Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758649 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5865 -: Септември 23, 2023, 08:09:45 pm »
qwe, Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5866 -: Септември 24, 2023, 04:58:54 am »
Не съм сигурна дали приятелката няма интерес към мъжа, за което говори тази Венера. Щом се стига до въпрос, значи питащата не е ок с положението и това вече е достатъчно за поставяне на граници, което ще успее да направи. Също смятам, че мъжът засега е чист.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5867 -: Септември 24, 2023, 09:05:47 am »
Здравейте, обръщам се с един банален проблем ревност . Въпросът ми е :
Имам ли основание за ревност към мъжът ми ?
Накратко мъжът ми има близки/ приятелски взаимоотношения с жената на своя приятел . Аз лично със неговите приятели не поддържам  връзка.
С тези двойни знаци по оста 1/7-и Венера в 6ти,или 12 дом на мъжа ти,мисля,че да.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5868 -: Септември 24, 2023, 02:14:58 pm »
Не съм сигурна дали приятелката няма интерес към мъжа, за което говори тази Венера. Щом се стига до въпрос, значи питащата не е ок с положението и това вече е достатъчно за поставяне на граници, което ще успее да направи. Също смятам, че мъжът засега е чист.
Благодаря много за отговорите на Рени , Сафо и Люба .
Стигнах до въпроса тъй като скоро имаше общо събиране на което , аз не отидох . Но чух разговор между двамата , и по - скоро почувствах , че отсрещната страна( жената) хем се " закача" , и използва доза манипулация . Надявам се мъжът ми да не се поддаде , просто помага когато го помолят , все пак е близък приятел с мъжът и.
Люба аз ли ще успея да поставя граници ?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5869 -: Септември 25, 2023, 09:28:31 am »
Според мен, да

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5870 -: Септември 25, 2023, 10:39:14 am »

qwe, Марс, Венера, които нямат достойнства са източник на ревност, Сатурн също. Ти вече си ревнуваш, защото твоя сигнификатор, Сатурн, ако не броим че е в собствен декан, няма друга есенция, но е ъглов, но освен 1-ви дом, управлява и 12-ти. Виж сега, в кои домове са Марс и Венера, така може по-лесно да си отговориш, от какво или кого ревнуваш мъжа си . Мъжът ти е със Слънце перегрин, но със силен диспозитор, едва ли ще жертва позицията си, заради закачка. Слънце е в терма на Сатурн, ти си се погрижила или се чувстваш отговорна, да няма такива "игри". Между твоя у8, Венера и неговия сигнификатор, Слънце няма аспект. Луната има много разходящи аспекти, и положителни, и негативни, каквото и да се е случило е било с променлив характер. Единственият сходящ аспект е квадрат Слънце.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5871 -: Септември 25, 2023, 05:43:44 pm »
Здравейте, обръщам се с един банален проблем ревност . Въпросът ми е :
Имам ли основание за ревност към мъжът ми ?
Накратко мъжът ми има близки/ приятелски взаимоотношения с жената на своя приятел . Аз лично със неговите приятели не поддържам  връзка.
категорично не, гледах производни домове и жената на приятел на мъжа ти е представена от Сатурн в напрегнат разходящ аспект със Слънцето (мъжа ти)
« Последна редакция: Септември 25, 2023, 05:45:40 pm от akruks »

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5872 -: Септември 26, 2023, 06:47:48 am »
Благодаря на Рени и akruks .

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5873 -: Септември 29, 2023, 06:50:43 pm »
Здравейте отново. Обещавам си, че това е последния въпрос, който задавам по темата, защото усещам, че нещо започвам да психясвам. Според мен картата е много показателна, но наистина отказвам да си я интерпретирам сама, тотално съм загубила обективност в случая.
“Х ще ми пише ли до края на тази седмица?”
Може би е добре да уточня, че след месец мълчание и от двете страни днес импулсивно му писах, за да поздравя, тъй като има празник.
Ще съм ви благодарна ако се включите с коментар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5874 -: Септември 30, 2023, 09:49:10 am »
Uranus, няма много допирни точки между теб и Х., а Луната преди да направи тригон с Венера ще направи опозиция с Марс, нещо или някой ще отклони вниманието му в друга посока. Според мен Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5875 -: Октомври 01, 2023, 10:49:48 am »
Здравейте! Отдавна не съм наминавала тук, даже се наложи с нов профил да се логна. Чудесно е, че продължавате да сте активни! Сетих се за вас, защото 15 дена дълбая в разни размисли и страсти и понеже вече съм сигурно, че колкото и да ги гледам тези карти вече нищо не виждам обективно, ще съм благодарна и оценя изключително вашия поглед.
Въпросът е Ще приключат ли дотук отношенията ни с Х или ще бъдат възобновени до края на този месец септември? Прилагам картата. За уточнение мисля ще е от полза да спомена, че Х е чужденец. Скарахме се на ретро Венера и Мерк и пълнолуние сега на 31.08, трябваше на тази дата да се и срещнем, понеже не сме непрекъснато заедно, но честно казано вече и аз не знам кой как изтрещя, всичко супер се наелектризира от раз. Нито се видяхме, нито общуваме оттогава.
Ако е Да.На кой от двата въпроса?
Но,Луната има сходящи аспекти с Юпитер,Слънце,Уран,Плутон,Нептун-така че,ще има развитие ,едва ли ще е приключване.Марс,тоест-той ,е в твоя знак-харесва те,но не се чувства добре.Има аспект между Марс и Венера.Ще има продължение.

