Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758333 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5505 -: Март 15, 2022, 06:22:47 pm »
Момичета, моят въпрос е - Ще се свърже ли с мен Х ( назован по име) до нач на март тази година?

Давам обратна връзка по този хорар, че обещах. Значи това са отговорите по хорарът:

Цитат
Иначе, по тази карта, няма връзка между теб, и Х. а, късният градус на АСЦ не дава развитие на нещата. Луната е в кардинален знак, но в падащ дом, аха, ти да го потърсиш, но се разпада желанието

Цитат
И тук, Венера и Марс не се виждат. Марс, т.е. Х. е ангажиран със себе си.

Цитат
И по двете карти съм не, макар да не ми стана ясно защо е втората, но така или иначе нещата са идентични.
Впрочем питащата сама ще го потърси. Човекът е обвързан.
Цитат
Как точно се вижда, че е обвързан по хорар?

И в двете карти си е прибрал тронов у5 в 5 дом с връзка към сигнификатора му.
И Луната, разбира се.

Та, питащата не го потърси. Но Х не само, че я потърси на 22 февруари ( т.е в зададения във въпроса срок), но и написа любовно обяснение. И да Х е обвързан, но това наистина няма значение, нито към въпроса, нито да се спре някой да търси някой, ако иска, ако ще да е със 100 вериги обвързан.

Та, дали защото е строен на северна ширина, знам ли, но по хорара нямаше познаваемост, дори малка.

И сега как да си задам нов въпрос за нов човек ...
Това ли е въпросът?А питащата ти ли си ,или някоя друга?Ако си ти,защо си говориш в трето лице?
Така....картите,които публикуваш са трудни за разчитане,без домова система,без градуси и т.н .В хорарната астрология ,най-важното нещо са коректно построените карти и истинността на въпросите,за да могат да се определят и правилно сигнификаторите.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5506 -: Март 15, 2022, 06:24:11 pm »

Aurora, благодаря, за обратната връзка. Ще се върна назад да разгледам картата и да ви видя, къде съм пропуснала материала и да уча.  :)

Моля, Рени  :-*
Аз обещах, че ще дам обратна връзка.

Това ми е втория хорарен въпрос тук за около две години, първият мисля, че беше през 2020, тогава имаше частична познаваемост.
Просто се чудя дали факта, че ги построявам по местоживеене, което е на север да прецаква хоарарната карта...Съвсем лаишки си разсъждавам. Защото по спомени доста неясни, и двете ми хорарни карти бяха сходни, а въпросите различни, и с около година и половина време между двата.

П.С Допълвам,з а да не пиша последователни постове.
Цитат
Това ли е въпросът?А питащата ти ли си ,или някоя друга?Ако си ти,защо си говориш в трето лице?
Така....картите,които публикуваш са трудни за разчитане,без домова система,без градуси и т.н .В хорарната астрология ,най-важното нещо са коректно построените карти и истинността на въпросите,за да могат да се определят и правилно сигнификаторите.

Въпросът е публикуван кой е. Ясно е коя е питащата. Ясно е, че едното разчитане по въпроса е абсолютна пълна противоположност на развитието по хорара. Не е нужно това да е повод да се сърдите, вярвам.

Картите ги строя в Астро. Ако пък са толкова трудни за разчитане или построени грешно, защо не кажете как да се строят? И потребителката Люба беше категорична, че дори други карти не й трябват, значи може да се работи и по тях, след както се дават отговори. Или работят само, ако обратната връзка е положителна. Ако не е, са грешни.
Или пък истиността на въпросите се поставя под съмнение? Нещо не разбирам много ясно целта на коментара?

Имам въпрос който искам да задам, моля, постройте ми карта, знам,че може и така, защото часът на задаване е важен и да видим дали познаваемостта ще е друга :).
« Последна редакция: Март 15, 2022, 06:38:33 pm от Aurora »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5507 -: Март 15, 2022, 06:38:59 pm »
А,не се сърдя,така звуча само.Да,сега видях въпросът и картата,има домове и градуси.......гледала съм някаква друга,следваща.Първата карта е нормална,да.Построяваш си картата и задаваш въпросът.В първата карта Луната е сх.аспект с Марс.
« Последна редакция: Март 15, 2022, 06:41:53 pm от Сафо »

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5508 -: Март 15, 2022, 06:41:52 pm »
А,не се сърдя,така звуча само.Да,сега видях въпросът и картата,има домове и градуси.......гледала съм някаква друга,следваща.Първата карта е нормална,да.Пострияваш си картата и задаваш въпросът.В първата карта Луната е сх.аспект с Марс.

Да, така прозвуча. Съжалявам и аз. Но въпросът си е съвсем истински и си ме вълнуваше. И аз също се съмнявам, че нещо не строя както трябва картите или защото място на задаване е на север и от там да идва...

