Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 747701 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5640 -: Октомври 19, 2022, 06:49:20 pm »
Здравейте момичета, отдавна не съм ви тормозила с мои хорари 😃
И тъй сега, надробихме ги едни такива ... и какво ще правим с този момък, ще има ли развитие ? Назован е по име.
И този късен асцедент, ех да му се не види. ...
« Последна редакция: Октомври 19, 2022, 07:17:44 pm от elfidka »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Любовни хорари
« Отговор #5641 -: Октомври 20, 2022, 02:25:41 pm »
Привет , elfidka .Изглежда ми женен или сериозно обвързан господин Х,като че ли сте консумирали вече плода-Поопънали сте се,но ще си останат тайни отношенията.Ако е вярно ,това,че има жена,мисля ,че ще си остане с нея,а при вас ще финишира топлообмена.Колеги ли сте?

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5642 -: Октомври 20, 2022, 08:34:13 pm »
Привет , elfidka .Изглежда ми женен или сериозно обвързан господин Х,като че ли сте консумирали вече плода-Поопънали сте се,но ще си останат тайни отношенията.Ако е вярно ,това,че има жена,мисля ,че ще си остане с нея,а при вас ще финишира топлообмена.Колеги ли сте?
Не мила, не сме колеги и не сме се крили от никой. Човека е свободен като птичка.
Не зная как да тълкувам късния АЦ, иначе виждам у1 в тригон с у7 и у7 в съвпад с моя у5, което би трябвало да е добре.
Де да знам.. ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Любовни хорари
« Отговор #5643 -: Октомври 20, 2022, 10:22:51 pm »
Елфидке,радвам се ,че не е обвързан,явно сложих грешният цвят очила. ;) Сатурн у4 и у5 в 5 дом,в аспект с Луна и и у7 ме накараха да мисля ,че е обвързан,защото явно е по сериозните и трайни връзки и съпругата би следвало да е негова любима.А Венера разположена в негов 12 ,заедно със Слънцето диспозитор на Луната ме подведоха за тайна връзка.Ако успеете да премините през опозицията Луна /Сатурн, ви чака далеч по-светло бъдеще с оглед предстоящият тригон на вашите у1 Марс и Венера и последен аспект, тригон на твой у1 с диспозитора на Луната-Слънце.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5644 -: Октомври 20, 2022, 11:39:34 pm »
Елфидке,радвам се ,че не е обвързан,явно сложих грешният цвят очила. ;) Сатурн у4 и у5 в 5 дом,в аспект с Луна и и у7 ме накараха да мисля ,че е обвързан,защото явно е по сериозните и трайни връзки и съпругата би следвало да е негова любима.А Венера разположена в негов 12 ,заедно със Слънцето диспозитор на Луната ме подведоха за тайна връзка.Ако успеете да премините през опозицията Луна /Сатурн, ви чака далеч по-светло бъдеще с оглед предстоящият тригон на вашите у1 Марс и Венера и последен аспект, тригон на твой у1 с диспозитора на Луната-Слънце.
Благодаря ти, ще видим какво ще излезне от това.
 :-*

