Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759328 пъти)

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5805 -: Юни 22, 2023, 08:48:47 pm »
Здравейте въпросът не е много за Любовни хорари но пак е за отношения . Става въпрос за дъщеря и баща .Накратко бащата е твърде строг с детето . Тя тренира спорт по нейно желание , но баща и постоянно иска резултати и натиска виждам че идва в повече . Обяснявала съм му , че така не става и ни предстои сериозен разговор , че това трябва да се промени и не може да продължава така.

Въпросът ми е " Той ще промени ли отношението си към нея ?" 

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5806 -: Юни 22, 2023, 09:44:46 pm »
Луната е в ранен градус, рано е да се каже, предстои нещо да се случи преди това

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5807 -: Юни 23, 2023, 11:30:06 am »
Луната е в ранен градус, рано е да се каже, предстои нещо да се случи преди това
Благодаря terrarossa за коментара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5808 -: Юни 23, 2023, 03:34:37 pm »
Луната е в ранен градус, рано е да се каже, предстои нещо да се случи преди това
Благодаря terrarossa за коментара.
този коментар не знам дали е по твоята карта, защото при теб Луната не е в ранен градус, нито АС
При теб АС е в последен градус на знака, предстои скоро промяна за теб и за човека, за когото питаш, в личен план, във взаимоотношенията с другите. Той сега е представен от Меркурий в своя собствен Близнаци, може би е малко повърхностен, но АС е на прага на знака Рак , ще стане по-семейно ориентиран, по-чувствен. А дъщеря му не я мисли - горделива и властна, истински боец, с право изисква повече от нея.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5809 -: Юни 23, 2023, 06:10:35 pm »
Благодаря за тълкуванията на всички!🌹
Стига да има нещо за казване , ще пиша веднага.
Задала съм въпроса в период, в който бяхме много време заедно през деня, на обучение и усещайки интереса му. Сега съм в отпуск, далече от това и вероятно наистина моментът е отшумял.
Той е с две отраснали самостоятелни и отделно живеещи синове, мисля, че е превъзмогнал загубата на жена си и гледа напред. Компанията на жената в чужбина му е крайно недостатъчна, та си търси направо жена за съжителство.
Като се замисля, много по- ценно ще е да си останем приятели, защото си споделихме наистина много лични неща, които си остават между нас. Аз физически не съм привлечена от него, действам от някакво чувство за съжаление и съчувствие.
И все пак, ако нещо се случи, ще дам обратна връзка. А и да не се случи, пак ще дам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5810 -: Юни 24, 2023, 09:56:37 am »
Луната е в ранен градус, рано е да се каже, предстои нещо да се случи преди това
Благодаря terrarossa за коментара.
този коментар не знам дали е по твоята карта, защото при теб Луната не е в ранен градус, нито АС
При теб АС е в последен градус на знака, предстои скоро промяна за теб и за човека, за когото питаш, в личен план, във взаимоотношенията с другите. Той сега е представен от Меркурий в своя собствен Близнаци, може би е малко повърхностен, но АС е на прага на знака Рак , ще стане по-семейно ориентиран, по-чувствен. А дъщеря му не я мисли - горделива и властна, истински боец, с право изисква повече от нея.
Благодаря за коментара akruks
Аз задавам въпроса ( майката) , за дъщеря ми и мъжът ми .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5811 -: Юни 24, 2023, 03:15:28 pm »
Аз задавам въпроса ( майката) , за дъщеря ми и мъжът ми .
Тези неща се уточняват при самото задаване на въпроса, а не да питате за някакъв човек и дъщеря му, като странично лице, а не като част от семейството...
Луната е Без курс, напразно се притесняваш, нищо ново (лошо) няма да се случи. По картата дъщерята е представена от Венера в Лъв, в негов 2д. (цени я, скъпа му е) и е в разходящ хармоничен аспект с неговия у-л Меркурий
Написаното иначе за вас двамата (като питаща и човека за когото питаш) си остава в сила, тъй като АС-ДС е партньорската ос, независимо дали са брачни или други отношения.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5812 -: Юни 24, 2023, 06:36:59 pm »
Аз задавам въпроса ( майката) , за дъщеря ми и мъжът ми .
Тези неща се уточняват при самото задаване на въпроса, а не да питате за някакъв човек и дъщеря му, като странично лице, а не като част от семейството...
Луната е Без курс, напразно се притесняваш, нищо ново (лошо) няма да се случи. По картата дъщерята е представена от Венера в Лъв, в негов 2д. (цени я, скъпа му е) и е в разходящ хармоничен аспект с неговия у-л Меркурий
Написаното иначе за вас двамата (като питаща и човека за когото питаш) си остава в сила, тъй като АС-ДС е партньорската ос, независимо дали са брачни или други отношения.
Да моя грешка не  се  съобразих с това . Благодаря за коментара.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5813 -: Юли 07, 2023, 09:55:13 am »
В неделя най- накрая се навих да се видя с един 😂
Ще си допаднем ли с Д?
С този човек се разминаваме от две години, ту аз му вързван тенекия, ту той.
Близнаци е, отново столичанин, пътешествията са му хоби.
Поне от година не поддържахме комуникация, не знам как се сетих за него.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5814 -: Юли 07, 2023, 10:43:36 am »
В неделя най- накрая се навих да се видя с един 😂
Ще си допаднем ли с Д?
С този човек се разминаваме от две години, ту аз му вързван тенекия, ту той.
Близнаци е, отново столичанин, пътешествията са му хоби.
Поне от година не поддържахме комуникация, не знам как се сетих за него.
Корея,с тази безкурсна Луна,дали ще има среща въобще?Ти,Юпитер в телец,5ти дом,настроена си на вълна любов,забавления,тържества,но много земно и практично.Той,Меркурий в рак,на негов к2(твой 8ми),харесва те,знак в който Юпитер екзалтира.Няма връзка между вашите сигнификатори.Аз съм за НЕ.На теб няма да ти допадне,ако срещата се състои.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5815 -: Юли 07, 2023, 01:12:52 pm »
Благодаря, Сафо!
Ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5816 -: Юли 07, 2023, 01:49:51 pm »
Корея, ще си допаднете на нивото, в което сте към момента. Меркурий, той,  екзалтира Юпитер, теб, значи в теб е топката, отговорността да не го разочароваш с чара си. Меркурий и Юпитер разменят терма, приятелски настроени един към друг. Но, тук липсва страст, Луната е в разходящ аспект с Венера и Марс упр.на 5 домове, Венера у5 твой, очаква нещо зряло, а Меркурий не се слави с такава позиция, макар че, в периода е точно такъв, зрял. За мен, Да, но не любовно-сексуално.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5817 -: Юли 07, 2023, 04:00:08 pm »
В неделя най- накрая се навих да се видя с един 😂
Ще си допаднем ли с Д?
С този човек се разминаваме от две години, ту аз му вързван тенекия, ту той.
Близнаци е, отново столичанин, пътешествията са му хоби.
Поне от година не поддържахме комуникация, не знам как се сетих за него.
то и по картата е близнаци  :)

ще си изкарате добре, а останалото не го мисли

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5818 -: Юли 10, 2023, 10:14:20 pm »
Сафо, оказа се права.
Човекът е с много ангажименти и не само че не дойде в неделя, ами и следващата уговорка за друг ден отпадна.
Най обичам такива, дето не знаят какво искат.
Та отговорът е НЕ, защото съм категорична, че няма да си губя времето с такива.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5819 -: Юли 11, 2023, 09:37:01 am »
Корея,благодаря за ОВ.
Аз вече се съмнявам в почтенността и лоялността на мъжете въобще.