Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759168 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5145 -: Април 02, 2021, 04:26:08 am »
Романтика, като цяло и аз не съм положително настроена по хорара. Мисля, че ще се появи, но ти ще се дръпнеш, като че ли всичко остава само думи, разговори, макар теб да те интересува друго. Вероятно женен или обвързан, кръшкач. Отговорът ми е не и ти сама ще избягаш.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5146 -: Април 02, 2021, 09:26:32 am »
Романтика, Луна във 2-ри дом, това е което в периода те вълнува най-силно,. Наистина "искаш да имаш", ангажирана е оста на желанията, но какво точно ?! Задала си 3 въпроса- Луна Стрелец, няма конкретика какво искаш  да "оцелиш", просто стреляш. Ти си Марс и Луна, в опозиция, има разминаване между нужди, потребности и действия.  :)
« Последна редакция: Април 02, 2021, 09:33:37 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5147 -: Април 02, 2021, 12:14:47 pm »
Много ви благодаря Люба и Рени :)

Много ги мразя тези семейните или обвързаните кръшкачи. Избягвам ги.

Да, основно мисля за работата и други неща са ми приоритетни, но се замислих, дали е възможно точния съвпад на сол.Венера/Слънце върху нат. съвпад Слънце/Юпитер да ми донесе споделена любов та, затова и пуснах хорара ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5148 -: Април 03, 2021, 03:51:27 pm »
Един импулсивно направен хорар...  :)
"Ще имам ли шанса в следващите 6 месеца да срещна любовта? Ще се влюбя ли? Ще срещна ли подходящ мъж за стартиране на връзка?"
Връзка - Не, Венера У7 върви към квадрат с Плутон У1
Уран в 7д носи мимолетни връзки, които бързо и неочаквано идват и си отиват; Нептун У5 в 5д търси/очаква идеалната любов, Луната в сходящ напрегнат аспект с него- няма да я намериш/срещнеш, не и сега, иначе да- ще се влюбиш по някое време

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5149 -: Април 05, 2021, 09:37:06 am »
Връзка - Не, Венера У7 върви към квадрат с Плутон У1
Уран в 7д носи мимолетни връзки, които бързо и неочаквано идват и си отиват; Нептун У5 в 5д търси/очаква идеалната любов, Луната в сходящ напрегнат аспект с него- няма да я намериш/срещнеш, не и сега, иначе да- ще се влюбиш по някое време

Да, така е за идеалната любов, но такава е само Божествената! Благодаря  :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5150 -: Април 10, 2021, 02:02:00 pm »
Здравейте, може  ли малко  помощ за този хорар. Въпроса е "Приключиха  ли отношенията ни  с Х". Така формулиран  въпрос досега не съм задавала и не знам кои домове да гледам.
Май да,квадрат между управителите на 5 домове ,но пък Луната скоро е сменила знака и тепърва ще извършва много аспекти ,което значи ,че нещата ще претърпят развитие ,било то положително или отрицателно.Последният аспект е квадрат на Луната с Плутон,може и аз да се откажа в един момент,макар че когато Луната настигне градусите на квадрат с натален Плутон ,Венера ще се е преместила в 27 градус.То пък тогава положителният последен аспект може да значи,че са приключили.Обърках се.....

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5151 -: Април 10, 2021, 04:49:45 pm »
За мвн въобще даже не са приключили.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5152 -: Април 10, 2021, 05:16:28 pm »
За мвн въобще даже не са приключили.
Люба,благодаря ти много за отделеното време и внимание. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5153 -: Април 10, 2021, 05:34:53 pm »
За мен са приключили, въпреки положителния аспект на ваши У5.
Между У 1 няма аспект, а и се намират в едни такива домове, в които по нищо не личи, че има тръпка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5154 -: Април 10, 2021, 07:33:42 pm »
За мен са приключили, въпреки положителния аспект на ваши У5.
Между У 1 няма аспект, а и се намират в едни такива домове, в които по нищо не личи, че има тръпка.
Корея ,благодаря ти много за мнението,но на  управителите на 1 ни домове им предстои секстил,това не че е гаранция.За домовете си права,но аз си го тълкувам, че съм в негов 4 дом като домът на края.
У на 5 домове са в разходящ хармоничен аспект,но после предстои нехармоничен на другия У на мой 5 дом с неговия У на 5 дом.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5155 -: Април 14, 2021, 06:59:15 pm »
 Имам нужда от обективно мнение по този въпрос:
Х и с другите ли се държи така, както се държи с мен?

//радвам се, че ще сменям знак и ще си вляза в мои води, 'щото не ми е добре така

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5156 -: Април 14, 2021, 11:15:34 pm »
Имам нужда от обективно мнение по този въпрос:
Х и с другите ли се държи така, както се държи с мен?

//радвам се, че ще сменям знак и ще си вляза в мои води, 'щото не ми е добре така
Сега,да....Всичко знае и може,сече му пипето,много е отворен,има проблем с окото,надул се е като пуяк. :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5157 -: Април 15, 2021, 09:50:35 am »
Благодаря, Сафо!)
//не знам дали те разбрах правилно и теб:Д

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5158 -: Април 15, 2021, 12:19:13 pm »
Благодаря, Сафо!)
//не знам дали те разбрах правилно и теб:Д
Да, и с другите се държи така. Но това не му е начинът на живот. Такъв му е периода.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5159 -: Април 16, 2021, 12:10:01 pm »
Да, и с другите се държи така. Но това не му е начинът на живот. Такъв му е периода.
Мерси, Сафо!))
//Венера смени знака и погледнах на нещата от друга страна. Той се държи много странно, все едно флиртува, но мисля, че такава е природата му, такова поведение си е избрал, важно му е да го харесват (всички хора) и това е начинът да го постигне. Все още не разбирам защо продължава да го прави, след като вече е получил одобрението ми, че даже прави стъпки за скъсяване на дистанцията и жестове, които аз свързвам с романтичен интерес, за какъвто няма доказателства. Та, да, обърква ме, но сменям фокуса. Пак благодаря!))