Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758064 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4890 -: Юни 24, 2020, 03:29:29 am »
да, в картата е отразено това, че предстои хармонично общуване, но интимната връзка няма да възстановите
Споделям виждането на kalina_1986 по картата, сори
Тази вечер си говорихме почти 2 часа по телефона и всичко беше супер, смяхме се, даже обсъдихме и жената. Имаше лекота в общуването и се надявам поне приятелските отношения да си запазим.  :'( За тях няма да има финал, така ли да го разбирам?

Миналия месец бях качила една хорарна карта, тя пак беше свързана с него, но тогава никой не ми отговори. Може ли някой да погледне и нея, защото там предполагам отговорът ще е категоричен вече, защото се отнасяше за бебе от него, както планирахме.
някъде да съм споменала думата приятелство?
Кое не разбра от написаното? И по двете карти отговорът е Не
И без карти нещата са ясни- ако е държал на тебе нямаше да има друга, поне нямаше да ти каже.
Ти би ли родила от мъж, който не те уважава? Защо си го причиняваш? Този Ц.  да не е зодия Близнаци- " като не е до него жената, която обича, обича жената, която е до него"

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4891 -: Юни 24, 2020, 06:25:19 am »
Guapa, а след като мислите за бебе защо не се съберете - той при теб или ти при него? ::)
Ами мислехме го и това, беше на дневен ред, като въведоха карантината и като взеха да разхлабват мерките миналия месец, тя "цъфна" от нищото и тая работа се забрави.
да, в картата е отразено това, че предстои хармонично общуване, но интимната връзка няма да възстановите
Споделям виждането на kalina_1986 по картата, сори
Тази вечер си говорихме почти 2 часа по телефона и всичко беше супер, смяхме се, даже обсъдихме и жената. Имаше лекота в общуването и се надявам поне приятелските отношения да си запазим.  :'( За тях няма да има финал, така ли да го разбирам?

Миналия месец бях качила една хорарна карта, тя пак беше свързана с него, но тогава никой не ми отговори. Може ли някой да погледне и нея, защото там предполагам отговорът ще е категоричен вече, защото се отнасяше за бебе от него, както планирахме.
Никой не е отговорил, защото хората деликатно са подминали въпроса.
Управителят на 5-ти дом (децата) ти е изгорен от Слънцето. Това унищожава тази възможност. С този човек.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4892 -: Юни 24, 2020, 06:31:47 am »
Възражда ли се нашата връзка с Ш или отново е моето въображение?
по-скоро е твоето въображение, ако има някакво възраждане, ще е за кратко
Akruks, интересно тълкувание по хорара. За краткото припалване на Меркурий ли става въпрос?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4893 -: Юни 24, 2020, 08:23:58 am »
Възражда ли се нашата връзка с Ш или отново е моето въображение?
по-скоро е твоето въображение, ако има някакво възраждане, ще е за кратко
Akruks, интересно тълкувание по хорара. За краткото припалване на Меркурий ли става въпрос?
Меркурий ретро и в Рак няма как да пали... Уран съм отчела, тъй че ако възкръсне неочаквано ще е за кратко, за повече няма как да стане с разходящ куинконкс със Сатурн

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4894 -: Юни 25, 2020, 09:28:10 am »
Астро маниачета, имате ли наблюдения как работи квинконксът в хорарите?
Ще ви споделя първо моите наблюдения.
Значи при въпрос за една развалена кола, последният аспект на Луната беше квинконконкс. И познайте... Колата се върна отново на ремонт.
В натална карта при жена първият аспект на Слънцето и беше квинконкс с Плутон. И се беше омъжвала 2 пъти... за Скорпион.
Но как би сработил този аспект в любовен хорар когато У5 на Кверента образува квинконкс с У5 на Квезита?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4895 -: Юни 25, 2020, 10:24:05 am »
В хорарите не се ли гледат само мажорните аспекти? ::)

Квинконса в нат. карта възвръща ситуация от миналото.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4896 -: Юни 25, 2020, 10:30:07 am »
В хорарите не се ли гледат само мажорните аспекти? ::)

