Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 414399 пъти)

kaka_Tosha

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #5145 -: Февруари 21, 2021, 02:59:43 pm »
Много благодаря. :P :P :P Пак не съм разсъждавала в правилна посока, ама някога ще напредна  ;) ;) ;) ;) ;)

Теодор

• Hero Member
  • Публикации: 1917
« Отговор #5146 -: Февруари 21, 2021, 03:47:42 pm »
Здравейте  :-* толкова отдавна не съм писала, но упорито чета всичко.Не че съм задобряла много.Но :) Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Та моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име. Ако гледаме дългото пътуване по 9-ти дом, който започвам да броя от 7ми ( нали питам за любим), това означава, че неговият 9-ти е в скорпион с Управител Плутон, който се намира в мой 4ти и негов 10. Пак гледам Луната дали има аспекти с Плутон, нали? В слуачая има тригон. Моят първи дом е в Дева, а Меркурий е в 5ти дом и няма аспект с Плутон. И същеврененно Луната е в квадрат със слънцето, което нали по презумпция значи отрицателен отговор. За мен няма да се върне и през следващия месец, но ще се радвам да чуя и вашите коментари, за да знам дали разсъждавам въобще в правилна посока :) Благодаря много  :P :P :P
Да не би ти да отидеш при него. Мен това ми дойде на ум. :)
Иначе, неговото идване е свързано с ново забавяне и отлагане.
« Последна редакция: Февруари 21, 2021, 03:49:25 pm от Теодор »

kaka_Tosha

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
« Отговор #5147 -: Февруари 23, 2021, 11:06:52 am »
Теодор, със сигурност би било добре да съм на плажа, но нито имам възможност, нито планувам. Ще си стоим разделени, за съжаление >:(

simona

• Newbie
  • *
  • Публикации: 45
« Отговор #5148 -: Февруари 27, 2021, 09:54:06 pm »
Имам връзка с В. от близо 5 години.
Вчера направи голяма издънка и съм ужасно разочарована и обидена.
Ще ми се да е края и съм готова на тази стъпка.
Въпросът ми е : приключиха ли отношенията ми с В.?

Благодаря

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1589
« Отговор #5149 -: Февруари 27, 2021, 11:54:43 pm »
Не са, това са отношения, в които наистина си личи, че има любов и държите един на друг.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 11787
« Отговор #5150 -: Март 05, 2021, 02:53:45 am »

Благодаря
Представена си от екзалтирана Венера, оттам и високите т изисквания и самочувствието, че по-добре да продължиш сама, обаче любовта и връзката ви не е изчерпана, макар отношенията да са зациклили и липсва комуникация. Ще се сдобрите, какво по-хубаво от секс за сдобряване  :)
„Честността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора.” Уорън Бъфет

art7ess

• Hero Member
  • Публикации: 581
« Отговор #5151 -: Март 05, 2021, 09:41:58 am »
Въобразявам ли си, че Х ме харесва?

guapa79

• Full Member
  • Публикации: 194
« Отговор #5152 -: Март 05, 2021, 09:58:29 am »
Май не, ама аз с моите мижави познания...  ;D Управителите ви са в квадратура, но пък ти си му в 8-ми дом в кофти градус, може би поне има сексуален интерес. Отделно Луната ще направи сходящ секстил със Сатурн, който е управител на негов 5-ти, преди да напусне знака, което не е зле, а и той е в тригон с твоя управител Марс. Обаче пък след това и точна квадратура с Венерата, дето му е У1. Не знам дали разсъждавам правилно, ама последният сходящ аспект май е именно с нея, при това не е добър. Сексуални мераци само, ако не друго.
« Последна редакция: Март 05, 2021, 10:09:48 am от guapa79 »

Теодор

• Hero Member
« Отговор #5153 -: Март 06, 2021, 10:37:39 pm »

По - скоро не те харесва все още? Може би не те познава достатъчно добре или нямате добър контакт помежду си в момента.

Теодор

• Hero Member
« Отговор #5154 -: Март 06, 2021, 10:47:38 pm »

Благодаря
Мисля, че не. Предполагам, че имаш симпатии и към друг, но и той ще те разочарова по някакъв начин. 

art7ess

• Hero Member
  • Публикации: 581
« Отговор #5155 -: Март 07, 2021, 11:07:57 am »
Мерси и на двамата!)

Yeah!

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 83
« Отговор #5156 -: Март 07, 2021, 11:50:14 am »
Харесала съм си човек, с който сме общували съвсем малко и то само по служебни теми. Още като го видях на камера (знаете, covid-19) и бях ...  :o :-* ... Нещо ме привлече в този мъж.

Мисля за него, не съм му показвала интерес, защото е непрофесионално. На една среща се усмихвах и пусках някакви леки шеги, но нищо повече. Добавих го в LinkedIn, прие ме и дотам. Много е вероятно да не ме харесва, след като досега нищо не е предприел. И без астрология е ясно, че ако един мъж те харесва, то той ще ги то покаже много ясно, но знаете как сме жените и как все фантазираме...! :( Все пак реших да попитам астрологията. Качвам снимка на хорара.

Прави ми впечатление, че той - Юпитер ще направи точен съвпад с мен - Мерк, утре или други ден, и двамата се падаме в мой 10ти дом (работа).
Луната обаче е в падение - Козирог, и не знам как да тълкувам.

10:50, 7 март 2021, София

Бихте ли помогнали?
Не е порок да си добричък, пробвай! :-*

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2516
« Отговор #5157 -: Март 07, 2021, 01:01:29 pm »
Има някакво сексуално напрежение, но като че ли ти си тази, която проявява повече интерес. Другото е, че малко познаваш този човек.

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2516
« Отговор #5158 -: Март 07, 2021, 01:08:18 pm »
Харесала съм си човек, с който сме общували съвсем малко и то само по служебни теми. Още като го видях на камера (знаете, covid-19) и бях ...  :o :-* ... Нещо ме привлече в този мъж.

Мисля за него, не съм му показвала интерес, защото е непрофесионално. На една среща се усмихвах и пусках някакви леки шеги, но нищо повече. Добавих го в LinkedIn, прие ме и дотам. Много е вероятно да не ме харесва, след като досега нищо не е предприел. И без астрология е ясно, че ако един мъж те харесва, то той ще ги то покаже много ясно, но знаете как сме жените и как все фантазираме...! :( Все пак реших да попитам астрологията. Качвам снимка на хорара.

Прави ми впечатление, че той - Юпитер ще направи точен съвпад с мен - Мерк, утре или други ден, и двамата се падаме в мой 10ти дом (работа).
Луната обаче е в падение - Козирог, и не знам как да тълкувам.

10:50, 7 март 2021, София

Бихте ли помогнали?
Очаква ви съвместна работа. Шеф ли ти е?

Yeah!

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 83
« Отговор #5159 -: Март 07, 2021, 01:18:46 pm »
Да, Уран, аз съм доста под него. Работя за фирма ХХ, която работи за тяхната фирма УУ :)

Никога не сме работили пряко, но нашата фирма ХХ винаги трябва да се отчита и да угажда на УУ.

Много благодаря за твоя отговор! :-*
Не е порок да си добричък, пробвай! :-*