Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758515 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5910 -: Януари 07, 2024, 06:27:38 am »
Мисля,че ще се срещнете отново.Венера е ъглова.Луната от скорпион има сх.аспекти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5911 -: Януари 08, 2024, 03:08:12 pm »
Здравейте, момичета,

Бих искала да се обърна за помощ към вас по един любовен въпрос.
Наскоро имах среща с мъж, каквато никога преди това не съм имала. Занимавам се професионално с писане, но вселената ми е свидетел, че не мога да нaмеря думи, с които да я опиша.Същинска енигма бих казала.

Та въпросът ми е дали ще се срещнем отново?

Благодаря предварително и безкрайно много за вниманието!  :)

Оставям и нашите детайли, ако на някой му е интересно да ни погледне синастрията. Подобна не съм имала никога с никой мъж.

Жена: 23.08.1993 11:15, София
Мъж: 18.10.1989 13:30, София
Момиче не съм отдавна, но не пречи да погледна картата и отговоря, нали?  :)
Според мен е възможно да го срещнеш на някакво групово мероприятие, свързано с поезия, фотография, филмово изкуство... Господинът е обаятелна личност, красавец, за него не са проблем тайните любовни срещи и интимни взаимоотношения, а за теб има опасност да пострада репутацията, затова внимавай къде, какво споделяш.
Колкото до синастрия – има отделна тема където се разглежда, но се прави при наличие на установени взаимоотношения, не само любовна връзка, може и колеги, приятели да разглеждат как взаимодействат помежду си рождените им хороскопи.

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #5912 -: Януари 08, 2024, 04:00:39 pm »
Сафо, Акрукс, много ви благодаря. Оценявам, че отделихте от времето си за мен :)

Мина седмица от първата ни среща, но той не търси контакт с мен, въпреки че аз потърсих, а скоро заминава.
Много искам да го видя отново, защото към него изпитвам силно харесване и силно нехаресване едновременно и исках да си изясня кое е по-скоро. Знам, че между нас прехвърчаха силни искри, защото си го казахме в очите по време на срещата ни. Даже ми предложи да опитаме краткосрочна връзка, понеже не искал да ми обещава нещо дългосрочно, в което не е сигурен. Затова сега се чудя защо сега така мълчи.

Акрукс, той наистина е много харизматичен. Очите му са като океани, в които едва ли има жена, която няма да иска да се изгуби.
Живее основно в щатите и е женен за американка (от онези бракове по сметка за документи). Но каква е цялата истина не знам дали ще разбера.
И двамата четем доста астрология и така се бяхме заговорили онлайн.
Аз съм много луда и нямам много срам, но този мъж ме върна в първи клас. Луда работа.
« Последна редакция: Януари 09, 2024, 09:23:47 am от Halliwell »

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5913 -: Февруари 05, 2024, 11:41:37 pm »
Дами, “До 10 дни ще сложа ли край на тази любовна история?” Почна да ми писва вече начина, по който се случват нещата, но всеки път като се каня да го направя господинът така ме завърта, че продължавам да си стоя в безтегловност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5914 -: Февруари 06, 2024, 01:05:35 am »
Дами, “До 10 дни ще сложа ли край на тази любовна история?” Почна да ми писва вече начина, по който се случват нещата, но всеки път като се каня да го направя господинът така ме завърта, че продължавам да си стоя в безтегловност.
Не, няма край  :)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5915 -: Февруари 06, 2024, 08:51:50 am »
Дами, “До 10 дни ще сложа ли край на тази любовна история?” Почна да ми писва вече начина, по който се случват нещата, но всеки път като се каня да го направя господинът така ме завърта, че продължавам да си стоя в безтегловност.
Не, няма край  :)
Акрукс, благодаря! Добре че ограничих въпроса с 10 дни, че иначе отговора ти щеше да ми звучи като от филм на ужасите 😂

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5916 -: Февруари 15, 2024, 09:54:24 am »
Ужас, тук само аз ли съм влюбено замаяна и си пиша глупости 😝 Може би не толкова замаяна, щото днес реших, че този човек тотално ме заблуждава. Не че лъже директно, а просто прикрива много неща, което всъщност финално пак е същото. По картата видях тригон У7 с Нептун в Д12 и реших, че категорично ме лъже/прикрива какви всъщност ги върши. Така ли е според вас?

