Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758927 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5190 -: Юни 15, 2021, 06:27:21 pm »
Здравейте,
Приключиха ли отношенията ми с В(назован по име). Имаме връзка от 4 години, но напоследък нещата не вървят.
Да,Луната сх.аспект Слънце у10 дом.Ти си представена от Марс,неаспектиран,но сменил знак.Вероятно осъзнаваш вече нещо.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5191 -: Юни 21, 2021, 05:05:35 pm »
Ох, не мога, исках да пусна хорар:Д



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5192 -: Юни 22, 2021, 05:16:22 pm »
Плутон на Асц. Последен аспект на Луната е тригон Слънце.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5193 -: Юни 22, 2021, 06:04:00 pm »
 Нездраво фиксирана съм, а той се вълнува от себе си. Така ли го четеш?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5194 -: Юни 23, 2021, 06:35:33 am »
Арт, няма конкретен въпрос. Прави впечатление интерсептиран лъв в 7 дом и водолей в 1ви.Човекът, за когото питаш е представен от знак рак-грижовен, нуждаещ се, обидчив, емоционално зависим от корени, семейство и т. н.  всичко, което се сетиш за този знак. Луната във везни е балансьор, но и манипулативна в 8 ми дом, партньорски ориентирана, нуждаеща се от красота, изкуство. Но Луната е най-бързото небесно тяло, смяна на настроения, неустойчивост, влияния от партньорства....Промяна в обстоятелствата е възможно да доведат и в промяна на характера на човека. Лъв е мъжки, фиксиран знак. С какво се характеризира този знак? Царя 🌞-любов, деца, забавления, мързел, спорт, хобита, почивка. Слънцето в 11 дом близнаци, когато мечтите за комуникация, приятелства и пътуване се осъществят, Луната в хармония със Слънцето, човекът ще се почувства добре, оценен, от починал, неангажиращо влюбен, примерно. Нещо такова... Разбира се, това са мои интерпретации и не бива да се доверяваш напълно на никой. Ти си наясно какво изпитваш, няма нужда да ти правя характеристика астрологична. От традиционалиста и кариерист козирог, през нервака водолей, едва ли е лесно да се преминава с всичките планети в 1 ви дом. Смяна на имидж, на външен вид, на потребности и при теб.
Марс в 7 ми дом предполага една припряност за човека отсреща, но и склонност към инциденти. Понеже е в лъв, ъглов, а Венера в 12 негов, любов и Секс ми идват в ума.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5195 -: Юни 24, 2021, 12:38:43 pm »
Мерси, Сафо!)
Външната гледна точка винаги ми е важна, защото съм склонна към самозаблуди.

Аз го чета хорара така:
Плутон-Венера (у4/у10) - пътищата ни са в противоречие, произходът и хоризонтите ни са различни.
Аз реално съм фокусирана в преследване на професионално развитие, при него с този Марс явно обучението/академичната кариера му е на дневен ред. Марс
Марс и Венера са у3 и у4 за всеки един. Мисля си, може би знам, че всеки знае рационално какво другият усеща и/ли обратното - чувства какво другия си мисли.
Венера в негов 12д за мен е 1) асимилира подсъзнателно мислите си в сънища и други несъзнателни процеси; и 2) търси професионално признание навън (оттам и предстоящият Венера-Плутон).
Тригонът Сатурн-Луна-Меркурий е симпатичен. Имали сме хармонична, приятна интеракция.
За Луната предстои квадрат с Венера (негов у3/у10, мой у4/у9) - няма да му харесат собствените му мисли, ще влезе конфликт с професионалния/публичния си образ и/ли ще разбере, че стои против ценностите и разбиранията, заложени в личността ми.
Последният за Луната квадрат с Плутон (който допълва тао-квадрата и акцентира Плутон-Венера) - според мен ще преосмисли собствените си морал и ценности, какво му е важно, откъде идва, от какво се нуждае, какви са реалните му копнежи. Т.е. аз конфликтът го виждам основно между какво мисли/казва и какво чувства/усеща. Между същност и персона, които са в конфликт. А аз случайно съм огледалото, напомням за същността (с този Плутон на АСЦ), която е маскирана.

