Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759906 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5280 -: Август 17, 2021, 09:34:42 am »
Novak, при тази ситуация, според мен, сте се разминали, ако питаш за връзка. Твоят сигнификатор, Сатурн е ретро и вече е направил аспект с неговия, Слънце. Няма да се срещнат пак. Юпитер, който не е в знак на достойнство, ще направи  аспект със Слънце тези дни, но като край на очакванията. Х. се вълнува повече от себе си, Слънце в негов 1-ви дом. Луната върви към тригон със Слънце, това е обещаващото "Да", за среща, но не в смисъл  като начало на близка връка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #5281 -: Август 30, 2021, 04:14:22 pm »
Здравейте, зададох въпрос: "Ще има ли продължение на отношенията ми с X. и какво?".

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5282 -: Септември 02, 2021, 11:35:25 pm »
... иначе да- ще се влюбиш по някое време

Обратна връзка - мисля, че това се случи! Благодаря, Акрукс!

.
.
.
.
.

"Имам ли шанс за положително развитие на отношенията ми с Х.? Дали емоциите са взаимни? Харесва ли ме? Да му се доверя ли?"
« Последна редакция: Септември 04, 2021, 05:33:40 pm от romantica »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5283 -: Септември 03, 2021, 09:04:15 am »
//откривам се в думите ти
Въпросът не е ли по-скоро – да се осмеля ли да съм уязвима, да му се разкрия ли?

Ако е така, то ти вече си показала (той е видял) същността си/сърцевината си пред този човек и тя е в хармония с неговата. (Ще гледам и транссатурновите.)

По хорара предстои да действаш (говориш, комуникираш) срещу себе си. Нещо, което кажеш, ще резонира в този човек, който съвсем наскоро е започнал да си мисли за любов и да я отхвърля/изтласква като идея от главата си. Не знам защо, нещо по 11д, преследва цел/мечта в момента, важна му е приятелската среда, съобразява се с обществени порядки, нещо в тази посока ми се върти из главата.
Та, твоите думи ще го накарат да си мисли, анализира и "подрежда" неща в главата, дори ти да не разбереш за това.

Не виждам какво ще стане помежду ви, засега ти ще изиграеш ролята на катализатор в живота на този човек. Луната приключва с него.
//той не знае, че го харесваш, обаче. Ако му го кажеш, ще влезе още по-навътре в мисловния моуд и това няма да е добър ход за теб. Може би просто няма да е сега.

Пожелавам ти красива споделена любов, без никакъв страх!


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5284 -: Септември 04, 2021, 05:32:29 pm »
art7ess,
Много си мила, благодаря ти :-*

Аз за няколко часа, откакто пуснах хорара разбрах нещо важно, че вероятно не е дошло "моето" време.

Въздушните кули строени върху пясък не оцеляват, а животът продължава :)
« Последна редакция: Септември 04, 2021, 05:36:08 pm от romantica »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5285 -: Септември 04, 2021, 10:37:57 pm »
Романтика, по хорара личи, че харесваш този мъж.
Мисля, че гледа приятелски на теб или има някакви съмнения- стоиш му на К12. Нещо го гложди, нарушава му спокойствието.
Това - в случай, че го познаваш лично и комуникирате.
Малко ми е хлъзгав този хорар, нещо от рода- иска му се, ама не му стиска.
« Последна редакция: Септември 04, 2021, 10:39:56 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5286 -: Септември 04, 2021, 10:54:06 pm »
Благодаря ти, Корея!

Не го знам как гледа, така и не успях да разбера.
Факт е, че за евентуално развитие трябват 2, а не 1.

Както отбелязах - животът продължава :) Вече не си позволявам да страдам за друг човек повече от 3 мин. и продължавам да се надявам, че един ден Слънцето ще изгрее и на моята улица.


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5287 -: Септември 05, 2021, 06:19:57 pm »
Извън хорарната тема, но когато един мъж има чувства- не шикалкави, не подвежда, не си играе, не се крие, директен е и действа по Марс. То всякакви ги има, но си мисля, че е редно да е така и поне аз откликвам на подобно поведение.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5288 -: Септември 06, 2021, 08:47:57 am »
Романтика, ти, Венера и той, Марс, не се виждате. Ти си поставена силно еснециално, заявяваш естествено своите желания, той е изгорен и е Марс, нечестив в своите намерения, може да е агресивен, конфликтен, но ти сега не можеш да го установиш илли бързо да му е изгори или вече изгоряла искрата. Твоиъе сигнификатори са в падащи домове, вероятно разпад, няма действие по това, което те вълнува. А всъщност, Луната и Фортуна са  в дом, който не отразява въпроса. Но, ми напарви впечатление, че Венера е в дом на Марс, а Марс в дом на Венера- има някакво приемане, Луната е секстил Марс, но ти си с троновите сигнификатори, избора е в теб. Акоо ти напарвиш крачка- нещо може да се заформи, но пак, казва, в падащи домове са, трудно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5289 -: Септември 06, 2021, 08:50:04 pm »
Рени,  :-*

Всичко свърши. Сложих точка, минало е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5290 -: Септември 06, 2021, 10:08:57 pm »
Рени,  :-*

Всичко свърши. Сложих точка, минало е.

Изборът е бил твой.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5291 -: Септември 11, 2021, 10:06:48 pm »
Аз пак човъркам хорар, който ми е двузначен и затова не мога да го "прочета". Някой би ли могъл да ми хвърли яснота?

