Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759781 пъти)

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Любовни хорари
« Отговор #5160 -: Април 26, 2021, 03:41:32 pm »
Здравейте! Моля за помощ? Въпрос : Имаме ли някакъв шанс да бъдем заедно?
Моята дата: 25.01.1992 2.45ч шумен
Неговата: 13.08.1992 20.20ч шумен
Ако са нужни : първа среща 26.03.2021г 20.20ч
Той се отказа от нищото да даде шанс и дата е 09.04.2021г 10.24ч
Ще се радвам ако някой ми отговори  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5161 -: Април 26, 2021, 04:23:40 pm »
Здравейте! Моля за помощ? Въпрос : Имаме ли някакъв шанс да бъдем заедно?
Моята дата: 25.01.1992 2.45ч шумен
Неговата: 13.08.1992 20.20ч шумен
Ако са нужни : първа среща 26.03.2021г 20.20ч
Той се отказа от нищото да даде шанс и дата е 09.04.2021г 10.24ч
Ще се радвам ако някой ми отговори  ???
Хорарна (въпросна) карта се прави за датата, часа и мястото където се намира питащият и е задал въпроса. Не са нужни рождени и други данни, не и тук. Ако си на лична консултация може да споделяш тази допълнителна информация.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5162 -: Април 26, 2021, 11:37:09 pm »
Здравейте, кажете, моля, Дали ще си намери ли скоро друга Д.? Той е бившия ми дългогодишен приятел. За мен на 1000% е минало и свършено,  но за него явно аз не съм. Продължава явно да се надява и да ме търси. Благодаря ви!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5163 -: Април 27, 2021, 10:46:36 pm »
Здравейте, кажете, моля, Дали ще си намери ли скоро друга Д.? Той е бившия ми дългогодишен приятел. За мен на 1000% е минало и свършено,  но за него явно аз не съм. Продължава явно да се надява и да ме търси. Благодаря ви!
Не си ли е намерил вече друга?Меркурий съвпад Венера,Марс у5 и 10 домове на Д са при него,в негов 1ви.Луна на к5.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5164 -: Април 28, 2021, 12:41:33 am »
И аз не вярвам за 1000-та процента. Мисля, че Д се е отделил вече и нещата при него са се променили, а тоталната разлъка между вас предстои да се затвърждава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5165 -: Април 28, 2021, 02:38:26 am »
Здравейте, кажете, моля, Дали ще си намери ли скоро друга Д.? Той е бившия ми дългогодишен приятел. За мен на е минало и свършено,  но за него явно аз не съм. Продължава явно да се надява и да ме търси. Благодаря ви!
има си друга и ще спре да те търси

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5166 -: Май 27, 2021, 10:05:33 am »
Привет,
От няколко месеца бившия ми звъни чат пат... споделя, че се чувства зле, но реално не разбирам иска ли нещо от мен изобщо...През тези месеци изкарах ковид и той звънеше по няколко пъти на ден, показа загриженост и внимание.
Въпросът ми е Иска ли да бъдем отново заедно?
Благодаря предварително!
 :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5167 -: Май 27, 2021, 05:46:59 pm »
Според мен има още чувства към теб, връща се към миналото  и явно има хубави спомени.
Но не мисля, че е особено влюбен- просто показва уважение, вероятно се е чувствал удобно и сигурно с теб.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5168 -: Май 28, 2021, 08:19:04 pm »
Привет, както ще си проличи от Псевдонима (а и от знанията ми  :D) съм нова тук.

Приятно ми е да ви чета, а вече се реших и да пиша и аз  ;D ;)

Не съм сигурна дали е ок да питам, ако не - моля да бъда извинена. Но ме тормозят 2 хорара, които опитвам да си разчета, но съм със смесени чувства. Може би просто съм пристрастна. Затова бих попитала тук. Ще кача само единия. Ако някой иска да коментира по него. Въпросът е : Ще имам ли връзка с "Х" (романтична разбира се  :-*). Напускала съм и транзити на хората, за да следя предстоящите спекти :D По-лесно ми е така. Аз в случая наистина съм пристрасна и виждам, че уж отговора е  "ДА", заради последният аспект на Луната със Слънцето. Как съм стигнала до това заключение и аз не знам - търсих много инфо и четох и това измислих. Но от друга страна липсата на аспект между У1 и У7 ме навежда на отговор "НЕ" и затова реших да се допитам и до вас. Какво "виждате" вие? Има ли нужда да дам предистория някаква или вие всичко ще видите от картата  ;D


