Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758352 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5100 -: Януари 03, 2021, 11:06:03 pm »
Да, ти също го харесваш, но от двама ви той е по- влюбеният.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5101 -: Януари 03, 2021, 11:14:14 pm »
ОФ, дойде време и аз да питам в тази тема. :D
Не ми е минало и не съм забравила, просто реших, че трябва да спра да се обръщам назад .
Сутринта ми писа един човек, с когото се познавам от времето, в което се разделих с бившия. Още тогава искаше да се видим, но му казах , че докато не се почувствам готова, няма как. Впоследствие гледах негови снимки с компании и даже ми се стори, че  не е сам.
Изобщо не припадам по него, но и предната ми връзка почна така, а с този имаме доста сходни разбирания.
Въпросът ми е - Ще се видим ли с А.?
Защото като се познавам... Отложих за събота съзнателно, да имам време да помисля.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5102 -: Януари 04, 2021, 09:40:55 am »
Имам един въпрос. Имам приятел Н. (назован по име), който е много потаен и без връзка от много години, поради тежка раздяла. От известно време, подхвърля някаква намеци, че може би се е появил някой в живота му, но не казва нищо. Днес донесе почерпка домашни сладки от' приятелка', но пак отказва да каже каквото и да е. Та въпросът ми сериозна ли е потайната връзка на Н. и ще му донесе ли щастие.?
Аз задавам въпроса.
Ами то няма нищо за казване- не е влюбен, сърцето му е разбито, няма интимна връзка, просто приятелство- може би по-възрастна от него, а може и да му е шеф, затова да е потаен. А ти май имаш чувства към него, затова се интересуваш, нали?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5103 -: Януари 04, 2021, 09:50:01 am »
С(назован по име)  бивш колега влюбен ли е в мен?
Не, обича си дома и семейството, теб те приема като приятел

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5104 -: Януари 04, 2021, 10:06:27 am »
Не ми е минало и не съм забравила, просто реших, че трябва да спра да се обръщам назад .
Сутринта ми писа един човек, с когото се познавам от времето, в което се разделих с бившия. Още тогава искаше да се видим, но му казах , че докато не се почувствам готова, няма как. Впоследствие гледах негови снимки с компании и даже ми се стори, че  не е сам.
Изобщо не припадам по него, но и предната ми връзка почна така, а с този имаме доста сходни разбирания.
Въпросът ми е - Ще се видим ли с А.?
Защото като се познавам... Отложих за събота съзнателно, да имам време да помисля.
Определено го харесваш и има шанс да ти влезе в сърцето, може би вече е влязъл, но ума ти е твърде зает с миналото, за да го осъзнаваш. Излез, нищо не губиш, не се затваряй вкъщи да дълбаеш в миналото, няма да го върнеш, а не ти и трябва. Тази среща има потенциал да се разгърне в нещо повече, ще е сериозно.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #5105 -: Януари 04, 2021, 01:40:10 pm »
Здравейте, момичета :-* Честита Нова Година на всички - желая ви да сте здрави и щастливи!

Качвам хорар с въпрос: Добре ли ще живея с Х, щастлива ли ще съм като се омъжа за него?

Имаме връзка от скоро, почти живеем заедно. Той настоява за по-сериозни стъпки, аз имам някои притеснения и не знам какво да правя с него.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5106 -: Януари 04, 2021, 07:04:52 pm »
Не ми е минало и не съм забравила, просто реших, че трябва да спра да се обръщам назад .
Сутринта ми писа един човек, с когото се познавам от времето, в което се разделих с бившия. Още тогава искаше да се видим, но му казах , че докато не се почувствам готова, няма как. Впоследствие гледах негови снимки с компании и даже ми се стори, че  не е сам.
Изобщо не припадам по него, но и предната ми връзка почна така, а с този имаме доста сходни разбирания.
Въпросът ми е - Ще се видим ли с А.?
Защото като се познавам... Отложих за събота съзнателно, да имам време да помисля.
Определено го харесваш и има шанс да ти влезе в сърцето, може би вече е влязъл, но ума ти е твърде зает с миналото, за да го осъзнаваш. Излез, нищо не губиш, не се затваряй вкъщи да дълбаеш в миналото, няма да го върнеш, а не ти и трябва. Тази среща има потенциал да се разгърне в нещо повече, ще е сериозно.
Аз забелязах , че в мой пети дом в съвпад с мой У5, обаче няма да си кривя душата- не го харесвам достатъчно все още.
Няма и как, след като не го познавам лично.
Но на фона на другите кандидати си е направо шестица, а и в момента нямам  добра преценка като цяло, то ми се промени жизнената философия след това, дето преживях неотдавна.
Благодаря, ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5107 -: Януари 04, 2021, 07:06:47 pm »
Здравейте, момичета :-* Честита Нова Година на всички - желая ви да сте здрави и щастливи!