Между другото наскоро чух мнение как хорарната карта се построява в момента, в който въпроса стигне до астролога, а не с дата и час на момента, когато самият въпрос е изникнал в ума на питащия. Сигурно е дискутирано тук, интересно ми е какво мислите?

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5917 -: Февруари 16, 2024, 10:33:35 am »
Ужас, тук само аз ли съм влюбено замаяна и си пиша глупости 😝 Може би не толкова замаяна, щото днес реших, че този човек тотално ме заблуждава. Не че лъже директно, а просто прикрива много неща, което всъщност финално пак е същото. По картата видях тригон У7 с Нептун в Д12 и реших, че категорично ме лъже/прикрива какви всъщност ги върши. Така ли е според вас?

Между другото наскоро чух мнение как хорарната карта се построява в момента, в който въпроса стигне до астролога, а не с дата и час на момента, когато самият въпрос е изникнал в ума на питащия. Сигурно е дискутирано тук, интересно ми е какво мислите?
Хорарната карта е рожден хороскоп на въпроса за времето и мястото когато се е родил въпросът, а не когато някой астролог го прочете!
По въпроса ти – щеше да укрива нещо, ако неговият У1 беше в неговия 12д., а тук е в твоя 12д.  и по-скоро се интересува от миналото ти и твоите тайни. За да те лъже Нептун трябва да е У3 или в негов 3д и да има връзка с негов У1. Мисля си, че ти нещо се заблуждаваш сама, Луната в съединение с Юпитер съУ12 в твоя 1д. При него Юпитер е У3 и Венера У1 е извършила тригон, прям и открит , честолюбив човек е според мен. А иначе всеки си има своите малки тайни, които може да разкрие на човек, който е спечелил доверието му, а с писането на глупости доверие не се печели. Как би се чувствала, ако разбереш, че някой зад гърба ти пише, че лъжеш и криеш нещо, което си е същото? :)
Много благодаря акрукс за подробния коментар!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5918 -: Февруари 16, 2024, 03:05:18 pm »
Много благодаря акрукс за подробния коментар!
за мерси не ме търси  :)
превърнала си ни в безплатен оракул, само въпроси задаваш, по други теми нямаш отношение, не изказваш мнение по въпроси на другите, не мислиш ли, че е нахалничко, а?  :-X