Едит: припоминх си защо ми се е сторил отговор "ДА". Нали Луната се явява ко-сигнификатор на кверента, а планета в дома на другия (в случая Слънцето в 7 дом, или 1 дом на квезита). Та, последният аспект на Луната е секстил със Слънцето (като луната е направила съвпад с Мар  моят У1). Но първо не знам дали това има тежест, при положение, че няма аспект между У1 и У7. И второ, преди секстила на Луната със Слънцето, Луната прави опозиция с ретро Плутон по оста на 3-тите домове. Може нещо да се скараме или от този сорт. А Плутон в случая, както се явява мой втори управител, така може да се явява и "другата" жена. Тя реално не е другата, аз съм другата. Защото човека, за когото питам в момента е във взаимоотношения с друга жена. Та, може би тя е ретро Плутона.  ::)

https://ibb.co/NSbRGL0
« Последна редакция: Май 28, 2021, 09:12:50 pm от Novak »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5169 -: Май 29, 2021, 04:51:56 am »
Новак, действително последен аспект е секстил слънце и луна, изпреварва с милимунда опозицията с Плутон.
Другата жена определено си ти в хорара.
Освен последният аспект обаче нищо друго не върви според мен, нито любов, секс, приятелство. Ти се чувстваш комфортно да търсиш комуникация с него, но не мисля, че и разговорите ви вървят. Ако ги има, са сдържани и обрани, невраждебни.
Този мъж изобщо проявява ли някакво влечение към теб, защото аз не виждам такова? Той дали не мисли да се задомява за другата или вече живее с нея?
Объркана съм заради последния аспект.
Ти защо следиш транзити на хорара? Не мисля, че такава прогностика работи. Лаишки съм виждала тълкувания по бъдещи транзити на Луната, но неубедително.
Хм, той дали не е твой шеф? Може към теб да е свалил гарда на професионалната линия и ти да си помислила за нещо повече.
Според мен отскоро ти е дошла тази идея за връзка с него, но май ще се откажеш.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5170 -: Май 29, 2021, 01:05:14 pm »
Новак,
ти и негов 12 дом на другата жена сте с един сигнификатор Марс.
Надявам се, че нещата няма да останат само на ниво комуникации, макар аз да си държа, че по комуникациите сте най-добре.
Може би все пак последният аспект на Сланцето ще ти помогне.
Аха, значи Слънцето в 7 показва извършените от него услуги за теб, благодаря за уточнението. По него се обърках за шефа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5171 -: Май 29, 2021, 02:22:41 pm »
По хорара на Новак,на мнението на Люба съм.Човекът е със Слънце в 1ви дом,вероятно изглежда веселяк,усмихнат тип,представен от Венера в близнаци ,приказлив,но на к2 негов,интерес към придобивки,коли,пътуване,приказки.Луната в трети дом,разх.съвпад Марс,пътуване ,общуване.Като фурнаджийска лопата ми изглежда.
Да общуваш с хора ,да ги обслужваш,като майстори на кухни,бани,водопроводи и всякакви услуги е предимство ,защото такива майстори/мъже ,срещат много жени,тоест ,имат избор.Самотните,необвързани дами са с предимство,едни гърди напред .Човекът Х има шанс да му излезе късмета във всякакъв смисъл.
Няма връзка между вашите сигнификатори,няма връзма м/у управителите на 5 домове.
Интересен е точния аспект на Сатурн с к1/к7.
« Последна редакция: Май 29, 2021, 02:29:01 pm от Сафо »

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5172 -: Май 29, 2021, 03:03:03 pm »
Новак,
ти и негов 12 дом на другата жена сте с един сигнификатор Марс.
Надявам се, че нещата няма да останат само на ниво комуникации, макар аз да си държа, че по комуникациите сте най-добре.
Може би все пак последният аспект на Сланцето ще ти помогне.
Аха, значи Слънцето в 7 показва извършените от него услуги за теб, благодаря за уточнението. По него се обърках за шефа.


Благодаря отново, Люба  :-*
Както казах, не бих се забъркала с обвързан мъж, а се съмнявам, че той ще се раздели с приятелката си. Дори да се раздели, не е гаранция че изобщо има симпатии към мен де  ;D така, че връзка не виждам (вече) и не очаквам. Но тогава се чудя Луна секстил Слънце какво би означавало. Най-много пак да опра до неговите услуги и да се наложи да се видим по такъв въпрос. Защото хич да не е имам още неща за правене, а човека си върши работата съвестно. Така, че може би това означава този последен аспект.


По хорара на Новак,на мнението на Люба съм.Човекът е със Слънце в 1ви дом,вероятно изглежда веселяк,усмихнат тип,представен от Венера в близнаци ,приказлив,но на к2 негов,интерес към придобивки,коли,пътуване,приказки.Луната в трети дом,разх.съвпад Марс,пътуване ,общуване.Като фурнаджийска лопата ми изглежда.
Да общуваш с хора ,да ги обслужваш,като майстори на кухни,бани,водопроводи и всякакви услуги е предимство ,защото такива майстори/мъже ,срещат много жени,тоест ,имат избор.Самотните,необвързани дами са с предимство,едни гърди напред .Човекът Х има шанс да му излезе късмета във всякакъв смисъл.
Няма връзка между вашите сигнификатори,няма връзма м/у управителите на 5 домове.
Интересен е точния аспект на Сатурн с к1/к7.