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Любовни хорари
« Отговор #5645 -: Октомври 21, 2022, 03:19:41 am »
Елфидка, объркваш ме. В едни постове си самотна майка, във втората половина от живота й, на госпожица, тип хрисима, в други, повечето, пускаш хорари за разни юнаци в стил влюбена ученичка. Не че двете неща са несъвместими, а и тук повсеместно звездите ни го говорят, но все пак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Любовни хорари
« Отговор #5646 -: Октомври 21, 2022, 06:08:51 am »
Здравейте момичета, отдавна не съм ви тормозила с мои хорари 😃
И тъй сега, надробихме ги едни такива ... и какво ще правим с този момък, ще има ли развитие ? Назован е по име.
И този късен асцедент, ех да му се не види. ...
Развитие ще има.Нали такъв е въпросът.Предвид многото предстоящи аспекти на Луната,която е в твой 5ти дом.Ти си представена от Марс,който скоро ще спре,ще има изненади.Момакът е представен от Венера,невидима,скрита ,в негов 12 дом,където са Слънцето и Меркурий.Мъжете искат секс по принцип и колкото повече,толкова повече.В някакъв момент ,връзката ще претърпи обрат-сменяте местата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5647 -: Октомври 21, 2022, 10:13:07 am »
Няма тригон между у1 и у7, няма и приемане. Х., Венера не приема Марс насериозно, но и Х. в момента не е способен на нещо сериозно. Преди Луната да направи тригоните си с Марс и Венера, има опозиция със Сатурн у5 на Х., тук няма романтика или ако е имало такава предстои да приключи. Няма романтично развитие на така разпалилата се страст,  както го потвърждава и късния градус на АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5648 -: Октомври 21, 2022, 04:55:02 pm »
Елфидка, объркваш ме. В едни постове си самотна майка, във втората половина от живота й, на госпожица, тип хрисима, в други, повечето, пускаш хорари за разни юнаци в стил влюбена ученичка. Не че двете неща са несъвместими, а и тук повсеместно звездите ни го говорят, но все пак.
Ха ха, разсмя ме
Виж сега, аз съм  у критическага,така че,всичко е възможно.
 8) 8)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5649 -: Октомври 21, 2022, 04:58:25 pm »
Здравейте момичета, отдавна не съм ви тормозила с мои хорари 😃
И тъй сега, надробихме ги едни такива ... и какво ще правим с този момък, ще има ли развитие ? Назован е по име.
И този късен асцедент, ех да му се не види. ...
Развитие ще има.Нали такъв е въпросът.Предвид многото предстоящи аспекти на Луната,която е в твой 5ти дом.Ти си представена от Марс,който скоро ще спре,ще има изненади.Момакът е представен от Венера,невидима,скрита ,в негов 12 дом,където са Слънцето и Меркурий.Мъжете искат секс по принцип и колкото повече,толкова повече.В някакъв момент ,връзката ще претърпи обрат-сменяте местата.
Звучи чудесно, ще дам обратна връзка
Благодаря ти
❤❤❤

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5650 -: Октомври 21, 2022, 05:18:12 pm »
Няма тригон между у1 и у7, няма и приемане. Х., Венера не приема Марс насериозно, но и Х. в момента не е способен на нещо сериозно. Преди Луната да направи тригоните си с Марс и Венера, има опозиция със Сатурн у5 на Х., тук няма романтика или ако е имало такава предстои да приключи. Няма романтично развитие на така разпалилата се страст,  както го потвърждава и късния градус на АСЦ.
Ах, този късен градус
 :-\ :-\

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Любовни хорари
« Отговор #5651 -: Октомври 22, 2022, 01:56:37 am »
Нищо, първите нишани са те объркали. Той не те вижда. Ти търсиш любовта му. Той е другаде.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5652 -: Октомври 22, 2022, 09:38:41 am »
Sonny, Луната прави един единствен аспект и той е квадрат с Марс, у 7. Предстои "триене", страст, изпеляване, но за бързо. Луната върви към лъчите на Слънцето. Ако броим куинконкс Луна- Сатурн, може да се задържи интереса, но намеренията вече няма да са същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #5653 -: Ноември 01, 2022, 07:39:17 pm »
Добър вечер  :) ,бихте ли ми помогнали с разчитането на този хорар? Има един мъж, който ме закача, прави ми някакви намеци,но засега нищо друго. Питам дали ще имаме интимни отношения. Да кажа, че нямаме сериозен интерес и двамата, само физически.
у1 Луната е в негов 7д , явно има интерес към мен. У7 Сатурн в мой 8д, желая го. Повечето мнения са,че само за сексуални отношения се гледа 5д,затова гледах неговия управител Марс . Той е в 12д -да,ако има нещо ще е скрито  :) Марс е в тригон към Сатурн, което е добре . Между двата ни сигнификатора няма аспект ,но предстои луната да направи съвпад с неговия Сатурн. Също тригон С Марс като последен аспект . Обърква ме,че към момента няма аспект между нашите управители,но предстоят хубави такива на Луната . Крайният отговор ДА ли е?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 375
Re: Любовни хорари
« Отговор #5654 -: Ноември 01, 2022, 10:35:15 pm »
Weswes, това скрит колегиално-офисен романс ли е? Според мен отговорът е "да".