нещо такова протече като мисловен процес при мен

//въпросът е в името на картинката, понеже винаги там гледам, та реших, че и другите така правят:Д

мерси, Сафо!) Ценя мнението ти;

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #5196 -: Юни 24, 2021, 04:18:49 pm »
Здравейте. Мой съсед изведнъж започна да проявява интерес към мен, кани ме, пише ми.. Обвързан е. Не мога да разбера защо такъв интерес, иска нещо (услуга), скучае или ме е харесал? Та пуснах хорар Х. харесва ли ме? Назован по име.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5197 -: Юни 24, 2021, 06:54:37 pm »
Нездраво фиксирана съм, а той се вълнува от себе си. Така ли го четеш?
не точно... Не забравяй, че Плутон е у4 негов дом. Възможно е в семейството, при роднини да има плутонови събития. Интересна е взаимната рецепция луна Венера. Брат/сестра при него е в помощ за нещо. Взаимна рецепция юпитер/Меркурий, като управляват ваши 2ри, 8 ми, 5 и 11 домове. Различни интереси, различни хобита, различна ценностна система. Като картинка го поглеждам и нещото, което не ми харесва, са ъгловите малефици и скритата Венера. Ти си творческа личност и погледни пълния 5 ти дом. А той е чувствително и емоционално раним.
Слънцето е мъж, Луната е жена по принцип и са в хармония. Марс и Венера са в стихии, които са много различни. Венера е семейно ориентирана, а Марс е влюбен плейбой. Ако въпросът, който ти се е въртял в главата е дали... Отговорът е Да, но трудно. Луната и Венера си помагат тук. При теб 6,7 домове са в рак, 9 и 4ти подвластни на Венера.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5198 -: Юни 25, 2021, 01:56:31 am »
666, според мен човекът е заинтересуван сексуално, но само сексуално. В тази връзка те харесва, да. Според мен ти можеш да поддадеш до степен и на теб да ти минават такива мисли, но в крайна сметка не мисля, че нещо ще излезе от цялата схема.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #5199 -: Юни 25, 2021, 07:29:17 pm »
Люба, благодаря.  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5200 -: Юни 25, 2021, 10:30:54 pm »
Здравейте. Мой съсед изведнъж започна да проявява интерес към мен, кани ме, пише ми.. Обвързан е. Не мога да разбера защо такъв интерес, иска нещо (услуга), скучае или ме е харесал? Та пуснах хорар Х. харесва ли ме? Назован по име.
Харесва те, има интерес към теб колкото за лафче, липсва му общуване на сериозни теми с човек, който да го разбира.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #5201 -: Юни 26, 2021, 12:58:43 am »
Akruks, благодаря ти. Той самия си каза, че в този град с никой почти не общува и му е приятно явно да си говорим. Под "харесва те" имаш предвид като човек или нещо осмодомно? Не ми се ще да клоним натам, а да сме просто приятели, но като че ли усещам някакво леко желание се прокрадва...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5202 -: Юни 27, 2021, 12:24:13 pm »
Akruks, благодаря ти. Той самия си каза, че в този град с никой почти не общува и му е приятно явно да си говорим. Под "харесва те" имаш предвид като човек или нещо осмодомно? Не ми се ще да клоним натам, а да сме просто приятели, но като че ли усещам някакво леко желание се прокрадва...
като човек, приятел

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5203 -: Юни 29, 2021, 05:24:05 pm »
Здравейте, бих искала да знам дали един човек, който се обозначава като мой приятел (не интимен! ), ме лъже, разказвайки ми разни неща за себе си. Подозирам, че премълчава и крие някои факти и че има нещо повече от приятелски чувства. Наистина ли е толкова почтен колкото се докарва?
въпросът наистина ли е толкова почтен е непочтен. Дневна карта, Марс в лъв е почти като Венера там. Ти си представена от Венера, той от Марс. Марс е малефик и извън секта. Венера е бенефик и извън секта. Почтеността ви е горе/долу на едно ниво.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #5204 -: Юни 30, 2021, 04:14:54 pm »
Здравейте, много се извинявам, ако вече съм станала прекалено нахална с въпросите си, но просто не мога да се побера в кожата си, а ми е много трудно да тълкувам сама картата. Ако на някой му се занимава и не му е проблем, моля за отговор на въпроса "Окончателно ли е приключването на връзката ни с П.". Много, много, многооо благодаря, дори и за едносричен отговор  ::)