Подчертаното не ми говори нищо :)
 
Ами тогава мога да си задам и построя карта, по съвсем нов въпрос, който ме вълнува.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5509 -: Март 15, 2022, 06:43:36 pm »
Сходящите аспекти дават положителен отговор на въпроса.Освен това Марс е ъглов в 1ви дом за отсрещната страна,което отново е ДА.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5510 -: Март 15, 2022, 10:02:40 pm »
Ще си допълня към въпроса…..аз не издържах и го потърсих първа. В този случай горния хорар актуален ли е все още или вече не, след като аз съм го потърсила. Той мълчи….

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5511 -: Март 15, 2022, 11:14:39 pm »
Сходящите аспекти дават положителен отговор на въпроса.Освен това Марс е ъглов в 1ви дом за отсрещната страна,което отново е ДА.

Благодаря!

Ето я и картата (дано да е правилната, домовете са ужас, знам, но така се строят на тези ширини) и въпроса:

Ще имат ли развитие отношениета ни с Х в близко бъдеще, положително развитие :)?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5512 -: Март 16, 2022, 06:31:08 am »
Сходящите аспекти дават положителен отговор на въпроса.Освен това Марс е ъглов в 1ви дом за отсрещната страна,което отново е ДА.

Благодаря!

Ето я и картата (дано да е правилната, домовете са ужас, знам, но така се строят на тези ширини) и въпроса:

Ще имат ли развитие отношениета ни с Х в близко бъдеще, положително развитие :)?
Ти си представена от Луна в лъв.Това ,че асц от картата попада в последен критичен градус на знак рак ,означава,че ще има развитие,или промяна в ситуацията,но според мен няма да е в положителна за теб посока.Ракът е семейно ориентиран знак,копнеж за дом,деца,къща,Луната в лъв не е добре поставена -водна планета в огнен знак-или се свързва с деца,спорт,любов,творчество по някакъв начин.Х е представен от Сатурн в знак водолей.Венера и Марс са в негов 1ви дом-той е ангажиран по някакъв начин с това,което те сигнифицират в картата и въобще.
Луната е сходяща опозиция Сатурн.Отговорът е Не.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5513 -: Март 16, 2022, 02:09:04 pm »
Ох, извинявам се….след като вчера му писах аз на този младеж, след като вече бях пуснала хорара, днес реших да направя нов, тъй като нали в крайна сметка имаше промяна в обстоятелствата… Т.е, уж питах дали той ще ме потърси, а накрая го потърсих аз. Та,  затова сега качвам нов хорар от днес, пак със същия въпрос “Той ще ме потърси ли отново някога?” (Ако размисли един вид). Тъй като уж вчера прекратихме всичко окончателно. Не знам дали постъпих правилно като направих нов хорар, но ви моля за отговор 🙌 Или, ако този не е валиден, поне по стария, ако той пък все още е актуален.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5514 -: Март 17, 2022, 07:54:19 am »
Сходящите аспекти дават положителен отговор на въпроса.Освен това Марс е ъглов в 1ви дом за отсрещната страна,което отново е ДА.

Благодаря!

Ето я и картата (дано да е правилната, домовете са ужас, знам, но така се строят на тези ширини) и въпроса:

Ще имат ли развитие отношениета ни с Х в близко бъдеще, положително развитие :)?
Ти си представена от Луна в лъв.Това ,че асц от картата попада в последен критичен градус на знак рак ,означава,че ще има развитие,или промяна в ситуацията,но според мен няма да е в положителна за теб посока.Ракът е семейно ориентиран знак,копнеж за дом,деца,къща,Луната в лъв не е добре поставена -водна планета в огнен знак-или се свързва с деца,спорт,любов,творчество по някакъв начин.Х е представен от Сатурн в знак водолей.Венера и Марс са в негов 1ви дом-той е ангажиран по някакъв начин с това,което те сигнифицират в картата и въобще.
Луната е сходяща опозиция Сатурн.Отговорът е Не.

Благодаря :)
Значи този път наистина се надявам да не се окажеш права. Но интуицията ми подсказва, че по-скоро ще си. Ще видим до месец, макс два ще се разбере.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5515 -: Март 17, 2022, 03:47:32 pm »
Здравейте, сега се сетих за този хорар и влязох да дам обратна връзка.

Човекът всъщност сам ме потърси на следващият ден (ден след датата на хорара). Уж оправихме отношенията си тогава, за което много се изненадох, след като знаех отговора от този хорар. Тъй като нямаше възможност да се видим през следващите дни, продължихме само с телефонни разговори, но правех е планове да се виждаме през уикенда. Когато най-после успяхме да се видим, мен ме подразни нещо и стана пак караница.... И всъщност тогава се разделихме окончателно.

Вижда ли се от хорара нещо подобно?
Защото наистина бях озадачена. Както и Сафо каза, дори не е имал сериозни намерения спрямо мен, но пак сам ме потърси и поиска да оправим отношенията, да правим общи планове и т.н. до момента в който не го "притиснах" за намеренията му - именно дали е сериозен към мен или не. Тогава чак всичко стана ясно :)

Здравейте отново. Надявам се да приключа драмите си и да не ви занимавам със себе си вече, с този въпрос: "приключихме ли окончателно с Х?"

