Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757893 пъти)

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5550 -: Април 14, 2022, 05:53:56 pm »
Може ли помощ по този хорар? Едва, когато го направих и започнах да го гледам, осъзнах, че нямам идея как да разтълкувам картата по така зададен въпрос. А той е: Л. има ли сериозни намерения към мен?
Да, сериозен е по отношение на това, което казва и при срещите, но може би не е трябвало да си гърми патроните набързо, а ти да се чувстваш пришпорена. Представена си от екзалтирано Слънце, а той от Сатурн на трон в собствен знак, в разходящ секстил – един от най-хубавите аспекти, който показва установената вече връзка, приятелство.
Луната в негов 8-ми дом на желанията и стремежите в земен знак предстои да извърши тригон с модерния У1 за него Уран, като преди това е извършила тригон с Меркурий У5, У8 в негов 3д., което показва сериозните му чувства и желания по въпроса, а последният аспект на Луната е хармоничен – тригон с Плутон У10 за него – ще постигне главната си цел накрая.
Сатурн в негов 1д. го описва като улегнал и сериозен човек, може да е по-възрастен или да е по-зрял, независимо от възрастта.

Благодаря за мнението и прочита Акрукс.

Се*с ли е главната цел? ;D Ако да - ще продължи ли да ме иска за приятелка и връзка след като си постигне целта? Защото е факт, че все още не е постигнал точна тази цел.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5551 -: Април 14, 2022, 06:07:31 pm »
Благодаря за мнението и прочита Акрукс.

Се*с ли е главната цел? ;D Ако да - ще продължи ли да ме иска за приятелка и връзка след като си постигне целта? Защото е факт, че все още не е постигнал точна тази цел.
  :) по 8д. не са само секс и смърт, а желанията, стремежите, нали девиз на скорпиона е "Аз желая"
по 8д са парите, притежанията на партньора, неговите морални ценности, физиката му - може да си го привлякла с морала си, но това не означава, че трябва да консумирате връзката чак след брака; ако и ти го харесваш, защо пък да не си изгладите отношенията, като понамачкате чаршафа  ;D

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5552 -: Април 14, 2022, 06:17:52 pm »
Мачкането на чаршафите е решено вече  ;D въпрос на време е,  само да се видим. Касае ме след това ще продължим ли с него-за връзка питам. Или ще си остане само мачкането на чаршафите - един или няколко пъти....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5553 -: Април 14, 2022, 06:27:13 pm »
Мачкането на чаршафите е решено вече  ;D въпрос на време е,  само да се видим. Касае ме след това ще продължим ли с него-за връзка питам. Или ще си остане само мачкането на чаршафите - един или няколко пъти....
Добре де, кое от отговора ми по въпроса не разбра, че натискаш за още? По тази карта няма индикации за разрив и разтуряне на връзката, питаш дали е сериозен - ДА„ сериозен е!

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5554 -: Април 14, 2022, 06:38:53 pm »
Оххх, извинявай. Леко съм пренавита от темата и явно не съм много в час и затова загрявам по-бавно.  ;D

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5555 -: Април 15, 2022, 12:25:32 pm »
Момичета, привет.
Ще ми помогнете ли за един хорар? Въпросът ми е дали ще подновим отношения с Х. Прочетох онези файлове, които бяхте качили и какво разбрах - Аз като питащ съм представена от Луната, която е в 4 дом. Въпросът ми е по 7 дом, който е Козирог. Неговият управител Сатурн е в 9 дом. Виждам разни опозиции, ама не мога да си отговоря на въпроса. А дали съм разбрала нещо изобщо ...
Има разни индикации, че комуникацията ни е по-добре, ама какво ще се случва.. Този човек ми е като някакъв урок, отношенията с него, важни сме си по някакъв начин, ама ту са ни добри отношенията, ту никакви ги няма... Много ми се иска да възстановим отношения и по-лесно да си комуникираме, защото смятам, че и за двамата така ще е по-добре, ама ...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5556 -: Април 16, 2022, 10:56:54 am »
Момичета, финито ли са отношенията с мъжа ми? Луна и Сатурн са в сходящ тригон и това ме навежда към "не", но кризата е голяма. Нямам доверие.
Не знам как като гледах картите на пълнолунието пропуснах конфликта. На мен Плутон от карето ми е в 7ми дом, а на него пэлнолунието му е по оста 1-7, с Плутон в 11...
« Последна редакция: Април 16, 2022, 12:01:16 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5557 -: Април 16, 2022, 11:15:45 am »
Лисана, тригон в хорар се тълкува като отговор Да. Но не разбрах въпроса ти.
Последният аспект на Луната разгледай. Опозиция Слънце и квадрат Плутон. Петодомни теми.
« Последна редакция: Април 16, 2022, 11:17:29 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5558 -: Април 16, 2022, 11:51:11 am »
Лисана, тригон в хорар се тълкува като отговор Да. Но не разбрах въпроса ти.
Последният аспект на Луната разгледай. Опозиция Слънце и квадрат Плутон. Петодомни теми.

