Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758837 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5565 -: Април 17, 2022, 08:12:34 pm »
Хубаво е човек, да бъде влюбен. Щом въпросът е на пълнолуние, редно е да  вземеш някакво решение. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5566 -: Април 17, 2022, 08:14:47 pm »
Знам, не ми е приятно, че стана сега, но явно му е дошло времето. Ще ми се той да даде сериозен знак за промяна и бъдеща сигурност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5567 -: Април 21, 2022, 07:41:37 pm »
Ще си допаднем ли с В?
Не мога да повярвам, но след почти две години близане на рани си харесах един . След всичките драми, корони, кризи просто му дойде реда и на това упражнение- среща с мъж :D
Честно казано, така добре се чувствам сама, че се замислям искам ли пак да се вкарвам във филми. На този реших да му дам шанс- визуално и възраст ме устройват.
Ще дам обратна връзка след като се видим .
Среща с господина няма да има, защото избързах и пуснах хорара след няколко дни писане с него.
След като го чух-неприятен глас, разбрах какво работи, с какво ниско самочувствие и остарели схващания е, че и с професия като на бившия с дълги отсъствия, съвсем се разочаровах. На всичкото отгоре- Дева с Луна в Телец в съвпад с Марс- това беше последният пирон.
Та лъгах, отлагах, но съм убедена, че няма да му дам шанс- просто изгубих всякакъв интерес към толкова скучен човек.
« Последна редакция: Април 21, 2022, 07:44:03 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Любовни хорари
« Отговор #5568 -: Април 25, 2022, 12:13:47 pm »
Здравейте, моя позната зададе следния хорарен въпрос:
''Кога ще срещна човек, с който да живея?''
Много ще съм благодарна някой да отговори, за да я зарадвам, тя много е отчаяна.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5569 -: Април 25, 2022, 07:24:17 pm »
Здравейте,

Може ли помощ по този хорар? Едва, когато го направих и започнах да го гледам, осъзнах, че нямам идея как да разтълкувам картата по така зададен въпрос. А той е: Л. има ли сериозни намерения към мен?

Предистория: всичко започна с онлайн запознанство. Няколко срещи наживо, големи драми, караници, прекъсване на контакт няколко пъти, после пак продължавахме. Човека много ми се обяснява, особено напоследък, големи планове прави уж с мен, уж за бъдещето и т.н., но аз не го чувствам така, постоянно се съмнявам в него и мисля, че ме будалка. Дано съм построила карта със смислен въпрос.

Моля ви за вашите коментари. Макар, че отсега още като го гледам неговия У1....Сатурн ....в негов 1-ви дом.....май вече ми е ясно, че няма никакви сериозни намерения към мен, но все пак съм лаик и не знам какво разбирам и какво не.

Edit: да си допълня....самия факт, че Слънцето (мой У1) е в знак на падение на Сатурн (той), а пък Сатурн (неговия У1) е в знак на заточение на Слънцето(аз)...това дали не е достатъчно само по себе си за заключение, че няма серизони намерения към мен. И даже, че не ме харесва особено?

Здравейте, отново

Искам да дам обратна връзка по хорара по-горе: след последната ни среща, нещата рязко се промениха - аз твърдях, че той се е променил, той твърдеше, че аз съм се променила....както и да е. Последва разрив и няколко дена мълчание. Той ме потърси по празниците, само за да ми честити. Та, това е развитието. Дори не знам какво точно стана.

Позволих си да направя нов хорар с въпрос "Л. ще направи ли опит да оправи отношенията между нас?" (т.е. ще ме потърси ли, ще поиска ли да се сдобрим и съберем, или пък ще ме потърси само за да се изясним?)

Не знам отново как да го тълкувам, заради късния Асцендент. Има ли изобщо смисъл да се гледа хорара или директно е знак да обръщам страницата? В дупка съм.  :'(

Иначе като гледам Луната, предстоящите аспекти, вкл и между У1 и У7....жалко за картата с този Асц.  :'(

Знам, че уж това означава, че знам отговора - но не го знам. Първо мислех, че ще ме потърси, после започнах да мисля, че няма да ме потърси и се изгубих някъде по пътя. Ако може да се каже нещо по хорара, какво би било то?

Предварително благодаря!
« Последна редакция: Април 25, 2022, 07:26:49 pm от Novak »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5570 -: Април 26, 2022, 07:49:57 pm »
Здравейте, моя позната зададе следния хорарен въпрос:
''Кога ще срещна човек, с който да живея?''
Много ще съм благодарна някой да отговори, за да я зарадвам, тя много е отчаяна.
Засега твоята позната си остава сама, няма скоро да заживее с някого. Но винаги можеш да я излъжеш в обратното.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Любовни хорари
« Отговор #5571 -: Април 26, 2022, 10:00:19 pm »
Люба благодаря!

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5572 -: Април 29, 2022, 10:56:31 pm »
Здравейте, може ли някой поне да каже дали заради късния АСЦ хорара наистина не може или няма смисъл да се разглежда?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5573 -: Април 30, 2022, 05:55:03 pm »

Позволих си да направя нов хорар с въпрос "Л. ще направи ли опит да оправи отношенията между нас?" (т.е. ще ме потърси ли, ще поиска ли да се сдобрим и съберем, или пък ще ме потърси само за да се изясним?)

