Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759309 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5085 -: Декември 14, 2020, 10:35:53 pm »
И аз реших да си пусна любовно хорарче, понякога дори не е и нужно, ама пусто любопитство ???

Дали Х има нещо към мен, назован по име, 19:42ч днес, София

 Сатурн на Desc вещае обик. негативен отговор, по правило. Т.е. няма сериозни намерения (такива, на каквито аз бих се радвала). 
Имам надежди в това, че Сатурн ще смени знак и ще почне да ме вижда в "секстил"

Според мен от него зависи, а не от мен, дали нещо ще се развие, май няма мотивация, а аз нямам желание да изнасилвам нещата и да се подлагам на унижение. Той е и по-възрастен от мен, което също е отразено в хорара, т.като той е представен от Сатурн.

У час/ден е луната, тя е в Новолуние в момента и не е стабилна, У на 12-ти дом . Може би си правя някви илюзии от скука :)
Няма такова правило!
Той е представен преди всичко от Уран, което го описва като нестабилен, бързо започва и приключва отношения.  Сатурн освен по-възрастен партньор показва и обвързан. Сатурн ще смени знак, но няма да е в рамките на този хорар, т.е. докато Луната е в Стрелец. За илюзии не знам, но определено си правиш свободни съчинения. Нептун при него е У3 в 3д и може би не е искрен в отношенията и контактите.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #5086 -: Декември 15, 2020, 11:06:39 am »
Съжалявам, arkuks, не знаех, на много места съм чела че в хорарна астрология Сатурн в 1-ви и 7-ми дава негативен отговор.
Що се касае до човека, твърди че не е обвързан, но знае ли човек. Имам 200 наум.

Благодаря ти!
На Рени благодаря също :-*
I deserve the best.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5087 -: Декември 31, 2020, 02:50:39 pm »
Здравейте, много ме мъчи един въпрос и ще съм благодарна на всяко разчитане - Ще имаме ли отново връзка с Х ? назован е по име. Благодаря предварително!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5088 -: Декември 31, 2020, 03:36:03 pm »
Aurora, пусни картата с равнодомната система,  че след 60* паралел Имум цели почти каца на Асцендента. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5089 -: Декември 31, 2020, 03:55:46 pm »
Aurora, пусни картата с равнодомната система,  че след 60* паралел Имум цели почти каца на Асцендента. :)

Така ли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5090 -: Декември 31, 2020, 04:44:55 pm »
Да. но и нека тълкуващите на картата сами преценят как е по-добре. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5091 -: Декември 31, 2020, 04:56:24 pm »
Да. но и нека тълкуващите на картата сами преценят как е по-добре. :)

А ти би ли дала своето тълкуване? :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5092 -: Декември 31, 2020, 05:00:41 pm »
Здравейте, много ме мъчи един въпрос и ще съм благодарна на всяко разчитане - Ще имаме ли отново връзка с Х ? назован е по име. Благодаря предварително!
Според мен-Не.луната сх.квадрат Марс.Господинът е представен от Сатурн и е преминал в друго измерение вече.Тоест,сменил е курса.Много ангажиран изглежда с разни неща и хора,а ти,емоционално подтисната.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5093 -: Декември 31, 2020, 05:24:25 pm »
И според мен, Не.
Ти, Луната, в Рак, няма сходящи харминични аспекти, нито със Сатурн, у7, нито с планетите в 7-ми, т.е няма бъдещо развитие
У7 в 7ми на трон, Х. не  е особено заинтересуван от теб, вече.Ти си с по-бързата планета, Луна, ти си по-заинтересована.
Луната би трябвало да е в терма на Сатурн, ти имаш желание за някакви постъпки, но квадрата на Луна с Марс, едва ли биха завършили с "да".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5094 -: Декември 31, 2020, 05:37:03 pm »
Благодаря Ви!
Да, така е, господинът е във нова връзка.
Дано ми мине заитересуваното скоро, че е много подтискащо.

Прекрасна нова 2021 желая!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5095 -: Декември 31, 2020, 05:56:47 pm »
Ще ти мине, Луна е кардинален знак, в кардинален дом.  ;)
Сбъдната Нова 2021 г, и на теб, Аурора !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5096 -: Декември 31, 2020, 06:14:35 pm »
Ще ти мине, Луна е кардинален знак, в кардинален дом.  ;)
Сбъдната Нова 2021 г, и на теб, Аурора !

Благодаря, Рени!

То, че рано или късно ще мине ще мине, насила хубост не става. Но живея в този ад от лятото и вече ми е съвсем нанагорно от подтиснато и отчаяно емоционално състояние,особено от края на октомври като разбах, че е с друга, затова искам да приключа с терзанията си СКОРО по този човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5097 -: Декември 31, 2020, 07:03:03 pm »
Здравейте, много ме мъчи един въпрос и ще съм благодарна на всяко разчитане - Ще имаме ли отново връзка с Х ? назован е по име. Благодаря предварително!
Съжалявам, но и според мен е Не.
Асц е ранен, не са ти известни всички обстоятелства около въпроса, като например това да е сериозно обвързан вече с другата, от рода на дом, семейство

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #5098 -: Януари 01, 2021, 10:08:00 pm »
Здравейте,
Честита нова година!

Имам един въпрос. Имам приятел Н. (назован по име), който е много потаен и без връзка от много години, поради тежка раздяла. От известно време, подхвърля някаква намеци, че може би се е появил някой в живота му, но не казва нищо. Днес донесе почерпка домашни сладки от' приятелка', но пак отказва да каже каквото и да е. Та въпросът ми сериозна ли е по тайната връзка на Н. и ще му донесе ли щастие.?
Аз задавам въпроса.

Благодаря
С вярната дата.
« Последна редакция: Януари 01, 2021, 11:46:06 pm от simona »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5099 -: Януари 01, 2021, 11:08:50 pm »
Друга година сме, ново двайсе .