Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735991 пъти)

Simcoe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #5790 -: Май 02, 2023, 03:29:14 pm »
Здравейте. Вчера се разделихме. Това ли е краят?
ами не, ще продължите да се чувате и срещате, а и при ретро Мерк няма как да се постави край, ще има връщане назад от твоя страна, той те харесва и има чувства към теб

Аз съм М, аз не мисля да правя крачка, защото това е нейно решение, а не съм убеден, че тя ще направи крачка за това също. Но чувства има, по-скоро това беше уж разумно и рационално взето решение.
ама аз не съм писала, че ще правиш крачки, а че ще има връщане назад за човека, който задава въпроса
и понеже не си уточнил за нея или за него питаш, предположих, че жена пита за мъж
още малко ще искаш да ти се извиняваме, че ти отговаряме на въпросите, за които липсва пълна информация, при това го правим на добра воля
Извинявам се искрено, ако е прозвучало така. Не съм Ви разбрал добре и просто го написах като уточнение, ако може да помогне допълнително като информация. Още веднъж, извинения! :)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5791 -: Май 02, 2023, 03:30:00 pm »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце! 

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5792 -: Май 02, 2023, 04:14:46 pm »
Здравейте, напоследък се интересувам от един мъж. Въпроса ми е, имам ли шанс да се получи нещо между нас ? 
 :-* :-* :-*
имате шанс, да. Мъжът е винаги готов, стига да му покажете,че го желаете. Представен е от Марс в рак.
Луната има сходящи аспекти, ще има развитие по въпроса ви.

Наистина ?
О, колко мило... благодаря ти от сърце  :-*

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 370
Re: Любовни хорари
« Отговор #5793 -: Май 02, 2023, 09:52:43 pm »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце!

Не са приключили.
Извън въпроса и в кръга на шегата- пролетта настъпи яко във форума, всички питат за любов 😉

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5794 -: Май 02, 2023, 10:05:10 pm »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце!

Не са приключили.
Извън въпроса и в кръга на шегата- пролетта настъпи яко във форума, всички питат за любов 😉

Много благодаря за отговора!
На мен ми направи впечатление, че тези дни явно има проблеми в любовта…

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5795 -: Май 03, 2023, 10:39:03 am »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце!
не са, ще възстановите връзката

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5796 -: Май 03, 2023, 11:02:52 am »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце!
не са, ще възстановите връзката

Аkruks, благодаря! Много благодаря! 

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5797 -: Май 04, 2023, 10:13:55 pm »
Здравейте, напоследък се интересувам от един мъж. Въпроса ми е, имам ли шанс да се получи нещо между нас ? 
 :-* :-* :-*
имате шанс, да. Мъжът е винаги готов, стига да му покажете,че го желаете. Представен е от Марс в рак.
Луната има сходящи аспекти, ще има развитие по въпроса ви.

Наистина ?
О, колко мило... благодаря ти от сърце  :-*

Давам обратна връзка. Имахме комуникация. Писах му, после се чухме по телефона. Много вяло и студено отношение. Даже се очудих на кратките изречения.
Казах му, че ще пътувам и ще разказвам впечетления, отговори с едно " Ми супер" и това беше. Общо взето, му се ядосах. Взех да се питам, изобщо има ли смисъл да съм настоятелна ?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Любовни хорари
« Отговор #5798 -: Май 12, 2023, 07:26:36 pm »
Това ли е краят?

Сафо, Рени и Аркрукс давам ОВ: Преди седмица няколко дена след ЛЗ се срещнахме случайно и подновихме контакт, но "всяко чудо за три дена" и заминава за цяло лято ще се видим на есен евентуално, ако още има тръпка и от двете страни. Мен този развой повече ми харесва от това да нямаме никаква комуникация, както се случи предходния път. Малко ми е тъжно, но ще ми мине... :)

Благодаря ви отново за отговорите!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5799 -: Май 26, 2023, 10:58:14 am »
Здравейте,
От скоро имам отношения с мъж когото доста харесвам. За съжаление се скарахме и комуникацията ни спря. Бих искала да попитам - Приключиха ли отношенията ми с Б., назован по име?
Благодаря от сърце!
не са, ще възстановите връзката


Здравейте,
Бих искала и аз да дам обратна връзка. След пълно мълчание, вчера се появи и се видяхме.
Akruks и Лисана, благодаря!
Слънчев ден🌞
« Последна редакция: Май 26, 2023, 11:00:00 am от Irena »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Любовни хорари
« Отговор #5800 -: Юни 20, 2023, 07:18:09 pm »
В последната седмица имам няколко служебни пътувания с колега, вдовец е, жена му ми беше приятелка и колежка също.
Чувствам, че ме харесва , прави разни намеци и предложения . Аз си го знам, но …
Само да кажа- емоционално съм много обвързана с жената и нямам намерение за близост с него. В същото време ми е любопитен като човек, за тези няколко часа разговори го опознах и ми допадна. Земен и искрен е, малко авантюрист , непукист, типичен Стрелец. Има връзка в момента с жена в чужбина, но ясно заяви, че е от немай къде, имат общи интереси просто.
Харесва ли ме Х?
« Последна редакция: Юни 20, 2023, 07:20:40 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5801 -: Юни 20, 2023, 07:50:51 pm »
Харесва ли ме Х?
Определено те харесва и си му в сърцето, може да имате и връзка, и да си станете близки – от тебе зависи.
Доколкото помня навремето И. Славков се събра с най-добрата приятелка на починалата му жена, ходели заедно на гробища, скърбели заедно и се събрали да се утешават. А защо АС е ранен, с кое около въпроса не си запозната и какво би могло да се промени, че да го обезсмисли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #5802 -: Юни 20, 2023, 10:40:09 pm »
Корея, със сигурност да. Венера- ти вече е в ретро сянка. Ти не можеш да надскочиш миналото , приятелката ,спомените. Той ще продължи напред ,а ти ще продължиш да се мъчиш и след Време Венера ще се врътне назад.Може да има момент на сближавне и после мигът да отшуми.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Любовни хорари
« Отговор #5803 -: Юни 22, 2023, 07:42:04 am »
Корея,да.Ти ,Венера не се чувстваш добре там,където си-в лъв.Луната е в овен и няма аспекти сх.с други планети.Няма да има връзка според мен.Свързва ви Слънцето в близнаци,споделяте общи интереси,мисли,комуникации и т.н.
Той е представен от Марс в лъв,негов 5ти дом-да,мисли за любов,забавления,море,деца и т.н.
« Последна редакция: Юни 22, 2023, 07:45:12 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5804 -: Юни 22, 2023, 06:33:39 pm »
Корея, аз съм за Не.
Х. е Марс в Лъв. Единственото достойнство на Венера в Лъв е терма, или приема те като приятел, припознава те като лоялен човек. Венера и Марс обаче имат общ диспозитор Слънце, но и то е в знак на Меркурий не е във Венерин знак. Марс и Венера няма да направят съвпад, но Меркурий ще ги свърже. Той е упр. негови 3 и 6 ти дом, твои 12 и 9 , тук няма романтика, има добра комуникация.
Въпросът ми е как ще получим обратна връзка на въпроса ти ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“