Не знам отново как да го тълкувам, заради късния Асцендент. Има ли изобщо смисъл да се гледа хорара или директно е знак да обръщам страницата? В дупка съм.  :'(

Иначе като гледам Луната, предстоящите аспекти, вкл и между У1 и У7....жалко за картата с този Асц.  :'(

Знам, че уж това означава, че знам отговора - но не го знам. Първо мислех, че ще ме потърси, после започнах да мисля, че няма да ме потърси и се изгубих някъде по пътя. Ако може да се каже нещо по хорара, какво би било то?

Въпросът на 25 ли е зададен, че има транзити за 28 април? И кой ти каза, че АС в последните градуси означава, че знаеш отговора? Ми то е смешно, ако знаеше щеше ли да питаш? Късният АС може да показва, че настоящата ситуация е временна, че предстоят скоро промени.
Луната обаче е в начални градуси, което показва, че за въпросът е нужно повече време, за да се разгърне докрай.
Л. е представен от Нептун и Юпитер в негов 12д., в сходящ съвпад с Венера У3, У8 за него – може би скрито флиртува с друга? Ще имате комуникация, но вероятно ти ще го потърсиш.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #5574 -: Април 30, 2022, 07:26:22 pm »
Здравейте, въпросът ми е Х влюбен ли е в мен?  :-*

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5575 -: Април 30, 2022, 07:33:50 pm »

Позволих си да направя нов хорар с въпрос "Л. ще направи ли опит да оправи отношенията между нас?" (т.е. ще ме потърси ли, ще поиска ли да се сдобрим и съберем, или пък ще ме потърси само за да се изясним?)

Не знам отново как да го тълкувам, заради късния Асцендент. Има ли изобщо смисъл да се гледа хорара или директно е знак да обръщам страницата? В дупка съм.  :'(

Иначе като гледам Луната, предстоящите аспекти, вкл и между У1 и У7....жалко за картата с този Асц.  :'(

Знам, че уж това означава, че знам отговора - но не го знам. Първо мислех, че ще ме потърси, после започнах да мисля, че няма да ме потърси и се изгубих някъде по пътя. Ако може да се каже нещо по хорара, какво би било то?

Въпросът на 25 ли е зададен, че има транзити за 28 април? И кой ти каза, че АС в последните градуси означава, че знаеш отговора? Ми то е смешно, ако знаеше щеше ли да питаш? Късният АС може да показва, че настоящата ситуация е временна, че предстоят скоро промени.
Луната обаче е в начални градуси, което показва, че за въпросът е нужно повече време, за да се разгърне докрай.
Л. е представен от Нептун и Юпитер в негов 12д., в сходящ съвпад с Венера У3, У8 за него – може би скрито флиртува с друга? Ще имате комуникация, но вероятно ти ще го потърсиш.

Да, въпросът е зададен на 25-ти.Транзитите ги бях пуснала, за да преценя по-лесно с коя планета е последния аспект на Луната. Има раздвижване като цяло....той ме беше търсил (т.е. имах пропуснато обаждане), но не му върнах обаждане веднага, а чак на следващия ден и той също не вдигна. Т.е. 2 пропуснати разговора или  други думи едно голямо нищо. Сега отново няма комуникация. Не знам дали се очертава повече "развитие" от това.

Иначе за късен АСЦ, така четох, че означавало. Затова и пуснах все пак тук картата, защото не бях сигурна. Но, повече от това мое търсене, това обаждане - няма да го потърся, отсега си знам. Освен, ако той получи факс.....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5576 -: Април 30, 2022, 09:12:39 pm »
mona lisa, Не.
Меркурий и Юпитер са в знаци, които са на трон, като за всеки от тях, това е знакът на неговото заточение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5577 -: Май 10, 2022, 02:27:45 pm »
Привет,

Какво показва този хорар, според вас? Въпросът е “Т. Иска ли да има/продължи отношения с мен?” Спорадично виждане наживо, предимно онлайн общуване, а в момента нямам идея дори какви сме. Не комуникираме по никакъв начин в момента от вчера.
Аз съм пристрастна. Ако трябва да бъда честна, виждам тлъст отговор “НЕ”, заради сходящият квадрат между У1 и У7, също У7 в негов 7дом. Също Луната в разходящ квадрат с негови У5 и У8.
Това, което ме озадачава е сходящите тригони на Луната с У1 и последен аспект тригон с Плутон. Нямам идея какво ще означава това и в крайна сметка как да тълкувам хорара.

Ще бъда признателна, ако някой изкаже мнение   :) :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5578 -: Май 10, 2022, 09:58:12 pm »
Последен аспект на Луната е опозиция с Юпитер.Луната показва твоето душевно състояние,в 1ви дом -променливи настроения,несигурност(дева),дребнавост,педантичност,или обратното-разхвърляност,мрънкане,досаждане и т.н.Луната е твой ко/сигнификатор.Вероятно,човекът за когото питаш има друг партньор.
Отговорът ми е НЕ.Сатурн във водолей е в знак на заточение на Слънцето.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5579 -: Май 10, 2022, 10:31:41 pm »
Благодаря, Сафо.

По кое в хорара се вижда, че е възможно да има друг партньор?
Честно казано подозирах, че флиртува и се занимава с други, но не мислех, че вече е влязъл в отношения с друга.

Сафо, още нещо да питам, как се проверя точно кой е последния аспект на Луната? Явно аз го правя по грешен начин, защото гледам транзити и видях, че Юпитер вече е влязал в Овен, когато Луната е едва на 26 гр в Дева. Затова помислих, че последния аспект е с Плутон. Аз ли проверявам по грешен начин? Или трябва да “транзитирам” единствено Луната, без останалите планети  ::)
« Последна редакция: Май 10, 2022, 10:38:32 pm от QueenOfHearts »