Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760160 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5880 -: Ноември 02, 2023, 10:47:14 am »
Здравейте, въпросът ми е
Сърди ли ми се дъщеря ми ?
Накратко имахме спор и аз реагирах много остро и даже глупаво . Но на момента просто емоциите ме водиха . Разбрах , че тя се е почувствала изоставена от мен . Извиних и се и разбира се сега имам огромно чувство на вина . И сега се надявам да не ме намрази за тези мои действия.
ще ви мине и на двете, споко

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5881 -: Ноември 02, 2023, 06:58:52 pm »
Здравейте, въпросът ми е
Сърди ли ми се дъщеря ми ?
Накратко имахме спор и аз реагирах много остро и даже глупаво . Но на момента просто емоциите ме водиха . Разбрах , че тя се е почувствала изоставена от мен . Извиних и се и разбира се сега имам огромно чувство на вина . И сега се надявам да не ме намрази за тези мои действия.
ще ви мине и на двете, споко
Благодаря akruks за коментара.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5882 -: Ноември 16, 2023, 01:30:05 pm »
 Ще съм много благодарна, ако някой може да отдели малко време за моя въпрос. "Има ли друга ВД?". Надявам се като има друга до себе си да престане да ме търси. Той е бившо гадже, от 3 год. не сме заедно. Всеки си пое по своя път, но всяка Божа вечер продължава да ми звъни да ми пожелае  лека нощ. Незнам, защо още обръщам внимание на тоззи човек!!! Но явно има нещо по-силно от мен. В синастрията си имаме едни Сатурни .. "Умиране има, оттърване не".

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5883 -: Ноември 16, 2023, 02:29:03 pm »
Ще съм много благодарна, ако някой може да отдели малко време за моя въпрос. "Има ли друга ВД?". Надявам се като има друга до себе си да престане да ме търси. Той е бившо гадже, от 3 год. не сме заедно. Всеки си пое по своя път, но всяка Божа вечер продължава да ми звъни да ми пожелае  лека нощ. Незнам, защо още обръщам внимание на тоззи човек!!! Но явно има нещо по-силно от мен. В синастрията си имаме едни Сатурни .. "Умиране има, оттърване не".
Засега няма никоя, по-нататък може да има отношения с по-зряла жена, които няма да са явни.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5884 -: Ноември 16, 2023, 03:55:27 pm »

[/quote] Засега няма никоя, по-нататък може да има отношения с по-зряла жена, които няма да са явни.
[/quote]

Благодаря за отделеното време.
Надявам се да се случи по-скоро и да не ме притеснява след това. Не искам да се караме.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5885 -: Ноември 27, 2023, 10:57:56 am »
Здравейте,

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" . Знам, че е малко неточен въпроса , но така ми дойде. Това със задаването на въпроси за някой друг не го умея. Него го гледам предполагам по 5 дом, У Меркурий в негов 8 дом- акцента на връзката е сексуален. Луната в сходяща опозиция на Слънце, минала опозиция Марс - точно отразява скорошен скандал, а бе не са ок нещата. Последен аспект на Луната, опозиция с управителя й.  Тя е Венера и в хорара и  в действителност е така и то двойна и Слънце и АС, интересно е дори, че Венера в хорарната карта е в съвпад с АС й. Не знам нещо изтрещя това момиче. Усещам го, че не му се занимава вече с истерии, но реших да пусна една карта. Само да кажа, че е в отделно жилище, т.е. проблема родители липсва. Дори тя ме търси , обича да си говори с мен, има респект от мен. А бе добродушна е , но не я слуша главата. Благодаря предварително за отделеното време и спокойна седмица!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5886 -: Ноември 27, 2023, 11:44:15 am »
Здравейте,

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" . Знам, че е малко неточен въпроса , но така ми дойде. Това със задаването на въпроси за някой друг не го умея. Него го гледам предполагам по 5 дом, У Меркурий в негов 8 дом- акцента на връзката е сексуален. Луната в сходяща опозиция на Слънце, минала опозиция Марс - точно отразява скорошен скандал, а бе не са ок нещата. Последен аспект на Луната, опозиция с управителя й.  Тя е Венера и в хорара и  в действителност е така и то двойна и Слънце и АС, интересно е дори, че Венера в хорарната карта е в съвпад с АС й. Не знам нещо изтрещя това момиче. Усещам го, че не му се занимава вече с истерии, но реших да пусна една карта. Само да кажа, че е в отделно жилище, т.е. проблема родители липсва. Дори тя ме търси , обича да си говори с мен, има респект от мен. А бе добродушна е , но не я слуша главата. Благодаря предварително за отделеното време и спокойна седмица!
Kleo,синът ти е представен от Меркурий,неговата приятелка от Юпитер(негов партньор).В момента са на различна "вълна",но той е в знак на Юпитер,където не се чувства добре,а тя -в знак на Венера.Луната е в 5ти дом-опозиция Слънце.Меркурий е квадрат Нептун.Но квадратурите и опозициите в хорара ,обикновено са отрицателен отговор.
Въпреки,че към момента сигнификаторите на двамата не се виждат,не е най-подходящото време за приключване .