Давам обратна връзка, отношенията ти не се възобновиха. Писах му онзи ден, защото имаше празник, но не ми е отговорил. Възприемах края на септември като показателен, защото не мисля, че след като дотук все още нямаме контакт, то занапред ще има любовно продължение. Все пак не се стърпях и пуснах хорар Дали ще се съберем отново? Прилагам го, но тези карти вече много ме объркват, защото ги разчитам положително, както и Сафо в случая, но на практика и следвайки логиката на събитията знам, че няма повече какво да се случи между нас.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Любовни хорари
« Отговор #5876 -: Октомври 03, 2023, 02:04:02 pm »
Понеже съм си блъскала главата над случаи като в картите на Uranus - Венера е с няколко градуса преди другия сигнификатор,
 Марс и е по-бързото тяло. В този случай бих казала директно не защото няма да имат аспект. Или може да го броим за аспект, който може и да е със знак + когато е до 2-3 градуса?
В случая пак съм не, ако приемем и Уран в твой  7ми, негов 1ви, който аспектира сигнификаторите, дошло е време за промяна.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5877 -: Октомври 04, 2023, 10:28:10 am »
Понеже съм си блъскала главата над случаи като в картите на Uranus - Венера е с няколко градуса преди другия сигнификатор,
 Марс и е по-бързото тяло. В този случай бих казала директно не защото няма да имат аспект. Или може да го броим за аспект, който може и да е със знак + когато е до 2-3 градуса?
В случая пак съм не, ако приемем и Уран в твой  7ми, негов 1ви, който аспектира сигнификаторите, дошло е време за промяна.

Благодаря Лисана!
Аз продължавам да си блъскам главата и не мога да си наложа да спра, може би защото всичко се разви като едно мигване, светкавично, та чак се питам как стана така, по Уран си беше явно   :) Понеже въпросът ми в случая съдържа  “отново”, то за мен ретро планетите в 7ми дом точно това показват, нещо ще има отново, ще се върнем отново към нещо старо. Отделно си мислих и за Марс и Венера, които да, в аспект са, но се изплъзват. Тази сутрин ми мина нещо през ума понеже си гледам дирекции, прогресии, солар и то просто е крещящо, че трябва да има събитие. Мисля си, че и затова не успявам да приема всичко за приключило, въпреки че както казах до момента развоят на събитията е такъв. И пак си продължавам с моите хорари да пускам, този път със съвсем изчистен въпрос Ще бъдем ли заедно? И отново картата я намирам за радикална. Кажете едно твърдо НЕ и да се приключи с тази агония  :-[
Благодаря на всички, които се включихте! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5878 -: Октомври 04, 2023, 11:24:55 am »
Здравейте! Отдавна не съм наминавала тук, даже се наложи с нов профил да се логна. Чудесно е, че продължавате да сте активни! Сетих се за вас, защото 15 дена дълбая в разни размисли и страсти и понеже вече съм сигурно, че колкото и да ги гледам тези карти вече нищо не виждам обективно, ще съм благодарна и оценя изключително вашия поглед.
Въпросът е Ще приключат ли дотук отношенията ни с Х или ще бъдат възобновени до края на този месец септември? Прилагам картата. За уточнение мисля ще е от полза да спомена, че Х е чужденец. Скарахме се на ретро Венера и Мерк и пълнолуние сега на 31.08, трябваше на тази дата да се и срещнем, понеже не сме непрекъснато заедно, но честно казано вече и аз не знам кой как изтрещя, всичко супер се наелектризира от раз. Нито се видяхме, нито общуваме оттогава.
Значи гледай тази (първа)карта,която си направила.Според мен ,въпросите ти се припокриват и картите не са радикални.
Помислих,че нещата не са приключили,заради сх.аспект на Луната ,а също така Меркурий упр.на 3ти дом за него е ретро и ще се върне до аспект с Юпитер,твоя упр.на 3ти дом.Но ти сподели,че си му писала.
В тази карта не прецених,че Марс(той )е в 6ти дом,или твой 12,тоест,ти не го виждаш.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5879 -: Ноември 01, 2023, 06:50:30 pm »
Здравейте, въпросът ми е
Сърди ли ми се дъщеря ми ?
Накратко имахме спор и аз реагирах много остро и даже глупаво . Но на момента просто емоциите ме водиха . Разбрах , че тя се е почувствала изоставена от мен . Извиних и се и разбира се сега имам огромно чувство на вина . И сега се надявам да не ме намрази за тези мои действия.