Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735432 пъти)

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #5775 -: Април 23, 2023, 12:56:56 pm »
Здравейте приключвам сериозна връзка,но човекът отсреща е доста мъгляв в обясненията си защо се разделя с мен.Направих си един хорар с идеята дали нещата могат да се оправят.Възможно ли е да се оправят нещата.Така като гледам ситуацията май не е много благоприятна.Дали някой може да ми помогне да разбера какво точно се случва  ???

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Любовни хорари
« Отговор #5776 -: Април 23, 2023, 02:10:18 pm »
Според мен може, да, но ти ще го инициираш. Помисли искаш ли, дали трябва ти да си активната страна спрямо някой, който не знае какво иска. И дали в мъглявите обясненя няма скрита някоя дама.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #5777 -: Април 23, 2023, 05:38:41 pm »
Не е конкретна жена,просто това ми беше казал че си се представя с друг тип жена,но конкретна няма.Идеята ми е че наистина не се знае какво иска,но е категоричен че иска да се разделим,не мога да преценя по хорара дали ще си промени решението

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5778 -: Април 23, 2023, 06:19:41 pm »
Здравейте приключвам сериозна връзка,но човекът отсреща е доста мъгляв в обясненията си защо се разделя с мен.Направих си един хорар с идеята дали нещата могат да се оправят.Възможно ли е да се оправят нещата.
да, възможно е да възстановите връзката

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Любовни хорари
« Отговор #5779 -: Април 26, 2023, 06:10:22 pm »
Това ли е краят?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5780 -: Април 26, 2023, 09:08:35 pm »
Това ли е краят?
Не.Луната е квадрат с Юпитер.Меркурий е ретрограден.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5781 -: Април 27, 2023, 11:09:44 am »
maimunka365, Луната ви свързва. Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5782 -: Април 27, 2023, 12:18:44 pm »
Това ли е краят?
Не, връзката ви не е прекъсната и любовта не е свършила, но липсва комуникация, дори да не е от приказливите, намерете начин да общувате повече, да се "чувате" 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Любовни хорари
« Отговор #5783 -: Април 27, 2023, 04:22:05 pm »
Благодаря ви, Сафо, Рени и Акрукс!

Ако той не направи крачка аз няма как.  :( При последния ни разговор каза, че не иска да го търся.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5784 -: Април 30, 2023, 07:56:16 pm »
Здравейте, напоследък се интересувам от един мъж. Въпроса ми е, имам ли шанс да се получи нещо между нас ? 
 :-* :-* :-*

Simcoe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #5785 -: Май 01, 2023, 03:55:36 pm »
Здравейте. Вчера се разделихме. Това ли е краят?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5786 -: Май 02, 2023, 02:13:22 pm »
Здравейте, напоследък се интересувам от един мъж. Въпроса ми е, имам ли шанс да се получи нещо между нас ? 
 :-* :-* :-*
имате шанс, да. Мъжът е винаги готов, стига да му покажете,че го желаете. Представен е от Марс в рак.
Луната има сходящи аспекти, ще има развитие по въпроса ви.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5787 -: Май 02, 2023, 02:22:25 pm »
Здравейте. Вчера се разделихме. Това ли е краят?
ами не, ще продължите да се чувате и срещате, а и при ретро Мерк няма как да се постави край, ще има връщане назад от твоя страна, той те харесва и има чувства към теб

Simcoe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #5788 -: Май 02, 2023, 03:05:17 pm »
Здравейте. Вчера се разделихме. Това ли е краят?
ами не, ще продължите да се чувате и срещате, а и при ретро Мерк няма как да се постави край, ще има връщане назад от твоя страна, той те харесва и има чувства към теб

Аз съм М, аз не мисля да правя крачка, защото това е нейно решение, а не съм убеден, че тя ще направи крачка за това също. Но чувства има, по-скоро това беше уж разумно и рационално взето решение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5789 -: Май 02, 2023, 03:23:56 pm »
Здравейте. Вчера се разделихме. Това ли е краят?
ами не, ще продължите да се чувате и срещате, а и при ретро Мерк няма как да се постави край, ще има връщане назад от твоя страна, той те харесва и има чувства към теб

Аз съм М, аз не мисля да правя крачка, защото това е нейно решение, а не съм убеден, че тя ще направи крачка за това също. Но чувства има, по-скоро това беше уж разумно и рационално взето решение.
ама аз не съм писала, че ще правиш крачки, а че ще има връщане назад за човека, който задава въпроса
и понеже не си уточнил за нея или за него питаш, предположих, че жена пита за мъж
още малко ще искаш да ти се извиняваме, че ти отговаряме на въпросите, за които липсва пълна информация, при това го правим на добра воля