Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760277 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5340 -: Декември 17, 2021, 12:02:18 am »
Харесвате с взаимно,той е по-стабилен,търси по-сериозни връзки,ти изглеждаш по-променлива но пък у1 ти е в 8 дом и ти си тази ,която   иска да го опъне веднага ;DТой те цени, може и да има чувства ,но пък ти недей,за кво са ти.         

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5341 -: Декември 17, 2021, 12:11:47 am »
 :D Развесели ме, Ребека :Д Благодаря, както за коментара, така и за смеха.
В интерес на истината, аз също съм хората, които търсят сериозни и стабилни връзки, иначе не! Но в този хорар що е излязло така нз…..може би защото си мисля наистина за 8-домни теми с него ;Д :D

Mona_Lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5342 -: Декември 17, 2021, 09:50:00 pm »
Здравейте,
Тъй като съм много нова в материята бих искала да ви помоля за помощ. Много съм влюбена в мъж, който е толкова потаен, че не мога да разбера изобщо какви са му намеренията. Можете ли да ми кажете дали имаме шанс да излезе нещо сериозно от връзката ни?
Данните ни:
Той: А, роден на 09.11.1976 07:50 София
Аз: С, родена на 01.04.1980 20:50 София
Много ви благодаря предварително

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5343 -: Декември 18, 2021, 07:42:04 am »
Здравейте, от известно време чета темите във форума, но едва сега се престрашавам да се регистрирам и да оставя притеснението настрана 😊 Срам, не срам имам един хорарен въпрос, който не разбирам вече ден пореден: А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_2gw_iska_li_me_hr.64908.76591.png&res=100
Сложи прикачен файл на картата ,така не се вижда.Запазване изображението в астро.ком и качване тук на пркачен файл.

Съжалявам, не знаех. Прикачвам снимка

Харесвате с взаимно,той е по-стабилен,търси по-сериозни връзки,ти изглеждаш по-променлива но пък у1 ти е в 8 дом и ти си тази ,която   иска да го опъне веднага ;DТой те цени, може и да има чувства ,но пък ти недей,за кво са ти.         

Не съм сигурна дали се дава толкова скоро обратна връзка, но вчера се видяхме и човека грам не показва интерес към мен :( Един два пъти ми се стори, че ме докосна по “по-особен начин”, но това може и да е просто моето въображение.

Възможно ли е да има такава коренна разлика между хорара и реалността? Или е вероятно той да се прикрива добре?
« Последна редакция: Декември 18, 2021, 07:44:46 am от QueenOfHearts »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5344 -: Декември 18, 2021, 12:45:22 pm »
А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

 Прикачвам снимка
Сатурн У5 за А. е в разходящ квадрат с твоя У1 Марс, определено не те харесва и не изпитва чувства към теб, а ти тайничко ще продължаваш да си го харесваш/искаш

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5345 -: Декември 18, 2021, 01:32:42 pm »
А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

 Прикачвам снимка
Сатурн У5 за А. е в разходящ квадрат с твоя У1 Марс, определено не те харесва и не изпитва чувства към теб, а ти тайничко ще продължаваш да си го харесваш/искаш

За такъв прочит нямаше да се сетя. В хорари нямат ли значение настоящи и бъдещи аспекти, вместо минали? Когато се пита за сегашен момент. Тогава какво е значението на секстила между управителите на първите? И тези на Луната с тях. Квадратът, за който говориш не е отразен в картата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5346 -: Декември 18, 2021, 01:48:43 pm »
Може и друго тълкуване- Венера негов у1 е забила и тръгва да се обръща ретро и той дава заден,за да премисли,да преоцени и пренареди чувственият си свят.  .Отделно Венера в Козирог и Сатурн за у5- не го виждам да ти прави серенада със сапунени балончета под балкона.По-скоро ще е е по-обран, сериозен и хладен в показването/не на чувства.А друга тема е ,че ако много си го мътила този въпрос ,може да не отразява обективна ситуация, а надежди и страхове,като при таро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5347 -: Декември 18, 2021, 03:34:19 pm »
За такъв прочит нямаше да се сетя. В хорари нямат ли значение настоящи и бъдещи аспекти, вместо минали? Когато се пита за сегашен момент. Тогава какво е значението на секстила между управителите на първите? И тези на Луната с тях. Квадратът, за който говориш не е отразен в картата.
Зависи от въпроса, в случая не питаш дали ще те хареса някога, когато се срещнете с този човек, а дали те харесва и желае в любовно-интимен аспект, след като вече се познавате.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #5348 -: Декември 18, 2021, 09:23:28 pm »
Обича ли ме А., както твърди?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5349 -: Декември 18, 2021, 10:05:48 pm »
Ох, хора и аз ще пусна един любовен хорар ;D

"Х. има ли симпатии към мен? Харесва ли ме?"
Объркана съм, не го разбирам. Отдръпнах се, защото не искам да бъда за пореден път наранена.
Познавам го от години.

Благодаря!

PS.
Няма да правя опит за тълкуване, защото съм пристрастна.
« Последна редакция: Декември 18, 2021, 10:07:37 pm от romantica »

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5350 -: Декември 18, 2021, 10:30:34 pm »
За такъв прочит нямаше да се сетя. В хорари нямат ли значение настоящи и бъдещи аспекти, вместо минали? Когато се пита за сегашен момент. Тогава какво е значението на секстила между управителите на първите? И тези на Луната с тях. Квадратът, за който говориш не е отразен в картата.
Зависи от въпроса, в случая не питаш дали ще те хареса някога, когато се срещнете с този човек, а дали те харесва и желае в любовно-интимен аспект, след като вече се познавате.