Първо, изобщо не знам дали е радикална картата, заради изрогелия ретро Мерк (У1) и Нептун в 7 дом. Въпросът, който зададох си е доста ясен - "Ще се срещна ли отново с Х"? Не любовна среща, а просто среща - дали отново ще го видя.

Второ, между У1 и У7 няма аспект - значи не.
Но пък между между Луната (ко-сигнификатор) и Юпитер има сходящ тригон. По някое време в бъдещето ще нанаправи тригон и с Нептун. Но пък Мерка (Аз) съм в квадрат с Нептун.....много неясен хорар :/

Ако трябва да взема предвид и като съоуправители Слънце за мъж и Венера за жена, то тогава У7 Юпитер е в тригон с Венера (уж моя съ-управител). Макар и разходящ тригон.

Между У3 няма аспект. Нали срещите са по 3-тите домове?

Значи, мога ли да заключа, че отговор е НЕ или изобщо не може да бъде разглеждана картата?
Да.Луната тригон Юпитер.Венера у3ти за Х в антисия сЪвпадът Слънце/Меркурий.Венера у3ти за Х секстил с асц.
Слънцето се разглежда ,ако Х е твой съпруг.Марс,ако е твой любовник.

Благодаря, отново, Сафо.  :-*
Ще дам ОВ, ако наистина го срещна. Засега няма такива изгледи, но ще видим. Най-много да се засечем някъде, да бъде случайна среща  ;D

Нали хорарите са с давност 3-6 месеца, а сега виждам, че днес са точно 3 месеца  ;D и давам ОВ - не, не съм го виждала изобщо, откакто зададох въпроса. Даже по едно време бях забравила за него, но от 2-3 дена се присетих за този човек, не знам поради каква причина. Не вярвам да го видя до 6-я месец от хорара, затова реших направо сега да драсна ОВ.  :-*
« Последна редакция: Септември 11, 2021, 10:10:31 pm от Novak »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5292 -: Септември 11, 2021, 10:53:12 pm »
Аз пак човъркам хорар, който ми е двузначен и затова не мога да го "прочета". Някой би ли могъл да ми хвърли яснота?

Първо, изобщо не знам дали е радикална картата, заради изрогелия ретро Мерк (У1) и Нептун в 7 дом. Въпросът, който зададох си е доста ясен - "Ще се срещна ли отново с Х"? Не любовна среща, а просто среща - дали отново ще го видя.

Второ, между У1 и У7 няма аспект - значи не.
Но пък между между Луната (ко-сигнификатор) и Юпитер има сходящ тригон. По някое време в бъдещето ще нанаправи тригон и с Нептун. Но пък Мерка (Аз) съм в квадрат с Нептун.....много неясен хорар :/

Ако трябва да взема предвид и като съоуправители Слънце за мъж и Венера за жена, то тогава У7 Юпитер е в тригон с Венера (уж моя съ-управител). Макар и разходящ тригон.

Между У3 няма аспект. Нали срещите са по 3-тите домове?

Значи, мога ли да заключа, че отговор е НЕ или изобщо не може да бъде разглеждана картата?
Да.Луната тригон Юпитер.Венера у3ти за Х в антисия сЪвпадът Слънце/Меркурий.Венера у3ти за Х секстил с асц.
Слънцето се разглежда ,ако Х е твой съпруг.Марс,ако е твой любовник.

Благодаря, отново, Сафо.  :-*
Ще дам ОВ, ако наистина го срещна. Засега няма такива изгледи, но ще видим. Най-много да се засечем някъде, да бъде случайна среща  ;D

Нали хорарите са с давност 3-6 месеца, а сега виждам, че днес са точно 3 месеца  ;D и давам ОВ - не, не съм го виждала изобщо, откакто зададох въпроса. Даже по едно време бях забравила за него, но от 2-3 дена се присетих за този човек, не знам поради каква причина. Не вярвам да го видя до 6-я месец от хорара, затова реших направо сега да драсна ОВ.  :-*
Novak,благодаря за ОВ.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5293 -: Септември 12, 2021, 04:05:22 pm »
Здравейте, качвам един стар хорар, от края на миналата година. Изглежда подозрително прекрасен, но до момента не се е случил. Не съм фиксирала време, може би това е грешка, не знам. Ще се радвам на вашите коментари. Въпроса е на картата.
Здравейте, мисля, че е крайно време и аз да дам обратна връзка, поизчаках, защото нещата бяха много динамични. А да се развият и изведнъж в другата крайност. Истината е че човека не беше искрен, много лъжеше, естествено и за други жени. разбрах някои неща за него не особено приятни, Ей така случайно, сякаш съдбата ми даде жокер. Беше точно на изгрев на Меркурий.  Голям фантазьор. Както и да е към момента не бих се съгласила на нищо с него. Така че това е всъщност развитието -нищо не стана. Между другото и другите хорари в тази тема са за него, това е обратна връзка и за тях  :-*
Благодаря ви за коментарите :-*
« Последна редакция: Септември 12, 2021, 04:07:25 pm от Kleo »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5294 -: Септември 26, 2021, 05:06:37 pm »
Не мисля, има хубави аспекти между ваши У1 и У 5.
От картата бих предположила, че има промяна в поведението му към теб и затова си се почувствала необичана и си дала заден.
Вероятно Сатурн като тръгне директен ще се оправят нещата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...