Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758019 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5220 -: Юли 10, 2021, 07:00:36 pm »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
Да, ще имате легална връзка, страстна по лъвски  :)


Ко, ко речи ?
  8)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5221 -: Юли 11, 2021, 08:31:03 am »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
аз мисля, че връзката ви ще си остане такава, каквато е. Вашите управители са заедно, вървят към съвпад, но Луната е без курс..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5222 -: Юли 11, 2021, 09:19:52 am »
Ко, ко речи ?
Не го рекох, а го написах. Питаш за връзката, дали ще стане явна и моят отговор е Да, тъй като сигнификаторите, описващи скрита връзка са извършили напрегнат аспект, а тези описващи явна интимна връзка вървят към съвпад в Лъв :)
И този процес вече е започнал- Луната може да е без курс, но вече е извършила хармонични аспекти поотделно с У1 на всеки от вас, свързала е вашите У1 -  Венера и Марс с пренос на светлина

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5223 -: Юли 11, 2021, 10:37:05 am »
Ко, ко речи ?
Не го рекох, а го написах. Питаш за връзката, дали ще стане явна и моят отговор е Да, тъй като сигнификаторите, описващи скрита връзка са извършили напрегнат аспект, а тези описващи явна интимна връзка вървят към съвпад в Лъв :)
И този процес вече е започнал- Луната може да е без курс, но вече е извършила хармонични аспекти поотделно с У1 на всеки от вас, свързала е вашите У1 -  Венера и Марс с пренос на светлина

А бе,
Убичам та бе  :P

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5224 -: Юли 11, 2021, 10:55:20 am »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
Имало е наскоро конфликт - опозиция със Сатурн в твой 5 дом. За теб не е ОК ситуацията и си поставила, предполагам, изисквания. Предстои смяна на знака на Луна. Възможно ли е прекратяване на отношенията?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5225 -: Юли 11, 2021, 06:14:10 pm »
Корея, Венера в Лъв има ли достойнства ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5226 -: Юли 11, 2021, 09:29:17 pm »
Ще имам ли връзка с онзи, за когото мисля? Може ли да покаже картата от какъв характер ще е връзката?
Дискретни отношения.
Много разговори/чатове.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5227 -: Юли 11, 2021, 10:38:52 pm »
По въпроса на Рени- Нямам идея дали има, но момчето е много “ овътрено” , едва го накарах да изчака да му стане по- нормален графикът на работа и тогава да се виждаме.
Вчера с моята приятелка се шегувахме, че уверено вървя по стъпките ѝ- новолуние върху Слънце, прогресивния съвпад Луна- Венера и гадже с петилетка по- младо. Аз обаче не съм много сигурна в крайния резултат по ред причини.
Иначе имаме добра синастрия , от която най - интересното е взаимни съвпади АЦ- Вертекс, опозиция женска Луна- мъжко Слънце, негов Марс върху Меркурия ми, негови Слънце, Мерк на ДЦ.
По- натам, ако има развитие , ще я кача, но сега няма смисъл.
Има страхотно чувство за хумор, а през последната година най- много ми липсваше искрен смях.
По картата на Bodra- не ми е любовен този хорар, ти ще промениш отношението си към мъжа скоро, вероятно те обърква и не ти дава сигурност.
« Последна редакция: Юли 11, 2021, 10:43:37 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5228 -: Юли 12, 2021, 01:29:41 am »
Ко, ко речи ?
Не го рекох, а го написах. Питаш за връзката, дали ще стане явна и моят отговор е Да, тъй като сигнификаторите, описващи скрита връзка са извършили напрегнат аспект, а тези описващи явна интимна връзка вървят към съвпад в Лъв :)
И този процес вече е започнал- Луната може да е без курс, но вече е извършила хармонични аспекти поотделно с У1 на всеки от вас, свързала е вашите У1 -  Венера и Марс с пренос на светлина

Да, У12 мой и У12 негов са в разходяща квадратура.
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 09:03:36 am от elfidka »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5229 -: Юли 12, 2021, 01:33:45 am »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
Имало е наскоро конфликт - опозиция със Сатурн в твой 5 дом. За теб не е ОК ситуацията и си поставила, предполагам, изисквания. Предстои смяна на знака на Луна. Възможно ли е прекратяване на отношенията?
Дано да няма, но все пак,  Луната като смени знак, влиза в Рак, знака на МЦ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5230 -: Юли 13, 2021, 02:26:57 pm »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
Имало е наскоро конфликт - опозиция със Сатурн в твой 5 дом. За теб не е ОК ситуацията и си поставила, предполагам, изисквания. Предстои смяна на знака на Луна. Възможно ли е прекратяване на отношенията?
Дано да няма, но все пак,  Луната като смени знак, влиза в Рак, знака на МЦ.
Заради четвърти от седми, а може да значи, че е край в този формат - тайно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5231 -: Юли 13, 2021, 02:44:27 pm »
elfidka, малко верооятно или за кратко време, защото Марс почти вече не се вижда, а той е сигнификатор на въпроса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5232 -: Юли 13, 2021, 06:43:17 pm »
elfidka, малко верооятно или за кратко време, защото Марс почти вече не се вижда, а той е сигнификатор на въпроса.
Какво значи не св вижда ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5233 -: Юли 13, 2021, 07:01:52 pm »
elfidka, малко верооятно или за кратко време, защото Марс почти вече не се вижда, а той е сигнификатор на въпроса.
Какво значи не св вижда ?

Не се виждана небето и оттам не се вижда ясно, конкретно, всичко за което отговаря, тук на Земята. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5234 -: Юли 17, 2021, 08:52:07 pm »
След като ме подминаха всите благоприятни прогресии без резултат, преди седмица се запознах с мъж в нета. Някак много странно и съдбовно стана всичко, все едно му предусещам желанията и чета мислите му. Предполагам, че до края на седмицата ще се видим. Слънцето му е на ДЦ ми, по- малък е от мен.
Въпросът ми е : Ще си до паднем ли с Х?
Давам обратна връзка- мина ми меракът за всякакви срещи с въпросния господин, даже вече не ми е и забавен. Основна причина- елементарни правописни грешки, струва ми се доста първичен .
Като показа татуировките и пиърсинга, още по… През  три дни селфита гол до кръста да събира лайкове, аз му забраних на мен да ми праща допълнително.
Интересно как за пет дни някой може да ти опротивее  толкова.
Та, въпреки що годе благоприятните аспекти в хорара, нямам и намерение да продължа контакт с него.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...