Ами да, дали ме харесва в момента, към момента на задаване на въпроса, а не дали в миналото ме е харесвал (отминал вече аспект, още преди да задам въпроса).
И всъщност, имаш ли все пак представа какво тогава означават секстилите между кверент и квезит, заедно с тези от Луната? Не споря, но виждам че имаш различна гледна точка и се опитвам да разбера.

Може и друго тълкуване- Венера негов у1 е забила и тръгва да се обръща ретро и той дава заден,за да премисли,да преоцени и пренареди чувственият си свят.  .Отделно Венера в Козирог и Сатурн за у5- не го виждам да ти прави серенада със сапунени балончета под балкона.По-скоро ще е е по-обран, сериозен и хладен в показването/не на чувства.А друга тема е ,че ако много си го мътила този въпрос ,може да не отразява обективна ситуация, а надежди и страхове,като при таро.

Ребека, твоето мнение наобратно на Акрукс. Предполагам след време като мога да дам още обратна връзка ще може да се проследи какво аджеба показва действително този хорар. Мъжът наистина е сдържан и много спокоен. Кавалер и джентълмен също така. Иначе, не съм го мътила много въпроса. Почувствах необходимост да направя картата, но не успях да разтълкувам съвсем заради У5 Сатурн в негов 5и дом и съвпада на У7 с Плутон. След това се върнах още 2 пъти понразлично време на картата, уж на свежа глава, но пак забих там и затова спрях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5351 -: Декември 18, 2021, 11:14:20 pm »
Ами да, дали ме харесва в момента, към момента на задаване на въпроса, а не дали в миналото ме е харесвал (отминал вече аспект, още преди да задам въпроса).
И всъщност, имаш ли все пак представа какво тогава означават секстилите между кверент и квезит, заедно с тези от Луната? Не споря, но виждам че имаш различна гледна точка и се опитвам да разбера.
Ами да, нали не сте се започнали в момента на питането с А., а много преди това. И реално, ако те е харесал и поискал, все е щял да даде знак, че не е безразличен и има симпатии, ако не нещо друго. Отминал аспект- не те е харесал, което означава, че и в момента е така, сори!
Секстил между кверент и квезит няма, няма и да има в рамките на хорара, т.е. докато Луната е в Риби. Марс премина на 13ти в Стрелец, а по-бързата планета Венера още си е в Козирог и ще се задържи там до 6 март 2022г.
Луната е извършила секстил с негов У1, а последно тригон с твоя У1, но този пренос на светлина сам по себе си не е достатъчен фактор за създаване на връзка, след като не са налице други фактори, отминали, настоящи или предстоящи хармонични аспекти между основни сигнификатори на въпроса. Луната У5 за тебе е извършила съвпад с Нептун в твоя 12д. където е заключен, на подсъзнателно ниво си заблудена по отношение на това какво/кого харесваш и обичаш.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5352 -: Декември 18, 2021, 11:24:42 pm »
Ами да, дали ме харесва в момента, към момента на задаване на въпроса, а не дали в миналото ме е харесвал (отминал вече аспект, още преди да задам въпроса).
И всъщност, имаш ли все пак представа какво тогава означават секстилите между кверент и квезит, заедно с тези от Луната? Не споря, но виждам че имаш различна гледна точка и се опитвам да разбера.
Ами да, нали не сте се започнали в момента на питането с А., а много преди това. И реално, ако те е харесал и поискал, все е щял да даде знак, че не е безразличен и има симпатии, ако не нещо друго. Отминал аспект- не те е харесал, което означава, че и в момента е така, сори!
Секстил между кверент и квезит няма, няма и да има в рамките на хорара, т.е. докато Луната е в Риби. Марс премина на 13ти в Стрелец, а по-бързата планета Венера още си е в Козирог и ще се задържи там до 6 март 2022г.
Луната е извършила секстил с негов У1, а последно тригон с твоя У1, но този пренос на светлина сам по себе си не е достатъчен фактор за създаване на връзка, след като не са налице други фактори, отминали, настоящи или предстоящи хармонични аспекти между основни сигнификатори на въпроса. Луната У5 за тебе е извършила съвпад с Нептун в твоя 12д. където е заключен, на подсъзнателно ниво си заблудена по отношение на това какво/кого харесваш и обичаш.

Картата е направена ден след като се видяхме наживо. Преди това сме си писали няколко пъти само по чат. Запознанството не е било много преди това (датата на хорара). Да не бъркаш картите/хората, защото дори никъде не съм писала кога се е случило запознанството.
И как така няма секстил между кверент и квезит?  ::) Има-разходящ секстил между Венера и Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5353 -: Декември 18, 2021, 11:46:06 pm »
Картата е направена ден след като се видяхме наживо. Преди това сме си писали няколко пъти само по чат. Запознанството не е било много преди това (датата на хорара). Да не бъркаш картите/хората, защото дори никъде не съм писала кога се е случило запознанството.
И как така няма секстил между кверент и квезит?  ::) Има-разходящ секстил между Венера и Марс.
Не бъркам картите и хората, Дама купа! Все пак не си толкова срамежлива, както се мъчеше да ни убедиш в първата публикация, никак даже!

И може ли да посочиш точния момент- дата, час и минути, когато се е състоял точния секстил между Венера и Марс, и в кой градус?

От мене лека нощ и сладки сънища!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5354 -: Декември 18, 2021, 11:57:42 pm »
Романтика, мисля , че има взаимна симпатия между вас , според карата момчето е влюбено, ама дали във теб?!?
Вероятно въпросът ти е провокиран от скорошна среща, разговор или писане- Луна в 3 дом.
И все пак не мисля , че може да има връзка на този етап.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...