Квинконса в нат. карта възвръща ситуация от миналото.
Ами моето лично мнение е че квинконксът е мажорен аспект. Наблюдавала съм вече в няколко карти, че действа като такъв.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4897 -: Юни 25, 2020, 10:42:27 am »
В хорарите не се ли гледат само мажорните аспекти? ::)

Квинконса в нат. карта възвръща ситуация от миналото.
Да,така пише в книгите.НО,древните астролози са работили само с хорарни карти и по тях са тълкували целия живот на клиета си.
Пазя няколко стари хорарни карти,изумена съм колко точно показват събития,за които въобще не съм питала.Гледам вече всякакви аспекти,мажорни,минорни,антисии(много важни),съвпади с неподвижни звезди......дирекции,прогресии,транзити.И към /от планети ,куспиди.
Разбира се,това е много работа,чоплене,нищене.... ;)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4898 -: Юли 04, 2020, 12:11:57 pm »
Здравейте,
Получих обаждане от човек с когото имах отношения и задавам въпрос Защо ме потърси назован по име?
Хубав ден на всички 🌞

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4899 -: Юли 04, 2020, 08:36:54 pm »
Аз не виждам да има чувства към теб ако това питаш. Управителят на неговия 5-ти дом е извършил опозиция с твоя сигнификатор, което намеква за охлаждане на чувствата и раздалечаване. Според мен те е потърсил, защото смята, че има нещо недоизяснено между вас. Така ли е? Има ли нещо, което си скрила от него и за което той е разбрал?

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4900 -: Юли 04, 2020, 08:58:30 pm »
Аз не виждам да има чувства към теб ако това питаш. Управителят на неговия 5-ти дом е извършил опозиция с твоя сигнификатор, което намеква за охлаждане на чувствата и раздалечаване. Според мен те е потърсил, защото смята, че има нещо недоизяснено между вас. Така ли е? Има ли нещо, което си скрила от него и за което той е разбрал?

Благодаря за отговора. Не,нищо не съм крила,обади се да ме чуе.Той знае,че не съм безразлична към него и затова зададох въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4901 -: Юли 04, 2020, 10:29:07 pm »
Управителят на неговия 5-ти дом е извършил опозиция с твоя сигнификатор, което намеква за охлаждане на чувствата и раздалечаване. Според мен те е потърсил, защото смята, че има нещо недоизяснено между вас. Така ли е? Има ли нещо, което си скрила от него
У5 за него предстои да извърши опозиция с неин У1
Ако някой крие нещо е той- негов У1 Нептун в негов 12д.
Подбудите за обаждането е флирт- Венера в Близнаци е У3,У8 при него в негов 3д.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4902 -: Юли 04, 2020, 10:36:52 pm »
Управителят на неговия 5-ти дом е извършил опозиция с твоя сигнификатор, което намеква за охлаждане на чувствата и раздалечаване. Според мен те е потърсил, защото смята, че има нещо недоизяснено между вас. Така ли е? Има ли нещо, което си скрила от него
У5 за него предстои да извърши опозиция с неин У1
Ако някой крие нещо е той- негов У1 Нептун в негов 12д.
Подбудите за обаждането е флирт- Венера в Близнаци е У3,У8 при него в негов 3д.

Благодаря,Акрукс! Флирт, но не виждаш подновяване на отношенията

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4903 -: Юли 04, 2020, 11:58:26 pm »
Аз пък мисля, че просто ще поиска някаква услуга, или има някакъв интерес. Виждам прекалено много препратки към негов втори дом.
И да, флиртува, но с друга. Има си закачка, за която питащата не знае.
« Последна редакция: Юли 05, 2020, 12:02:26 am от kalina_1986 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4904 -: Юли 05, 2020, 04:38:49 pm »
Благодаря,Акрукс! Флирт, но не виждаш подновяване на отношенията
питала си защо се е обадил, а не дали ще възстановите връзката