Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758782 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4920 -: Август 04, 2020, 10:56:50 am »
А, ясно. Написах, че Венера, която представлява мъжа и сега е в курваци, след като влезе в знак рак, в който Марс не е добре поставен, приоритетите му ще бъдат други. Сега е настроен флиртаджийски, но не за дълго. Какво ще се случи на жената догодина през май? Възможно ли е да зачене?!

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4921 -: Август 04, 2020, 11:09:11 am »
А, ясно. Написах, че Венера, която представлява мъжа и сега е в курваци, след като влезе в знак рак, в който Марс не е добре поставен, приоритетите му ще бъдат други. Сега е настроен флиртаджийски, но не за дълго. Какво ще се случи на жената догодина през май? Възможно ли е да зачене?!
Няма такива планове.
А по отношение на достойнствата, аз не им обръщам голямо внимание. Ще се обоснова. Жената има сексуален интерес към мъжа, който се представлява от Венера. Венера обаче не е добре поставена в Овен, където жената е на трон. Ако следваме логиката на достойнствата не би трябвало жената да има интерес към мъжа. Лично аз изследвам взаимоотношенията между самите планети, аспектите на Луната и дали има контакт между У5 на Кверента и Квезита помежду им или към личните им сигнификатори.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4922 -: Август 04, 2020, 11:35:33 am »
Написах си мнението, мерси, че ми обясни ситуацията. Не е едно и също. Венера е в края на знак и ще премине в друг. Марс е на трон, но е в ретросянка.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4923 -: Август 04, 2020, 12:05:20 pm »
Имаш интересно и детайлно тълкувание на нещата. Обясняваш по увлекателен начин. Бих те чела цял ден в компанията на ароматна чаша кафе.  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4924 -: Август 04, 2020, 12:08:54 pm »
С подобен въпрос се слага каруцата преди коня.
Ако беше дали ще се срещнат и евентуално развитие на бъдещи отношения, е друго.
Малък нюанс, но съществен.
По Марс жената е активна и ще драпа за среща. Мъжът скоро ще преосмисли отношението си към нея, ако евентуално ѝ е давал надежди.
Той семеен ли е?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4925 -: Август 04, 2020, 01:13:38 pm »
С подобен въпрос се слага каруцата преди коня.
Ако беше дали ще се срещнат и евентуално развитие на бъдещи отношения, е друго.
Малък нюанс, но съществен.
По Марс жената е активна и ще драпа за среща. Мъжът скоро ще преосмисли отношението си към нея, ако евентуално ѝ е давал надежди.
Той семеен ли е?
Да, семеен е. Тя затова се чуди и не само. Но сега с тия тълкувания тотално се отказа от срещата. Има много голямо его и ако има риск да бъде отхвърлена веднага слага спирачки. Обича да е център на вниманието и не се задоволява с посредствени неща.
Корея, права си. Нюансите са важни.  ;)

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4926 -: Август 04, 2020, 02:27:06 pm »
Привет!
Моля за прочит на моя хорар дали мъжът, с който сме заедно е влюбен или просто му е удобно да е с мен.
« Последна редакция: Август 04, 2020, 02:40:32 pm от elektra »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #4927 -: Август 04, 2020, 09:19:16 pm »
Дойде време да опра и аз до любовните хорари.

Въпросът е: Ще се развие ли добре връзката ми с Д?

Това, което виждам, е, че аз съм Уран, и съм преди ретроградие, в квадрат с него, Слънцето.
Не знам какво значат последните градуси
« Последна редакция: Август 04, 2020, 09:24:28 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4928 -: Август 04, 2020, 09:44:30 pm »
Последните градуси сочат, че Питащият е на границите на своето търпение или, че ще има скорошна промяна в обстоятелствата.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #4929 -: Август 04, 2020, 09:58:13 pm »
Или, че на някакво ниво знаеш отговора и въпросът е излишен.
Според мен по тази карта няма (да има) връзка. Ти не си асимилирала своите влечения (Луна - у5 в 12д и ще си дадеш сметка, че за теб е чисто сексуално това с Д. (Луната ще направи тригон с Венера, преди да напусне знака и да излезе от 12-ия ти дом), той също не знае къде се намира, какво иска, етц, може би е в главата си (два от възможните му сигнификатори са в 12-ия му дом), единствената интеракция между вас е отминала и е била квадрат... петият му дом е пълен с всичко друго, но не и с теб. Както казах, мисля, че и сама знаеш, че няма нищо там.


//или картата просто не показва ситуацията, което се случва понякога;

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #4930 -: Август 05, 2020, 01:35:32 am »
Благодаря за тълкуванията.  :-*
След 3 дни заминавам при него и ще стане ясно.
Истината е, че ако не ми беше купил самолетен билет по-рано, нямаше да замина. Тоест, ако сега трябваше да решавам.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4931 -: Август 05, 2020, 05:03:00 am »
Последните градуси означават , че положението е ясно на питащия.
Тук управителите са Сатурн и Слънце, Сатурн е ретро и е преразгледал своето отношение .
Грам любов не виждам тук , ни комуникация, просто всеки гледа интереса си.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4932 -: Август 05, 2020, 05:08:54 am »
Привет!
Моля за прочит на моя хорар дали мъжът, с който сме заедно е влюбен или просто му е удобно да е с мен.
И по тази карта нищо любовно, теб те пуска първоначалната еуфория и осъзнаваш, че връзката се крепи само на секс- той е в твой осми дом.
Ти на него си му удобна , да.
Той скоро сменя знак, ще промени отношението си.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4933 -: Август 05, 2020, 09:38:25 am »
Привет!
Моля за прочит на моя хорар дали мъжът, с който сме заедно е влюбен или просто му е удобно да е с мен.
И по тази карта нищо любовно, теб те пуска първоначалната еуфория и осъзнаваш, че връзката се крепи само на секс- той е в твой осми дом.
Ти на него си му удобна , да.
Той скоро сменя знак, ще промени отношението си.

Благодаря, Корея!
Връзката ни е от години, преминали сме през какво ли не. Той е в труден момент сега и точно затова мисля, че му е много удобно с мен, чисто в битов план, за сметка на романтиката и малките жестове, които изчезнаха.
А отношението му в положителен и отрицателен смисъл би се променило след смяната на знака?

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4934 -: Август 05, 2020, 02:17:48 pm »
Привет!
Моля за прочит на моя хорар дали мъжът, с който сме заедно е влюбен или просто му е удобно да е с мен.
И по тази карта нищо любовно, теб те пуска първоначалната еуфория и осъзнаваш, че връзката се крепи само на секс- той е в твой осми дом.
Ти на него си му удобна , да.
Той скоро сменя знак, ще промени отношението си.

Благодаря, Корея!
Връзката ни е от години, преминали сме през какво ли не. Той е в труден момент сега и точно затова мисля, че му е много удобно с мен, чисто в битов план, за сметка на романтиката и малките жестове, които изчезнаха.
А отношението му в положителен и отрицателен смисъл би се променило след смяната на знака?
Имаш предвид, че е останал без доходи или дом и се притесняваш, че те използва? Аз бих те посъветвала да говориш с него директно и да му обясниш, че ти липсват тези неща. Попитай го на какво се дължи промяната вместо да гадаеш. Тръпката ли е изчезнала или се интересува от друга жена? Учените твърдят, че любовта умирала след 3 години. От моя личен опит знам, че любовта не умира след 3 години, просто страстта може да понамалее, хората да спрат да правят някои жестове, но това е така просто защото се чувстват сигурни едни с други.
Но наистина е най-добре да говориш с него.