Благодаря и на теб, Сафо, за разясненията  :-*

Описанието дадено от теб е изключително точно! От това, което съм видяла от него, а и по редовната му професия, която ми е казал, че работи. Ходенето по домовете, при необвързани девойки не му е основна работа  ;D :D

За аспекта на Сатурн с негов К1 не се бях замисляла. Какво би могло да означава? Брак?  ;D Или може би, че просто е обВързан  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5173 -: Май 29, 2021, 07:50:30 pm »
Новак,нямам представа за Сатурн.Ако искаш да разчепкаме хорара,трябва да си много искрена.Сатурн е у3,у4 домове при теб и в аспект квадрат с асц.Възможно е нещо при родител,твой ,или на човекът за когото питаш .Автомобил,брат/сестра....
Ти си представена от скорпион.Това е знак ,който се свързва с операции,инциденти,чужди пари,секс,детективски наклонности,изследване на незримото,психология и др.
Марс ,планетата от която си представена е в рак.Там Марс не се чувства добре,не е у дома си.В 9ти дом.Далече,край на работа,край на здравословен проблем.Посещение на специалист,например нещо гинекологично,или пък проблем с дясно око да си имала.Пътуване до роднини,на гости,срещи /общуване с жени.Марс е твоето тяло.Какво се е случило преди около 5 ед.време?Може да си похапнала 5 мин.преди да пишеш,възможно е преди 5 месеца и 5 години да е имало събитие по ЛУна/Марс в твой 9ти дом,или 12 на родител,или 3ти на човека за когото питаш.Луната е силна ,на трон ,но не и Марс.Душата ти(ЛУната),вероятно копнее за дом,семейство,жилище,да е майка......По 9ти дом е висшето образование,партн.на твой брат/сестра.Домът на Бог.Може да си ходила някъде,където има река,езеро,при роднини.В болнично заведение.
И все пак някой ти е препоръчал този човек,което означава,че той е извършвал услуги и на други хора,въпреки,че това не му е постоянната работа.
Слънцето е у10 дом и е в 7ми дом.Възможно е при твой родител да има смяна на статус,нещо в работата.Издигане например.Луната е у9 дом и ще направи аспект със Слънцето в 7ми.Твоята надежда/цел,мечта ,статус (10 дом)за партньорство -Слънце в 7ми ,вероятно ще се осъществи заради сх.аспект на Луната у9,подписи,договори,комуникации,сделки,брак.
Луната-душа,Марс-тяло,Меркурий-мисли/ум.
Душата и тялото са в един знак,копнеят за едно и също,има хармония от тази гледна точка,но умът ,въпреки,че е "буден"на трон,се чуди на къде да хване,като муха без глава...ще премисля,чопли,връща назад.....в 8ми дом ;)
Незнам,всякакви неща има.Венера у12 твой дом е на к8?Леля/чичо......преподаватели,чужбина.
Тайни ,12 дом(везни)В 8ми дом,близнаци.
« Последна редакция: Май 29, 2021, 08:10:42 pm от Сафо »

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5174 -: Май 29, 2021, 09:15:07 pm »
Сафо, стъписа ме  :o

Започвам поред....

При родител - в момента или близите дни назад не е имало нищо. Майка ми наскоро, преди около месец имаше проблем покрай Ковид, но той (уж) отмина. С брат ми - не знам да има или скоро да е имало проблем.
С колата си имам малко проблеми, но уж не е нещо супер сериозно. Просто си чака ред да бъдат поправени някои неща.
Край на работа - няма. Край на здравословен проблем - не. Скоро не съм имала проблеми от здравословен характер. Но пък, ако става въпрос за стар здравословен проблем, влачен с години, се сещам за нещо друго - от както се помня от дете, винаги съм имала проблеми със зъбите. Преди няколко месеца се хванах и започнах да ходя на зъболекар, да ми оправят всички проблеми. Беше ходене по мъките, лечението продължи около 6 месеца, т.е приключи март месец. Иначе преди 4г. махнах брекети, които също носих 4г. Не е числото 5, което търсиш, но пък е близо, не знам дали е това. И а зъбите са по Сатурн все пак....

Смяна на статус при родител скоро не е имало. Но, пък имах разрив в отношенията с баща ми. Но това беше през Март отново. Оттогава не си общувам с него. Той се пенсионира през ноември 2020г. Да не би да е това?
Не съм ходила скоро по езера,реки и т.н. При мен има леко изменение, вече съм с малко повече отговорности на работа. Но ти пишеш за родител, значи не е това.
За нищо от последните неща не се сещам - лели, чичовци - и да има нещо, аз не съм информирана.

Не знам дали и с какво помага моят отговор, но това е всичко, което се сещам и знам. Но, пък сега се притесних да не би да се случи нещо кофти в бъдеще, с тоя квадрат  :(
« Последна редакция: Май 29, 2021, 09:18:48 pm от Novak »