът, който дадох е много кратък за любов?! Нищо не се случи. Аkruks и Сафо, благодаря за милото отношение и надеждата! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4814 -: Май 04, 2020, 03:47:31 pm »
Здравейте дами,

За първи път задавам любовен хорарен въпрос за мен. Сама съм от години. Мислех, че съм се примирила с това положение, но явно се заблуждавам. Попитах дали ще имам връзка до края на месец април тази година. Зная, че е каратък срокът, но така се появи в съзнанието ми.
АС е на Via Combusta, У1 и У7 са в разходящ тригон, К5 в риби и Нептун на К5, всичко това е може би един много бърз отговор НЕ?
Рада, у1 Марс и у7 Венера в последни градуси на телец. Телецът е бавен знак, така че до края на април едва ли, но след 3 ед време, месеца, или години Да
Рада,написала съм 3 месеца,3 години.....настрой се оптимистично :)