Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734653 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Любовни хорари
« Отговор #5130 -: Март 05, 2021, 09:41:58 am »
Въобразявам ли си, че Х ме харесва?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5131 -: Март 05, 2021, 09:58:29 am »
Май не, ама аз с моите мижави познания...  ;D Управителите ви са в квадратура, но пък ти си му в 8-ми дом в кофти градус, може би поне има сексуален интерес. Отделно Луната ще направи сходящ секстил със Сатурн, който е управител на негов 5-ти, преди да напусне знака, което не е зле, а и той е в тригон с твоя управител Марс. Обаче пък след това и точна квадратура с Венерата, дето му е У1. Не знам дали разсъждавам правилно, ама последният сходящ аспект май е именно с нея, при това не е добър. Сексуални мераци само, ако не друго.
« Последна редакция: Март 05, 2021, 10:09:48 am от guapa79 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #5132 -: Март 06, 2021, 10:37:39 pm »
Въобразявам ли си, че Х ме харесва?

По - скоро не те харесва все още? Може би не те познава достатъчно добре или нямате добър контакт помежду си в момента.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #5133 -: Март 06, 2021, 10:47:38 pm »
Имам връзка с В. от близо 5 години.
Вчера направи голяма издънка и съм ужасно разочарована и обидена.
Ще ми се да е края и съм готова на тази стъпка.
Въпросът ми е : приключиха ли отношенията ми с В.?

Благодаря
Мисля, че не. Предполагам, че имаш симпатии и към друг, но и той ще те разочарова по някакъв начин. 

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Любовни хорари
« Отговор #5134 -: Март 07, 2021, 11:07:57 am »
Мерси и на двамата!)

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #5135 -: Март 07, 2021, 11:50:14 am »
Харесала съм си човек, с който сме общували съвсем малко и то само по служебни теми. Още като го видях на камера (знаете, covid-19) и бях ...  :o :-* ... Нещо ме привлече в този мъж.

Мисля за него, не съм му показвала интерес, защото е непрофесионално. На една среща се усмихвах и пусках някакви леки шеги, но нищо повече. Добавих го в LinkedIn, прие ме и дотам. Много е вероятно да не ме харесва, след като досега нищо не е предприел. И без астрология е ясно, че ако един мъж те харесва, то той ще ги то покаже много ясно, но знаете как сме жените и как все фантазираме...! :( Все пак реших да попитам астрологията. Качвам снимка на хорара.

Прави ми впечатление, че той - Юпитер ще направи точен съвпад с мен - Мерк, утре или други ден, и двамата се падаме в мой 10ти дом (работа).
Луната обаче е в падение - Козирог, и не знам как да тълкувам.

10:50, 7 март 2021, София

Бихте ли помогнали?
I deserve the best.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5136 -: Март 07, 2021, 01:01:29 pm »
Въобразявам ли си, че Х ме харесва?
Има някакво сексуално напрежение, но като че ли ти си тази, която проявява повече интерес. Другото е, че малко познаваш този човек.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5137 -: Март 07, 2021, 01:08:18 pm »
Харесала съм си човек, с който сме общували съвсем малко и то само по служебни теми. Още като го видях на камера (знаете, covid-19) и бях ...  :o :-* ... Нещо ме привлече в този мъж.

Мисля за него, не съм му показвала интерес, защото е непрофесионално. На една среща се усмихвах и пусках някакви леки шеги, но нищо повече. Добавих го в LinkedIn, прие ме и дотам. Много е вероятно да не ме харесва, след като досега нищо не е предприел. И без астрология е ясно, че ако един мъж те харесва, то той ще ги то покаже много ясно, но знаете как сме жените и как все фантазираме...! :( Все пак реших да попитам астрологията. Качвам снимка на хорара.

Прави ми впечатление, че той - Юпитер ще направи точен съвпад с мен - Мерк, утре или други ден, и двамата се падаме в мой 10ти дом (работа).
Луната обаче е в падение - Козирог, и не знам как да тълкувам.

10:50, 7 март 2021, София

Бихте ли помогнали?
Очаква ви съвместна работа. Шеф ли ти е?

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #5138 -: Март 07, 2021, 01:18:46 pm »
Да, Уран, аз съм доста под него. Работя за фирма ХХ, която работи за тяхната фирма УУ :)

Никога не сме работили пряко, но нашата фирма ХХ винаги трябва да се отчита и да угажда на УУ.

Много благодаря за твоя отговор! :-*
I deserve the best.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Любовни хорари
« Отговор #5139 -: Март 31, 2021, 04:12:42 pm »
Здравейте, мога ли да помоля за помощ за този хорар. Въпроса е "Приключи ли връзката с Х". Това че има положителен аспект означава "да приключи" или "не". Не мога да се ориентирам дали трябва да се абстрахирам от въпроса и да отчета само "да". Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5140 -: Март 31, 2021, 07:00:54 pm »
Здравейте, мога ли да помоля за помощ за този хорар. Въпроса е "Приключи ли връзката с Х". Това че има положителен аспект означава "да приключи" или "не". Не мога да се ориентирам дали трябва да се абстрахирам от въпроса и да отчета само "да". Благодаря!
аспектът е сходящ, ще се съберете скоро

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Любовни хорари
« Отговор #5141 -: Март 31, 2021, 07:20:57 pm »
Здравейте, мога ли да помоля за помощ за този хорар. Въпроса е "Приключи ли връзката с Х". Това че има положителен аспект означава "да приключи" или "не". Не мога да се ориентирам дали трябва да се абстрахирам от въпроса и да отчета само "да". Благодаря!
аспектът е сходящ, ще се съберете скоро
Благодаря ти Акрукс, не знам уж се разбрахме че приключваме, ама може да има рестярт

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Любовни хорари
« Отговор #5142 -: Април 01, 2021, 09:42:56 pm »
Един импулсивно направен хорар...  :)

"Ще имам ли шанса в следващите 6 месеца да срещна любовта? Ще се влюбя ли? Ще срещна ли подходящ мъж за стартиране на връзка?"

Благодаря!
« Последна редакция: Април 01, 2021, 09:52:12 pm от romantica »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Любовни хорари
« Отговор #5143 -: Април 01, 2021, 10:16:25 pm »
Хорарът изглежда многообещаващ като аспекти между У7, У3 и У5, но заради положението на Марс и Венера по домове по- скоро съм за Не.
Вероятно е да има платоническа връзка или такава, в която има препятствия тя да се осъществи .
Дето се вика, не мога да го обясня астрологично, “ звездите ми го говорят”.
Ще се радвам да греша и на патерица -ЧРД, отнесох се да пиша в съответната тена. Бъди здрава и обичай  себе си , тогава любовта сама ще те намери!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Любовни хорари
« Отговор #5144 -: Април 01, 2021, 10:26:53 pm »
Благодаря, Корея :) Щастлива и вдъхновяваща пролет ти пожелавам!

Аз отново не знам дали коректно съм задала въпросите... Докато правих картата мислих за 1001 неща, ама викам си "Айде, пускай, нали е 1-ви април!"  ;D