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5887 -: Ноември 27, 2023, 11:55:46 am »
Здравейте,

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" . Знам, че е малко неточен въпроса , но така ми дойде. Това със задаването на въпроси за някой друг не го умея. Него го гледам предполагам по 5 дом, У Меркурий в негов 8 дом- акцента на връзката е сексуален. Луната в сходяща опозиция на Слънце, минала опозиция Марс - точно отразява скорошен скандал, а бе не са ок нещата. Последен аспект на Луната, опозиция с управителя й.  Тя е Венера и в хорара и  в действителност е така и то двойна и Слънце и АС, интересно е дори, че Венера в хорарната карта е в съвпад с АС й. Не знам нещо изтрещя това момиче. Усещам го, че не му се занимава вече с истерии, но реших да пусна една карта. Само да кажа, че е в отделно жилище, т.е. проблема родители липсва. Дори тя ме търси , обича да си говори с мен, има респект от мен. А бе добродушна е , но не я слуша главата. Благодаря предварително за отделеното време и спокойна седмица!
Kleo,синът ти е представен от Меркурий,неговата приятелка от Юпитер(негов партньор).В момента са на различна "вълна",но той е в знак на Юпитер,където не се чувства добре,а тя -в знак на Венера.Луната е в 5ти дом-опозиция Слънце.Меркурий е квадрат Нептун.Но квадратурите и опозициите в хорара ,обикновено са отрицателен отговор.
Въпреки,че към момента сигнификаторите на двамата не се виждат,не е най-подходящото време за приключване .
Благодаря, Сафо! Значи да разбирам "не", като "не е добре да приключи връзката".
« Последна редакция: Ноември 27, 2023, 11:58:45 am от Kleo »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5888 -: Ноември 27, 2023, 05:05:00 pm »
Клео,може би момичето има някакъв здравословен поблем,или в работата.Нейният сигнификатор е в неин 6ти дом.Все пак,щом са самостоятелни,ще се оправят сами.Синът ти може би дава поводи за ревност.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5889 -: Ноември 27, 2023, 05:20:18 pm »
Да , Сафо има здравословен проблем момичето и в работата също. Да се оправят, аз не се занимавам с тях. Просто се тревожа за него, защото не му е чуждо да се принася в жертва доброволно. Като една риба с асцендент скорпион е мнооого дълбока вода, а момичето се е вкарало в едни филми, които са само в нейната глава и направо е някъде във въображаема действителност. Не знам какво ще стане с тази връзка, дано да е за добро. Благодаря ти още веднъж!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5890 -: Ноември 27, 2023, 06:19:21 pm »

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" .

този син първо или второ дете е за питащата?
Но независимо дали е по 5-ти или 7-ми дим, картата не показва да имат връзка, че да я прекъсва..  ::)
Луната с последен аспект квадрат с Нептун, няма да си удовлетворена от крайното развитие по въпроса.
Не се меси в личния му живот, ако вече е пълнолетен
« Последна редакция: Ноември 27, 2023, 06:34:26 pm от akruks »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5891 -: Ноември 27, 2023, 09:19:18 pm »

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" .

този син първо или второ дете е за питащата?
Но независимо дали е по 5-ти или 7-ми дим, картата не показва да имат връзка, че да я прекъсва..  ::)
Луната с последен аспект квадрат с Нептун, няма да си удовлетворена от крайното развитие по въпроса.
Не се меси в личния му живот, ако вече е пълнолетен
Акрукс, радвам се,  че се включи. Първо дете ми е и живеят заедно от 2 год. С малки прекъсвания,  защото тя не е от София.  Какво да ти кажа,  не знам каква им е връзката, заедно са. Но има нещо,  което ми дава основание да се съглася с теб. 

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5892 -: Ноември 27, 2023, 09:25:06 pm »

Направих хорар за връзката на сина ми с едно момиче. Въпроса е " Добре ли е да се приключи връзката" .

този син първо или второ дете е за питащата?
Но независимо дали е по 5-ти или 7-ми дим, картата не показва да имат връзка, че да я прекъсва..  ::)
Луната с последен аспект квадрат с Нептун, няма да си удовлетворена от крайното развитие по въпроса.
Не се меси в личния му живот, ако вече е пълнолетен
Да аз стоя на страна изобщо не се занимавам с  тях. Тя търси контакт с мен.  Успокоява се като разговаряме..  Толкова изобщо не се намесвам.  Любопитно ми стана какво ще покаже хорара и да ти кажа много близо до реалността. Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5893 -: Ноември 29, 2023, 06:11:27 pm »
Здравейте, направих хорар за връзка, която в момента е пред разпад, има ли бъдеще тази връзка или това е края?
Благодаря предварително на всеки, който помогне!
Не.Луната ще направи квадрат с Венера и накрая опозиция с Плутон.
На "или"толкова.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5894 -: Ноември 30, 2023, 11:12:05 am »
Здравейте, направих хорар за връзка, която в момента е пред разпад, има ли бъдеще тази връзка или това е края?
Благодаря предварително на всеки, който помогне!
Не.Луната ще направи квадрат с Венера и накрая опозиция с Плутон.
На "или"толкова.

Благодаря Сафо. Какво значи Ще, нали се гледа моментната хорарна карта?
Но не разбрах последното изречение?
гледат се входящите аспекти на Луната ,преди да напусне знака.
А последното изречение е относно въпроса ти.Единият въпрос-Има ли бъдеще,другият -това ли е края.На въпроси с ИЛИ ,трудно се отговаря .
Той е представен от Марс в Стрелец,7ми дом.Той е отговорен за връзката .Марс не се интересува от Венера,той е в знак на Юпитер.