Ами въпросът беше приключили ли са :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5559 -: Април 16, 2022, 12:02:51 pm »
Лисана, не. Луната е в знак, където Сатурн има достойнства.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5560 -: Април 16, 2022, 02:33:22 pm »
Романтика, мисля , че има взаимна симпатия между вас , според карата момчето е влюбено, ама дали във теб?!?
Вероятно въпросът ти е провокиран от скорошна среща, разговор или писане- Луна в 3 дом.
И все пак не мисля , че може да има връзка на този етап.

Симпатиите ви са взаимни, налице е приятелско отношение между вас, може да разпалиш огънче в сърцето му, но на този етап няма изгледи да имате интимна връзка.

Няма връзка между вашите сигнификатори,не се виждат.Венера е спряла.Луната е с последен аспект Юпитер,на ниво общуване ,разговори,срещи само.

Романтика, цени твоите умения, уважава те, по-скоро като личност,не като жена.
Виж къде е Луната, в 3-ти дом, в Близнаци, нито Венера, нито Марс, са в знаци или домове, свързани с "харесване". Въпросът е зададен, когато вече е в сила пълнолунието, ще разбереш какво те е провокирало, да го зададеш, както и истината. Няма да те заболи или нарани. Луна- Юпитер.

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Изминаха 5 месеца, откакто зададох въпроса. Оттогава сме общували няколко пъти. Чувствам го изключително близък и го сънувах няколко пъти. Опитвам се да съм по-дистанцирана, но ми е доста трудно... Всички познахте!

Реших да направя един нов хорар, отново по пълнолуние. Просто така го почувствах и без това ми е по оста АС/DC, че с моята заблудена Венера в 12 дом, само си пълня главата с неосъществими неща.

"Х. харесва ли ме? Има ли шанс за някакво развитие?"

Благодаря отново!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5561 -: Април 16, 2022, 08:18:51 pm »
Романтика, Юпитер няма достойнства в Телец, твоят сигнификатор е в този знак,  но диспозиторът на Меркурий е силен и тук, Юпитер има достойнства. Има някакво намигване от страна на Х. към теб, но  е чрез манипулация, той управлява, каквито и да са отношенията ви. Луната е в романтичен знак и дом, със силен диспозитор, което дава надежди за някаква романтика, но е в аспект със Сатурн, дистанция има, последен аспект със Слънце опозиция. Според, мен няма шанс за романтика.АСЦ е в последните градуси, пак не позволява развитие. Час на Марс, не  е в синхронс АСЦ Близнаци, Марс е в знак, където Меркурий е в заточение и Меркурий в знак, където Марс не се чувства добре.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5562 -: Април 17, 2022, 07:49:35 pm »
Сафо, Рени, благодаря! Аз смятах, че щом между знака на диспозитора и съответния дом, в случая 7ми има положителен аспект, това говори за хармония и благоприятна развръзка по темата. От там идва заблудата ми.
А значи ли това, че Луна, т.е. аз, в знак, в който Сатурн екзалтира, че от цялата ситуация той ще излезе облагодетелстван и ще е на неговата? Може ли така да се разтълкува?  Господина пише по цял ден, защото се покрих при нашите и съм му забранила да идва. Ту се обяснява колко му е мъчно, като не приема веднага "извиненията" започва пак да спори. Това раздвоение не е много козирошко, но пък мъжете са си ей такива явно.
« Последна редакция: Април 17, 2022, 08:04:39 pm от Лисана »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5563 -: Април 17, 2022, 07:57:48 pm »
Лисана, неговият сигнификатор е по-добре поставен от твоя. Луната, въпросът, е под негово управление, той определя правилата, ако мога така да се изразя.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5564 -: Април 17, 2022, 08:02:29 pm »
"Ах! Защо ли си го купих" както се казваше в една реклама много отдавна... и аз в 5ти дом въпреки гнева-влюбена и загубена...