Според мен "Да", заради последния аспект на Луната - тригон с Плутон.... Но, понеже Луната е мой сигнификатор, не знам дали съм права. Или се разглежда по друг начин такъв хорар, в който Луната е сигн на питащия.
Благодаря предварително!

Едит: всъщност сега видях, че последният аспект на Луната ще бъде квадратът с Меркурий.... Което още повече ме обърква.
Да, връзката е приключила окончателно!

Благодаря, Akruks.
Връзката приключи по негова инициатива, аз само ср съгласих или по-скоро нищо не направих. От хорара вижда ли се и може ли да се каже неговите причини? Не получих кой знае колко ясно обяснение и не искам да се унижава да го питам.

Побутвам въпросчето ми.
Друга жена ли има? Или просто се е разочаровал от мен? Или никога не е имал сериозни намерения към мен, както твърдеше? Вижда ли се по хорара?

Не е имал сериозни намерения.

Благодаря, Сафо. По кое се разбира?
Той е представен от Сатурн във водолей ,ти от Луна в телец,в негов 5ти дом.Между вашите сигнификатори има квадрат,разходящ.Сатурн във водолей няма никакво отношение към Луната,тоест дом,семейство и т.н.
« Последна редакция: Март 17, 2022, 05:24:54 pm от Venus »

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5516 -: Март 17, 2022, 05:39:40 pm »
Здравейте отново  :)

При мен имаше бързо развитие, неочаквано, след последния ми хорар. art7ess както беше написал, че аз ще се оттегля….малко стана обратното. Имаше караница, да - заради моите съмнения и несигурност, но връзката прекрати той. Вътрешно ми е, не мога да отрека.

Макар, че не тая големи надежди, все пак една малка част от мен не спира да вярва и реших да попитам отново: “М ще ме потърси ли отново?”. Даже се чудех дали да качвам хорара тук, защото ми е все още прясно и болна тема, но пък умирам да знам. Неизвестността ме убива.

Според мен “НЕ”, няма да ме потърси, заради апликиращата опозиция на Луна (мой У3) и Сатурн (негов У3). Нищо, че Меркурий (моят сигнификатор) ще направи съвпад с Юпитер (неговия сигн).
Между другото, какво означава точно това в случая - че основните ни сигнификатори ще направят съвпад в неговия 5-и дом?

Благодаря отново на всеки, който се включи и по този хорар!

Аз ще се опитам да напиша няколко неща, както ги мисля.
Значи, видях, че си пуснала още един хорар на следващия ден, но според мен се взима предвид този.
Ти си Меркурий, той Юпитер и двата сигнификатора са в Риби... Знака на неговата екзалтация и твоето падение. Той си се чувства супер, обнадежден, весел, ескпанзивен, а ти не си в много добро състояние и позиция. По тази логика ми се струва, че ти го харесваш и цениш, а той е като че ли разочарован от теб, именно заради това, че Меркурий е в падение. Мисля, че само това е достатъчно за отговор. Твой У3 Луна ще направи опозиция с негов У3 Сатурн.... Мисля, че точно това показва, че ти си го потърсила първа.... Но опозицията говори според мен, че разговора е бил нелек, ти си общувала емоционално и с известна доза гордост и его, а той по сатурниански се е опитвал да се нарани, смачка...може би е бил малко жесток? В крайна сметка не мисля, че ще има повече комуникация от това.

Колкото до следващия хорар, който си направила на следващия ден, тук може би някой който разбира повече може да каже дали има смисъл от него. Т.е. дали ще те потърси сега пък той, след този ваш последен разговор.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5517 -: Март 17, 2022, 05:57:34 pm »
Какво е това мазало, нищо не разбрах.. 😅

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5518 -: Март 17, 2022, 08:28:02 pm »
Какво е това мазало, нищо не разбрах.. 😅

На коментара с моята обратна връзка ли?  :D

Ами, опитах се да сложа моя въпрос с картата и всички отговори, които получих на нея. И написах актуално състояние в момента  ;D

Как мога да улесня ситуацията?

Едит: оригиналния ми въпрос с картата са на 367 страница, заедно с отговора на Акрукс и твой отговор. На 368 стр е последният ти отговор по тази карта. Ако това помага  ;D
« Последна редакция: Март 17, 2022, 08:30:14 pm от Venus »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5519 -: Март 18, 2022, 08:04:53 pm »
Ще си допаднем ли с В?
Не мога да повярвам, но след почти две години близане на рани си харесах един . След всичките драми, корони, кризи просто му дойде реда и на това упражнение- среща с мъж :D
Честно казано, така добре се чувствам сама, че се замислям искам ли пак да се вкарвам във филми. На този реших да му дам шанс- визуално и възраст ме устройват.
Ще дам обратна връзка след като се видим .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...