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #5919 -: Февруари 28, 2024, 05:23:34 pm »
Здравейте, зададох въпрос как ще бъде за мен ако отида до Х (държава) за да се срещна с Х?
Дали може да ми помогнете с тълкуването?
Той ме кани да отида, но аз съм в доста сложна ситуация. Той също.
По картата на мен ми предстои съвсем скоро съвпад с 5тия му дом на любовта и после с неговия сигнификатор. Може би това говори за възможността тази среща да се случи и това че той ще изпитва чувства към мен? Луната не мога да разбера дали се води без курс или се брои този минорния. Предполагам че ако се води без курс значи че нищо няма да стане, но и няма за какво да се притеснявам. Но този съвпад е твърде скорошен, няма и един градус, а ако отида да се срещнем това не би могло да е по рано от месец два. Предстои секстил между упр на негов 5ти и моя сигнификатор с упр на мой 5ти. Може би ще има любов между нас ако се срещнем на живо? Много бих рискувала ако отида там да се срещна с него, наистина съм в голяма дилема
« Последна редакция: Февруари 28, 2024, 05:25:22 pm от Evonimus »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5920 -: Февруари 28, 2024, 08:05:51 pm »
Здравейте, зададох въпрос как ще бъде за мен ако отида до Х (държава) за да се срещна с Х?
Дали може да ми помогнете с тълкуването?
Той ме кани да отида, но аз съм в доста сложна ситуация. Той също.
Луната без курс, не предстои нищо ново да се случи. Има неясноти, мякаква  измама по отношение на парите, които печели. Да не е сводник или пласьор, а може и двете. Картата показва, че ти проявяваш интерес към него, той е ангажиран с личните си неща и дома. Не ти се дава път в чужбина, може би ще си останете с виртуална комуникация и приятелство.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #5921 -: Февруари 28, 2024, 08:25:55 pm »
Благодаря за отговора
Не знам за парите, знам че се занимава с крипто. Работи за полицията, не мисля че е сводник или пласьор, там имат много строги закони относно тези неща. Но знам ли дали няма нещо другп мътно... Какво те накара да предположиш пласьор/сводник?
 Да, в кофти ситуация е и аз виждам, че други неща са му повече приоритет от мен, макар че твърди че ме обича. Предпложих му да си останем приятели и както очаквах ми каза че не може да има просто приятелство между нас заради привличането. Явно ще си остане виртуално..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5922 -: Февруари 28, 2024, 10:24:40 pm »
Благодаря за отговора
Не знам за парите, знам че се занимава с крипто. Работи за полицията, не мисля че е сводник или пласьор, там имат много строги закони относно тези неща. Но знам ли дали няма нещо другп мътно... Какво те накара да предположиш пласьор/сводник?
 Да, в кофти ситуация е и аз виждам, че други неща са му повече приоритет от мен, макар че твърди че ме обича. Предпложих му да си останем приятели и както очаквах ми каза че не може да има просто приятелство между нас заради привличането. Явно ще си остане виртуално..
Всъщност, познавате ли се лично, тет а тет? Българин ли е? През последните години  като разтуриха катуна на телефонните измамници, изведнъж във фейсбук се навъдиха доста  "американски офицери" , които не владеят английски/американски.  :D Напоследък има доста, които зарибяват с крипто валути. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5923 -: Февруари 28, 2024, 10:29:16 pm »
Здравейте, зададох въпрос как ще бъде за мен ако отида до Х (държава) за да се срещна с Х?
Дали може да ми помогнете с тълкуването?
Той ме кани да отида, но аз съм в доста сложна ситуация. Той също.
По картата на мен ми предстои съвсем скоро съвпад с 5тия му дом на любовта и после с неговия сигнификатор. Може би това говори за възможността тази среща да се случи и това че той ще изпитва чувства към мен? Луната не мога да разбера дали се води без курс или се брои този минорния. Предполагам че ако се води без курс значи че нищо няма да стане, но и няма за какво да се притеснявам. Но този съвпад е твърде скорошен, няма и един градус, а ако отида да се срещнем това не би могло да е по рано от месец два. Предстои секстил между упр на негов 5ти и моя сигнификатор с упр на мой 5ти. Може би ще има любов между нас ако се срещнем на живо? Много бих рискувала ако отида там да се срещна с него, наистина съм в голяма дилема
Ти си представена от Слънце в риби,не вижда дсц,тоест него.Слънцето е скитник,Луната също,въпреки ,че в 3ти дом се радва.Не се занимавай с човек,за който нищо незнаеш.С общ диспозитор сте-Юпитер.Той е представен от Сатурн,изгорен.Сатурн в риби харесва ли Слънцето?

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #5924 -: Февруари 28, 2024, 10:53:19 pm »
Мерси за загрижеността Акрукс, знам за catfishing, има доста такива от Нигерия и темподобни. Не, не се познаваме на живо, не е българин, но си пишем от 4 години с прекъсвания, говорили сме си и на видео, знам че е този за когото се представя, но дали е искрен за други детайли или намеренията си не знам. Не е искал пари от мен никога, а просто той се занимава с крипто.