Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759495 пъти)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5895 -: Декември 09, 2023, 05:49:11 pm »
Момичета какво ще кажете по този хора, мнооого ми е любопитен. “Ще се събере ли Х отново с бившата си приятелка?”
Кой дом е сигнификатор на бившата му приятелка, Д11 негов Д5, но пък при положение, че е бивша, изпаднах в размисъл  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5896 -: Декември 10, 2023, 09:20:36 am »
Ти не се интересуваш от Х,но съвпадът Луна/Венера е в опозиция с Юпитер,сигнификаторът на Х.Не.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5897 -: Декември 10, 2023, 12:23:28 pm »
Ти не се интересуваш от Х,но съвпадът Луна/Венера е в опозиция с Юпитер,сигнификаторът на Х.Не.
Благодаря ти Сафо! Ама как да не се интересувам от него като моят сигнификатор Меркурий е при него, в Д7 ?🤔 Интересувам си се аз 🤭 Просто се издразних като ми показа нейна снимка за втори път не помнейки, че вече го е правил веднъж, та този въпрос ми изскочи в главата, щото явно все още си има вълнения човекът.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5898 -: Декември 12, 2023, 05:30:06 pm »
Ти не се интересуваш от Х,но съвпадът Луна/Венера е в опозиция с Юпитер,сигнификаторът на Х.Не.
Благодаря ти Сафо! Ама как да не се интересувам от него като моят сигнификатор Меркурий е при него, в Д7 ?🤔 Интересувам си се аз 🤭 Просто се издразних като ми показа нейна снимка за втори път не помнейки, че вече го е правил веднъж, та този въпрос ми изскочи в главата, щото явно все още си има вълнения човекът.
Куспида на 7ми дом е в стрелец,а твоят сигнификатор-Меркурий е в козирог,ти се интересуваш от това,което сигнифицира Сатурн.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5899 -: Декември 13, 2023, 09:54:47 am »
Здравейте , ще се радвам да чуя вашето мнение по - този въпрос .
Защо се провали приятелството ми с Х ?

Завист , егото и на двете надделя , просто всеки си тръгва по  пътя , да си учи своите уроци .
Тъй като моето мнение ще е субективно , само моята гледна точка се надявам чрез хорарен въпрос да излязат обективните причини .
Едва ли ще възобновя пак отношение но искам за мен да си отговоря на някой въпроси .
Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5900 -: Декември 13, 2023, 08:28:20 pm »
Здравейте , ще се радвам да чуя вашето мнение по - този въпрос .
Защо се провали приятелството ми с Х ?

Завист , егото и на двете надделя , просто всеки си тръгва по  пътя , да си учи своите уроци .
Тъй като моето мнение ще е субективно , само моята гледна точка се надявам чрез хорарен въпрос да излязат обективните причини .
Едва ли ще възобновя пак отношение но искам за мен да си отговоря на някой въпроси .
Благодаря
Х жена ли е?Представена е от Луна в стрелец,в нейн 5ти дом.Твоят сигнификатор е Сатурн в риби.И двете планети са в знак на Юпитер.Луната е в нейн 5ти дом,последен аспект с Нептун и Слънце.Има намеса на 3то лице.Възможно е заради любов,деца,спорт и подобни състезателно -бляскави сблъсаци на теми по 5ти и  8ми домове-съревнования,свързани с престиж,печалби,грандоманщина и подобни.Суета.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5901 -: Декември 13, 2023, 08:39:08 pm »
Здравейте , ще се радвам да чуя вашето мнение по - този въпрос .
Защо се провали приятелството ми с Х ?

Завист , егото и на двете надделя , просто всеки си тръгва по  пътя , да си учи своите уроци .
Тъй като моето мнение ще е субективно , само моята гледна точка се надявам чрез хорарен въпрос да излязат обективните причини .
Едва ли ще възобновя пак отношение но искам за мен да си отговоря на някой въпроси .
Благодаря
Х жена ли е?Представена е от Луна в стрелец,в нейн 5ти дом.Твоят сигнификатор е Сатурн в риби.И двете планети са в знак на Юпитер.Луната е в нейн 5ти дом,последен аспект с Нептун и Слънце.Има намеса на 3то лице.Възможно е заради любов,деца,спорт и подобни състезателно -бляскави сблъсаци на теми по 5ти и  8ми домове-съревнования,свързани с престиж,печалби,грандоманщина и подобни.Суета.
Благодаря Сафо за коментара да Х е жена.  Съревнованието между двете , разбирам може би не е било истинско предизвикателство.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5902 -: Декември 15, 2023, 05:47:19 pm »
Здравейте , ще се радвам да чуя вашето мнение по - този въпрос .
Защо се провали приятелството ми с Х ?

Едва ли ще възобновя пак отношение но искам за мен да си отговоря на някой въпроси .
Благодаря
Приятелството ви не е приключило, просто всяка се е отдръпнала в себе си по една или друга причина – и за двете дома на приятелството е представен от ретроградна планета, като се обърне след време и ще се върнете към старото приятелство!

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5903 -: Декември 15, 2023, 09:11:05 pm »
Здравейте , ще се радвам да чуя вашето мнение по - този въпрос .
Защо се провали приятелството ми с Х ?

Едва ли ще възобновя пак отношение но искам за мен да си отговоря на някой въпроси .
Благодаря
Приятелството ви не е приключило, просто всяка се е отдръпнала в себе си по една или друга причина – и за двете дома на приятелството е представен от ретроградна планета, като се обърне след време и ще се върнете към старото приятелство!
Благодаря akruks за отговора .

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5904 -: Декември 19, 2023, 04:39:37 pm »
Здравейте, днес имах много интересна астрологична консултация, та стигнах до въпроса “Любовната ми история с Х ще продължи ли дълго време?”

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5905 -: Декември 19, 2023, 05:20:40 pm »
 Uranus, Не. Луната е бърза и ъглова, скоро ще смени и знак, и дом. Променят се и условията, и интересът.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5906 -: Декември 19, 2023, 05:25:39 pm »
Uranus, Не. Луната е бърза и ъглова, скоро ще смени и знак, и дом. Променят се и условията, и интересът.
Благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5907 -: Декември 19, 2023, 05:26:33 pm »
Моля.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5908 -: Декември 23, 2023, 04:55:52 pm »
Здравейте, днес имах много интересна астрологична консултация, та стигнах до въпроса “Любовната ми история с Х ще продължи ли дълго време?”
Да, ще продължи – представени сте от ретро планети, сега може да има отдръпване, но в последствие ще се оправят нещата, ще се завърнете във връзката каквато е била първоначално

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #5909 -: Януари 06, 2024, 07:04:12 pm »
Здравейте, момичета,

Бих искала да се обърна за помощ към вас по един любовен въпрос.
Наскоро имах среща с мъж, каквато никога преди това не съм имала. Занимавам се професионално с писане, но вселената ми е свидетел, че не мога да нaмеря думи, с които да я опиша.Същинска енигма бих казала.

Та въпросът ми е дали ще се срещнем отново?

Благодаря предварително и безкрайно много за вниманието!  :)

Оставям и нашите детайли, ако на някой му е интересно да ни погледне синастрията. Подобна не съм имала никога с никой мъж.

Жена: 23.08.1993 11:15, София
Мъж: 18.10.1989 13:30, София
« Последна редакция: Януари 07, 2024, 09:52:44 am от Halliwell »