Качвам хорар с въпрос: Добре ли ще живея с Х, щастлива ли ще съм като се омъжа за него?

Имаме връзка от скоро, почти живеем заедно. Той настоява за по-сериозни стъпки, аз имам някои притеснения и не знам какво да правя с него.
Аз не мисля, че този човек е човекът за теб, съдейки по този хорар.
Не мога да го обясня, просто чувство, вероятно предизвикано Пт факта, че неговия сигнификатор е в негов 1- ви дом. Вероятно си му удобна с нещо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5108 -: Януари 04, 2021, 07:42:07 pm »
Качвам хорар с въпрос: Добре ли ще живея с Х, щастлива ли ще съм като се омъжа за него?

Имаме връзка от скоро, почти живеем заедно. Той настоява за по-сериозни стъпки, аз имам някои притеснения и не знам какво да правя с него.
А имаш ли предложение за брак от него? Не знам доколко е хармонична и стабилна връзката ви с тази разходяща опозиция между твой и негов У1, има противопоставяне, всеки държи на своето, представен е от Луна в Лъв - може би обича да е на пиедестал и да драматизира

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5109 -: Януари 04, 2021, 09:11:40 pm »
Здравейте, момичета :-* Честита Нова Година на всички - желая ви да сте здрави и щастливи!

Качвам хорар с въпрос: Добре ли ще живея с Х, щастлива ли ще съм като се омъжа за него?

Имаме връзка от скоро, почти живеем заедно. Той настоява за по-сериозни стъпки, аз имам някои притеснения и не знам какво да правя с него.
Здравей!Ти си представена от Сатурн във водолей,малко въздух си поела,но все пак козирог е доста отговорен,строг и депресивен знак,вероятно оттук идват притесненията.Х е представен от рак-човекът желае семейство,ракът е грижовен знак,има нужда от дом.Луната като сигнификатор на Х е в лъв-влюбен,вероятно иска деца,артистичена натура.Луната е сходящ аспект с Венера у4 твой дом .Предполагам ,че ще сключите брак.Последният аспект на Луната е тригон Марс.Мисля,че ще бъдеш щастлива дълги години,заради фиксираните управители на 1/7ми домове.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #5110 -: Януари 08, 2021, 03:31:53 pm »
Благодаря на всички  :-*
Корея, неговият сигнификатор в 1-ви дом Луната добре го описва - слънчев рак с овча Луна, емоционален, избухлив.
Аз съм с асц. Козирог и Сатурн на асц - и мен хорарът ме описва точно.

Акрукс, имам. Да, драматизира но и аз съм с огнена луна и това ми допада.

Сафо, това което разчиташ съвпада с нещата, които ми е споделял. Благодаря ти и Амин :-*
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5111 -: Януари 12, 2021, 07:12:08 pm »
ОФ, дойде време и аз да питам в тази тема. :D
Не ми е минало и не съм забравила, просто реших, че трябва да спра да се обръщам назад .
Сутринта ми писа един човек, с когото се познавам от времето, в което се разделих с бившия. Още тогава искаше да се видим, но му казах , че докато не се почувствам готова, няма как. Впоследствие гледах негови снимки с компании и даже ми се стори, че  не е сам.
Изобщо не припадам по него, но и предната ми връзка почна така, а с този имаме доста сходни разбирания.
Въпросът ми е - Ще се видим ли с А.?
Защото като се познавам... Отложих за събота съзнателно, да имам време да помисля.
Влязох да дам обратна връзка и видях, че задавайки въпроса си, не съм уточнила , че става въпрос за събота , която мина.
Среща нямаше, времето беше ужасно, но и да не беше нямаше да се съглася- мнението ми се мени с часове.
Ако нещо се случи по- нататък, ще пиша.
« Последна редакция: Януари 12, 2021, 07:37:55 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5112 -: Януари 29, 2021, 07:37:37 pm »
Здравейте,
Човек с когото се разделих преди два месеца ме потърси.
Въпросът ми е ще бъдем ли отново заедно?
Сърцето ми подсказва,че още имам чувства.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5113 -: Януари 29, 2021, 09:46:47 pm »
Здравейте,
Човек с когото се разделих преди два месеца ме потърси.
Въпросът ми е ще бъдем ли отново заедно?
Сърцето ми подсказва,че още имам чувства.
може да има връщане към него, да сте отново заедно но главно заради секса, чувства няма да има от негова страна

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5114 -: Януари 29, 2021, 10:16:17 pm »
Здравейте,
Човек с когото се разделих преди два месеца ме потърси.
Въпросът ми е ще бъдем ли отново заедно?
Сърцето ми подсказва,че още имам чувства.
може да има връщане към него, да сте отново заедно но главно заради секса, чувства няма да има от негова страна


Благодаря,Акрукс.
Ще дам ОВ